TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test

witgit

New member
Witam. Czy ktoś się może orientuje kto jest producentem matryc do tego modelu.
Toshiba 32VL833 - T315HW04 V.4, AU Optronics
Toshiba 32UL863G - A -> AUO -> A-MVA
Toshiba 40WL753G - K -> SAMSUNG -> S-PVA
Toshiba 40TL838G - K -> SAMSUNG -> S-PVA
Toshiba 46TL838G - A -> AUO -> A-MVA
Toshiba 42SL833G - A -> AUO -> A-MVA
Toshiba 46WL748G - K -> SAMSUNG -> S-PVA
Toshiba 46SL833G - A -> AUO -> A-MVA
Toshiba 46UL863G - A -> AUO -> A-MVA
Toshiba 55ZL1G - K -> SAMSUNG -> S-PVA
 

kudys11

Member
Czy jest możliwość na tym sofcie odtwarzania filmów 3D po przez USB??

3D od softu 6.4 działa przez USB
(skoro działało w becie to w oficjalu tym bardziej)

Poza tym przeżyłem chwilę grozy, gdy podczas update stanęło na 58% i klops. Czekałem chyba z 10 minut z nadzieją że ruszy, jednak nic z tego.
Wyłączyłem z prądu TV, podłączyłem a telewizorek przeleciał pasek do 58% (sprawdził ile już ma wgrane) i wczytał resztę softu.

Operacja zakończona sukcesem.
 

Protonus

New member
mam pytanko czy w tych tv można oglądać wszystkie kanały w 3d.......? ja przełączam w tryb 3d to mi dzieli ekran na góra/dół albo lewy/prawy muszę nadmienić że okulary nic nie dają... proszę o odpowiedz
 

Ciamek23

New member
Czyli kupując model 46TL838 obraz nie będzie tak samo dobry jak na tym samym modelu tylko 40"? Ponieważ są różne matryce innych producentów, dobrze rozumuję?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 46TL 838 będę testował we wtorek to Ci powiem dokładnie czy są różnice czy ich nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś jedynie go odpaliłem.
Ogólnie nie widzę różnic. Ale szczegółowo odpowiem po teście czyli dopiero jutro.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale nie są podane żadne warunki w pomieszczeniu. Podaj chociaż jakie ma spełniać potrzeby telewizor ?
 

marzutka

New member
Ale nie są podane żadne warunki w pomieszczeniu. Podaj chociaż jakie ma spełniać potrzeby telewizor ?

Słoneczne pomieszczenie. Ale mogę zasłonić okna. Chcialabym kiedys dokupic xboxa albo ps. No i zalezy mi na dobrym obrazie. Lubie wszechstronnosc, czasem ogladam telewizje, czasem filmy z megavideo, chcialabym, zeby ladnie dzialalo wszystko.
 

keniol91

New member
Siemka Wszystkim Już nie raz mi doradzalisćie bo marudziłem o kolumnach TV tak więc już kolumny są Z-906 pod PC i teraz może być szok bo pytalem wczesniej o ampli+5.0 ale do PC takie będą świetne w pokoju 11m2 Ale mniejsza pytanie do ciebie Kiki i TV do PC ma wisieć na ścianie myślalem o 40, 42 max 46 z 3d najlepiej pasywnym tv ma służyć jako monitor do PC PS3 i Cyfry+ Canal+HD + Canal+ 3D widzialem te toshibe za 2499 :) i cena mnie zadawala ale jak z imput lagiem ?? i pytanie jak poprzedników jak on sie ma do Samsunga d6500 d6760 ??
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Model 46TL 838 będę testował we wtorek to Ci powiem dokładnie czy są różnice czy ich nie ma.
Mam pytanko odnosnie okularow do 3 D toshiby i panasonica czy te okulary mozna zalozyc na okulary korekcyjne jakos.
Pytam bo jesli tych okularow nie da rady zalozyc i nie ma efektu 3D to osoby noszace okulary nie maja sensu kupowac TV z 3D.
I czy moglbys ta toshibe porownac z plazma Panasonic TX-P46ST30

Dzieki za info :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry