Pliki aktualizacji

tlx

Member
TCL 40S618 (40S615) 40S618X1 kompilacja PPR2.180905.006.A1 V8-R41KT01-LF1V305.008420
Tv wisi na logo Google. Raz przeszło dalej, ale ostatecznie i tak się zawiesił.
Gdzie można pobrać soft? jest coś nowszego?
 
Ostatnia edycja:

misiunio231

New member
Witam . Czy do tego zabytku są jakieś możliwe aktualizacje ??
IMG20231020092722.jpg
 

fbastek

New member
Hej,
TCL 65EP680 - czy ktoś podrzuci nowy link z softem v653? Stare, które próbowałem już wygasły. Wydaje mi się, że to chyba najstabilniejsza wersja dla tego telewizora, ale poprawcie mnie, jeśli się mylę.. ;) Z góry dzięki!
 

gumkas77

Member
Hej,
TCL 65EP680 - czy ktoś podrzuci nowy link z softem v653? Stare, które próbowałem już wygasły. Wydaje mi się, że to chyba najstabilniejsza wersja dla tego telewizora, ale poprawcie mnie, jeśli się mylę.. ;) Z góry dzięki!
na samym dole masz rozne softy
 

fbastek

New member
Dzięki za odpowiedź! Generalnie tak też zrobiłem, czyli podegralem v727 i wydaje się być ok. Dodatkowo zauważyłem poprawę płynności w nawigowaniu (miałem wcześniej fabrycznego 606 i było strasznie..)
 

Bulgarinho86

New member
Witam. Pobrałem najnowsza aktualizacje z 23r dla tcl 75c635 i problem jest taki ze zniknela mi opcja arc/earc pod wyborem wejsc. Mial ktos ten problem? Po przywroceniu ustawien fabrycznych telewizor dalej wyswietla ta aktualizacje. Wgranie starszej wersji konczy sie komunikatem ze nie jest to najnowasza wersja i nie da sie wgrac starszej
 

gumkas77

Member
Witam. Pobrałem najnowsza aktualizacje z 23r dla tcl 75c635 i problem jest taki ze zniknela mi opcja arc/earc pod wyborem wejsc. Mial ktos ten problem? Po przywroceniu ustawien fabrycznych telewizor dalej wyswietla ta aktualizacje. Wgranie starszej wersji konczy sie komunikatem ze nie jest to najnowasza wersja i nie da sie wgrac starszej
soft stary + USB fat32 i użyj metody IMG (przyciskiem zasilania telewizora)
 

bomber2

Member
Dzięki, wgrany i działa ok. Mam pytanko nowe ;⁠) bo kilka postów wcześniej ktoś napisał że jest jakiś testowy plik v820 dla tv z tym samym chipem co mój. Będzie to działać?
 

Nevir

New member
Jakiś czas temu sam się zaktualizował, niestety. Miałem jakby dziwne strzały jak z flesza w czasie oglądania filmów na Netflix, więc chciałem zmienić software na moim TCL 55C725 i aktualnie po zakończeniu konfiguracji mam czarny podświetlony obraz i nic nie wczytuje. Może ktoś pomóc? A może podrzuci ktoś "najlepszy" software do mojego telewizora?
 
Do góry