1,2,3 a moze 4?

kromag

New member
Witam wszystkich forumowiczow .
Po przegladie forum jestem zdecydowany na zakup lcd tylko niewiem dokladnie ktory mam wybrac poprostu totalny metlik .Nietety jestem laikiem w tej dziedzinie i musze wziac rady fachowcow pod uwage , najbardiej sklaniam sie do sharpa ztego co wyczytalem na forach ma dobra opinie .
1. Sharp 42XD1E 1420e
2. Toshiba 42x3030d 1382e
3. sony kdl 46v2500 1577e
Chba ze kupie najtanszy JVc lt42a80zu 1170e(ztego co tu ludzie pisza jest niezly tylko brak dvbt tunera) chetnie przeczytam wasze zdania co mam kupic . Za odpowiedzi z gory dziekuje .
 

kini0

New member
Bez reklam
kromag napisał:
Witam Panowie co jest z wami zadnej odpowiedzi
Witam!
Ja osobiście poleciłbym Sharpa, ale w wersji 46" z 2 powodów-
1. Większy:D
2. Lepsza matryca niż w 42" i 37"
a pozatym to najlepszy (jakość/cena) lcd na rynku!
Pozdrawiam!!!
 

Vhaeraun

New member
Witam.Mój pierwszy post na tym forum :). Kromag podejrzewam że brak jest odpowiedzi z powodu małej ilości konkretów w twoim 1 poście. Nie napisałeś do czego będzie służył[telewizja, gry,filmy dvd czy HD z komputera].Brak informacji jaką kwotę możesz przeznaczyć na zakup tv,odległości z jakiej bedziesz ogladał tv,i warunków oglądania [pokój nasłoneczniony czy ciemny].Ja sam jestem zadowolonym właścicielem od 5 lipca tv Sharp 37 GE1E Full HD.Z powodu małego metrażu pokoju 2x 3,5 m miałem dylemat między tym modelem a innym Sharp 37 XD1.Wybrałem ten model gdyż najlepiej bedzie sie nadawał do grania na konsolach [PS3],czytając wypowiedzi użytkowników forum od 5 miesięcy.W twoim przypadku zdecydowałbym sie na 42 XD1 Sharpa. Matryca 6 ms to jest to.Mam nadzieję że troszkę pomogłem.Powodzenia w zakupie nowego telewizora.
 

kromag

New member
Witam mam teraz dylemat niewiem co kupic
1. Sharp 42XD1 5565zl
2. sony kdl 46v2500 5194zl
oba sa niezle jak dlamie maja niezly obraz z tego co oglondalem w marketach beda sluzyc do ogladania kablowki digitalnej, DVB-T, gier na Ps3 i bedzie tez podlonczony do komputera .Odleglosc z jakiej bede ogladal jes 420m pokuj srednio nasloneczniony wielkosc pokoju 22m kwadratowe . moze wam to cos pomoze zeby mi doradzic co wziasc .Lub jakis odpowiednik w ttych wielkosciach do 5600 zl. W zadnym wypadku plazma i tylna projekcja ma wisiec na scianie . Prosze o odpowiedzi gdyz rodzina naciska .):):)
 

kini0

New member
Bez reklam
kromag napisał:
Witam mam teraz dylemat niewiem co kupic
1. Sharp 42XD1 5565zl
2. sony kdl 46v2500 5194zl
oba sa niezle jak dlamie maja niezly obraz z tego co oglondalem w marketach beda sluzyc do ogladania kablowki digitalnej, DVB-T, gier na Ps3 i bedzie tez podlonczony do komputera .Odleglosc z jakiej bede ogladal jes 420m pokuj srednio nasloneczniony wielkosc pokoju 22m kwadratowe . moze wam to cos pomoze zeby mi doradzic co wziasc .Lub jakis odpowiednik w ttych wielkosciach do 5600 zl. W zadnym wypadku plazma i tylna projekcja ma wisiec na scianie . Prosze o odpowiedzi gdyz rodzina naciska .):):)
Tylko Sharp! Zapomnij o Sony.... czas Trinitrona minął.....:grin:
 
Do góry