Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

Marlo

Active member
Jak na te 240 stref to bardzo dobrze daje rade ,tesstowałem na filmiku z tuby 4K HDR Tokio nocą, musi mieć jakiś bardzo dobry algorytm strefowego ściemniania,skoro tu jest tak dobrze to co musi być na C935 , ciekiawi mnie jakby wypadły testy porównawcze TCL C935 , Sony X95K ,Samsung QN95B.
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Po dwóch tygodniach użytkowania jestem zadowolony ,uważam że jest to dobra a dużo tańsza alternatywa dla Samsunga QN91B.
Sony X90J to dobry TV ale mam też Philipsa 43 cale PUS8506 i dla mnie ten Philips ma lepszy obraz.
Witam. Możesz napisać coś więcej o działaniu telewizora ? Jak się sprawuje google tv ? Jak z szybkością działania systemu ? Może coś o sofcie jak wygląda sprawa z tłumaczeniem na język polski ? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mają opóźnienie.
Jeśli się uda w to w tym tygodniu test, jeśli nie to w następnym.
 

Marlo

Active member
Witam. Możesz napisać coś więcej o działaniu telewizora ? Jak się sprawuje google tv ? Jak z szybkością działania systemu ? Może coś o sofcie jak wygląda sprawa z tłumaczeniem na język polski ? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Google i system działa sprawnie i szybko,nic nie zamula , brak fabrycznie zainstalowanej przeglądarki, w ustawieniach obrazu i dźwięku pisze
zaawansowane ustawienia wideo,powinno być obrazu, dźwięku.Podczas zakładania konta Google żeby przejść dalej wymagane jest założenie konta TCL.
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Google i system działa sprawnie i szybko,nic nie zamula , brak fabrycznie zainstalowanej przeglądarki, w ustawieniach obrazu i dźwięku pisze
zaawansowane ustawienia wideo,powinno być obrazu, dźwięku.Podczas zakładania konta Google żeby przejść dalej wymagane jest założenie konta TCL.
Dzięki bardzo 🙂
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Wie ktoś może czym różni się tclC55835 od tcl 55C831 oferowanego do sprzedaży w media markt ? Pozdrawiam.
 

solokazama

Klub HDTV.com.pl
VIP
czy ktos juz testowal pod kątem smuzenia? w c815 ghosting troche jest widoczny podczas grania, tutaj wg. reklamy - jest to zniwelowane.

czy sila eliminacji ghostingu w C835 i C935 jest taka sama (czy ta odleglosc OD5/OD12 ma jednak wplyw)?

chcialbym dokupic drugiego TCL do grania, jednakze interesuje mnie czy ghosting jest zredukowany (OLED porzucilem bo za duzo mam statycznych rzeczy).

chodzi mi o ta reklame:
https://www.youtube.com/watch?v=zrhPKZRZFH8

nie chce dokupic tv, ktory bedzie mial ~takie samo (nieduze, ale jednak) ghostowanie/motionblur jak C815 (ktore ma tylko edge led)
 
Ostatnia edycja:

solokazama

Klub HDTV.com.pl
VIP
@kiki

u Ciebie mozna kupic TCL 65C835 / TCL65C935 z kalibracja?
I to smuzenie - czy jest rzeczywiscie mniejsze niz w TCL65C815? wiem, ze VA, ale skoro reklamuja, to takie szybkie podswietlenie pomaga?

OLED odpadl wiec zdecydowalem sie na miniLED'a pod gaming. fundusze gotowe;).
 

Marlo

Active member
Ja smużenia nie zauważyłem, sam planowałem po Sony X90J przesiąść się na IPS , w X90J to smużenie trochę mi przeszkadzało w komfortowym graniu ,ale zaryzykowałem z TCL C835 i jest dobrze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak fundusze gotowe to napisz proszę na PW.
TCL c835 ma 2400 stref podświetlenia.
Jesteś niebieski więc masz specjalną ofertę z dodatkowym pakietem, z kalibracją .
 
Do góry