Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

marcin0903

New member
kukes napisał:
wygląda jak core , bo nie ma chromowanej szuflady napędu , ale mogę sie mylić.
Na 100 % jest to Core bo tylko Premiumy mają chromowaną tackę. Pozatym jak na Premium to za mało i to jeszcze w Tesco :D ? TO JEST CORE! :)
Lepiej kupcie w MM Premiuma, a jak chcesz Premiuma a nie masz zabardzo kasy to jedyne rozwiązanie Allegro/Ebay
 

Herbatnik

New member
a ja bym proponowal poprostu zadzwonic do tesco i spytac jaki X jest w ich cenie. Bo pisanie ze to za malo za premium jest bez sensu skoro swego czasu byly promocje w MM i Saturnie nie mowiac o Vobisie w ktorym premium kosztowal 1379 zl.
 

robboj

New member
wlasnie w radiu (pr3) leci reklama mm - x360 z pro evo za 1399 , tylko ciekawe czy premium czy core , na stronie mm nic nie pisze
 

robboj

New member
Hmm , wycinek gazetki z mm Chorzów - zdjecie core ale opis wersji premium , zdjecie okladki gry ale na pc - jajcarze:D , no ale raty korzystne
W telewizji tez juz leci reklama

xdn4.jpg
 

raptom

New member
Właśnie leciała 5 minut temu reklama w TVN24 i na zdjęciu była wersja premium (chromowane elementy, zestaw słuchawkowy) za 1399. Czy ktoś wie od kiedy ta promocja będzie ???

Byłem dzisiaj w MM w Rzeszowie i były tylko Core + PES6 za 1399 zł i Premium + PGR3 za 1599 zł więc mam banię i już sam nie wiem, czy zwalili gazetkę, czy szykuja coś nowego.
 
Ostatnia edycja:

Mor25

New member
Mowilem, ze warto poczekac :)
W promocji jest oczywiscie zestaw PREMIUM + Pro Evo 6 za 1399 zł
Reklama w TV, dotyczy wszystkich marketow Media Markt.

Co na to konkurencja ? :)
Wpisujcie jak znajdziecie :eek:k:
 

raptom

New member
Dostałem dzisiaj gazetkę (Rzeszów), a tu zonk !!!
Nie ma w niej konsoli.
Coś mi się wydaje że ta promocja to tylko na śląsku, trochę za daleko żeby jechać z Rzeszowa.
Ciekawe tylko co z ogólnopolską reklamą w radio i TV.
 

jjaro

New member
Potwierdzam.
Wczoraj w MM (Al.Krakowska, Wawa) kupiłem X360 Premium z PES6 za 1.399 zł!!!
Tych, którzy chcieliby pójść w moje ślady, muszę ostrzec... zabrałem ostatnie pudełko :D
Został tylko zestaw z PGR3 za 1.599 zł.

Wszystkim forumowiczom życzę Xbox'owych Świąt :bober:
 

Herbatnik

New member
Z ww. powodow wolalem kupic na poczatku grudnia wydajac moze te 50 zl wiecej za samego X'a niz teraz patrzec jak ktos zabiera mi z przed nosa ostatnie pudlo 8)
 

marekbak

New member
Cześć,

Czy może coś wiecie na temat promocji w 2007r.
Jakieś markety nie mają pakietów z grami?
A może warto poczekać na "nowy model" z większym dyskiem.?

Pozdrawiam
Marek
 
Do góry