Jaki tuner do NC+

TrueGrand

New member
Zepsuł mi się dekoder NC+ PACE i chce kupić jakiś dekoder który umożliwi mi odbiór NC+ a do tego abym mógł stworzyć własna listę kanałów.
Czy będzie mi potrzebny jakiś moduł od NC+ ? czy może jest możliwość kupić taki dekoder aby włożyć kartę i oglądać bez kompikacji ?

proszę o pomoc
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli masz telewizor z wbudowanym tunerem satelitarnym i gniazdem CI+ sprawa jest prosta praktycznie nie potrzeba Ci tunera
Trzeba kupić moduł nc+ mix CAM koszt 199zł ,miesiąc oglądania masz gratis łącznie z kanałami Canal+ ,potem dokonujesz wyboru pakietu - umowa na 12 miesięcy
Comfort + (77 kanałów/24 HD) 29zł zł miesięcznie
Universe + (106 kanałów /34HD) 49zł miesięcznie
Canal+ Silver (109kanałów/36HD) 69zł miesięcznie
Canal+ Platinum (112kanałów/40HD)89zł miesięcznie

Istnieje możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony z jedno miesięcznym okresem wypowiedzenia, wtedy każdy pakiet jest droższy o 10zł
W przypadku tego modułu możesz ułożyć własną listę kanałów i ich kolejność

Jeżeli nie masz gniazda CI+ w telewizorze trzeba poszukać tunera ,najtańszy sensowny to Technisat Digyboxx HD C+ (ok.300zł) to tuner zrobiony pod cyfrę ma gniazdo CI+ i slot na kartę ,są trzy listy kanałów- dwie własne edytowalne i główna nc+ .Ogólnie tuner nie jest szczególnie szybki ,ale jest stabilny i oferuje bardzo dobrą jakość obrazu
 

djarek62

New member
Witam,
Mam telewizor Samsung UE46F5500 z gniazdem CI/CI+(1.3) i tunerem DVB-T/C/S2. Czy moduł z oferty Mix oferowany przez NC+ będzie z nim współpracował? Czy posiadana przeze mnie karta nc+ z oferty abonamentowej (jak w załączniku) będzie działać w tym module?
Pozdrawiam
 

Attachments

  • kartaCyfra.jpg
    kartaCyfra.jpg
    72,7 KB · Wyś: 8444

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Karta ze zdjęcia nie będzie współpracować z modułem nc+ z oferty mix ponieważ jest sparowana (przypisana programowo) .Ten moduł jest sprzedawany z kartą więc po chcesz umieszczać tam kartę cyfry + ?
 

peja

New member
Do tej pory korzystałem z telewizji kablowej ale zainteresowała mnie oferta NC+ mix. Mam TV z modułem CI+ lecz niestety bez tunera DVB-S. Proszę o jakąś propozycję, tak żebym mógł ustawiać programy w jakiej chcę kolejności.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Każdy tuner wyposażony w gniazdo CI wybór jest duży .Dobrą propozycją i stosunkowo nie drogą jest Technisat Dygiboxx HD C+ jest to tuner dedykowany pod tą platformę ,ma gniazdo CI+ oraz slot na kartę .Możesz korzystać z NC+ lub oferty prepaidowej - TNK ,Smart HD ,MTV Unlimited ,w tym tunerze są trzy listy - główna nie edytowalna i dwie na których możesz dowolnie układać sobie programy
Ogólnie to dobry stabilny tuner , może nie jest super szybki ,ale oferuje naprawdę dobry obraz - kontrastowy i dynamiczny ,jest gniazdo usb można podłączyć dysk i sobie nagrywać programy
 

peja

New member
@przemko77 dziękuje za propozycję. Martwi mnie trochę wpis przy NC+ mix "Abonent korzystający z usług na Sprzęcie własnym Abonenta nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej Multiroom Premium oraz Multiroom Standard a dla Sprzętu posiadającego możliwość nagrywania na wbudowany dysk twardy, z funkcjonalności Time Shift, usług VOD i internetowych". Czy faktycznie w takim przypadku mogę zapomnieć o multiroomie i pauzie czy też nagrywaniu? Napisz proszę co sądzisz o Fergusonie Ariva 102mini (lub jakimś innym w wersji mini). Podoba mi się, że nie byłby widoczny, nie do końca chciałbym mieć skrzynkę pod TV.
 

sieka1975

New member
Witam. Pytanko.... Czy obraz z dekodera jest lepszy czy gorszy od obrazu z modułu cam. Jesli gorszy to jaki dekoder byscie polecili do NC+
 

jacquess

New member
ja ci moge polecic vu+ solo2 uzywam go juz ponad rok i nie bylo zadnych problemow obraz jest ostry i zmiana programow jest bardzo szybka dziala pip hd ma wiele roznych mozliwosci i na pewno jest lepszy niz nbox
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Do oferty trafił najnowszy dekoder wi-fi Premiumbox + ,ma fantastyczny wygląd ,wbudowany twardy dysk 500gb ,bezprzewodowa karta sieciowa .Opary jest o procesor BCM 7241 1600Mhz , pamięć Ram 1024mb .Jednym słowem fajna zabawka zapewniająca bardzo dobry obraz

Aktywacja 49zł +miesięczna dzierżawa 5zł ,albo jednorazowa opłata 199zł

Jeżeli byś się jednak zdecydował na moduł najtańszy dekoder oferujący dobry obraz to Technisat Dygiboxx HD C+ - niecałe 300zł
 
D

Deleted member 121090

Guest
Ciekawa informacja z tym premiumboxem.
Ktoś z nas już go ma?
Czy jest różnica w jakości obrazu lub dźwięku w porównaniu z turborecorderem?
 
Do góry