TCL C725, telewizor Ultra HD 4K QLED i HDMI 2.1

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spokojnie kupować , bez żadnych obaw.
Jesteś niebieski , więc masz specjalną ofertę z pakietem.
 

bigtoy

Member
Też czytałem że ott navigator enwetualnie tvirl , na tivi mate i iptv pro klatkuje. Zamówiłem używany Chromecast 4 xd
No jest to jakieś rozwiązanie, ale zastępuje to wbudowany ATV a przez Chromecast np Netflix raczej nie będzie działał w DV, no chyba że się będziesz przełączał z jednego ATV na drugi, mnie to drażniło.
 

Raciu

New member
No jest to jakieś rozwiązanie, ale zastępuje to wbudowany ATV a przez Chromecast np Netflix raczej nie będzie działał w DV, no chyba że się będziesz przełączał z jednego ATV na drugi, mnie to drażniło.

Niestety. Mam nadzieję że wyższe modele tcl nie mają problemu już z iptv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli ktoś wgrywa przypadkowe aplikacji to mulli , bo aplikacje mimo , że nie używane to działają w tle. Jak wgrywasz prawidłowe - diaiła świetnie i sie nie przycina.
 

kristov007

New member
Pytanie dotyczące kalibracji modelu 43C725 czy kalibracja która pokazał Darko na YT jest taka sama jak od kiki z forum czy ta forumowa jest dokładniejsza tzn więcej korekcji szczegółowej w barwach? Zrobiłem ta od Darko, ale chciałbym możliwe jak najbardziej wykorzystać możliwości tego TV, pozdro Panowie :)
 

muzyk219

New member
Panowie. Mam pytanie.
Od kilku dni mam 65 calową wersję C725.
Za cholerę nie mogę osiągnąć na hdmi do amplitunera dźwięku innego niż 2ch.
Zwykły DTS i DD mogę dostać tylko i wyłącznie poprzez stockową aplikację Media Center. Ale tylko zwykły DD i DTS, nic ponad to. Żadna aplikacja doinstalowana ze sklepu nie podaje dźwieku innego niż klasyczne stereo.

Amplituner , Denon AVR-X2000. Kabel HDMI 2.1 Połączone poprzez ARC.
Ma ktoś jakieś pomysły?
 

buka1995

New member
Panowie, głównie używam tcl do grania na ps4, yt i netflix.
Ostatnio mam problem podczas grania na ps4 obraz na chwilę zanika i pojawia ponownie z napisem hdr w górnym lewym rogu.
Kolejne pytanie chętnie bym go sobie sklaibrowal pod ps4, jakieś wskazówki?
 
Do góry