Odsłuch kabli głośnikowych

Rafal7

Banned
Napewno nie mam kabli za kupę kasy,
Dla mnie to fanaberia
Sygnałowe Cross tech, a głośnikowy to Cordial
Cordial dużo wniósł, tyle powietrza w utworach ze firanki chodzą w mieszkaniu :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Napewno nie mam kabli za kupę kasy,
Dla mnie to fanaberia
Sygnałowe Cross tech, a głośnikowy to Cordial
Cordial dużo wniósł, tyle powietrza w utworach ze firanki chodzą w mieszkaniu :D

Rafał okna wymień :- )
A poważnie to zobaczysz przyjdzie czas że i Ty kable będziesz miał lepsze niż to co masz teraz... kwestia żebyś trochę płyt pokupował, bo podobno za dużo nie masz z tego co kiedyś pisałeś, a jak Ci się trafi kilka naprawdę fajnie nagranych to sam usłyszysz różnice.. a tym bardziej że już masz dużo lepszy wzmak niż ten co miałeś.. Popatrz na Bipo kupił kabel nie za jakieś mega pieniądze, a jak jest zadowolony w stosunku do starego kabla ..

A to co jest fanaberią to wiesz kwestia podejścia do sprawy.. znam tutaj takiego co buty sportowe za 200-250 zl to już jest fanaberia.... wczoraj w tv pokazywali biustonosz za 2 mln $ a to w cale nie najdroższy w historii świata.. :) za 1 kg najdroższej herbaty na świecie na spokojnie kupujesz Siltecha 2 czy 3 korony - jedne z najdroższych kabli na świecie.. szczególnie ten ostatni.. najdroższe cygaro na świecie kosztuje kilkadziesiąt czy kilkanaście tysięcy funtów za 1 szt. ale ktoś tą herbatę i cygara kupuje... i dla nich nie jest to fanaberia.
Także świat jest taki a nie inny i słowo fanaberia to rzecz gustu i podejścia co dla kogo jest wymysłem - dziwactwem...
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
Panowie zakupiłem kabel Belden 8471. Cena za metr 6zł. Jak dla mnie rewelacja. Jak ktoś lubi testować to warto go kupić. Polecam :)
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Pierwsze kable
b11b2b36c996d93fmed.jpg
[/URL]
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Supra lorad MK2 oplot viablu wtyki z chin :) .Lezaly.wszystkie składniki i tak się wczoraj zabrałem 1,5 godzin. I po krzyku, Pzdr
 

rabit

Active member
Bez reklam
Widzę że lubisz markę Supra. :) Ciekawe czy wychwycisz różnicę w graniu, bo wzrokowo jest super i choćby dla tego, warto było się pobawić? Pozdrowienia
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Rabit ,taka gangsterska fanaberia :bober: jakis czas temu postanowilem ze wymienie moją zbieranine kabli nie najgorszych na supre czesc nowe ,ale xlr i usb wychaczylem prawie nowe z pol ceny, nie jestem kabelkowcem z tego wzgledu ze nie mialem okazji na jako takie porownania ,co nie znaczy ze roznic nie ma.U mnie w domu jest ciężko przepinac przewody jakie kolwiek bo strasznie ciezki dostep.Pzdr Rabit i Szczesliwego juz bo to roznie bywa. ;)
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
ikar1975
fajne te kable głośnikowe:)
Nie lepiej je wrzucić do odpowiedniego tematu?
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
W sumie nie widzialem gdzie wrzucić,ale humor Ci sie wyostrzyl po świętach :p .Pzdr
Ps kabel jest kabel,ja przynajmniej o pierdolach w tematach nie pisze :D
 
D

Deleted member 121090

Guest
Ja rozumiem, ale w temacie jest jak byk odsłuch kabli głośnikowych. No to zaglądam i .... nie wiem jak by je podpiąć:)
Po prostu jest to mylące dla osoby szukającej.
 

rabit

Active member
Bez reklam
HQ150 ziomalu, nie denerwuj kolegi. Może tak jak piszesz, lepiej gdybyś Ikar założył nowy temat, ewentualnie w swoim to pokazał. A jak HQ nie wiesz jak podpiąć kabel zasilający, to na pewno gdzieś w instrukcji będzie. :) :) :) Wam wszystkim również wszystkiego najlepszego w 2018.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ja sie nie denerwuje , tylko ze tu na forum 50% dyskusji jest nie na temat ,i jak kazdemu zaczniemy zwracac uwage to wreszcie sami sie niczego nie dowiemy,zreszta wystarczy przeczytac ten watek od poczatku pewnie lepsze kwiatki sie znajda.Swojego watku nie posiadam bo widze co sie w nuch dzieje.Pozdrawiam i Najlepszego
 
Do góry