Odsłuch kabli głośnikowych

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
taki miałem wrzucony przewód przewód w kartonie z kolumnami no to tak na razie jest z czasem kiedyś wymienię na inne lepsze kable. Delikatnie się posługuje tymi bananami, dla mnie totalna porażka te banany i przy wymianie kabli wymienię je na jakieś lepsze
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te po lewej mają krótsze rurki termo i dlatego tak wygląda jakby zostały w gnieździe przy wyciągamiu :) ale zapewniam, ze trzymają sie mocno :)

Wiem, wiem. Bardzo ladnie to uporzadkowales, tak to powinno wygladac z drugiej strony.
Ja z 10lat zabieralem sie do takiego porzadku w okablowaniu, zawsze byl labirynt.
Jakis czas temu postanowilem sie zlamac i zrobic porzadek, teraz widok i spokoj ducha bezcenny :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No to w strefie voodoo mamy juz balsam, koszulki oraz kurz ;)
Panowie, czas rozkęcic wspólny business.
Koszulki termo powiedzmy da sie kupic po 50 gr w hurcie za metr, balsam zrobimy z majonezu i rozcienczymy, by było taniej, a kurz, hmm skąd wziać kurz?

Na poczatek promocja na inauguracje:
- 4 koszulki (2x10cm czerwone i 2x10cm czarne) 399 Euro plus VAT
- Balsam na dwie podłogówki 1499 Euro netto
- kurz gratis

Co Wy na to? Trzeba popracowac na nazwą, logo oraz wypracowac dobre imię marki na poczatku. Wystawimy sobie certyfikaty, przyznamy nagrody a lata doswidczen wpiszemy od najstarszej rejestracji na forum.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No to w strefie voodoo mamy juz balsam, koszulki oraz kurz ;)
Panowie, czas rozkęcic wspólny business.
Koszulki termo powiedzmy da sie kupic po 50 gr w hurcie za metr, balsam zrobimy z majonezu i rozcienczymy, by było taniej, a kurz, hmm skąd wziać kurz?

Na poczatek promocja na inauguracje:
- 4 koszulki (2x10cm czerwone i 2x10cm czarne) 399 Euro plus VAT
- Balsam na dwie podłogówki 1499 Euro netto
- kurz gratis

Co Wy na to? Trzeba popracowac na nazwą, logo oraz wypracowac dobre imię marki na poczatku. Wystawimy sobie certyfikaty, przyznamy nagrody a lata doswidczen wpiszemy od najstarszej rejestracji na forum.

He,he. Jestem za. Kurz, ja już załatwię:)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie przesadzaj. Powinienes miec od tego swoich ludzi, sprawdzonych dostawców. W koncu też jesteś w zarządzie, a to nie wypada, bys sam zalatwiał towar. ;)
 

rafix01

Member
Bez reklam
Ale co tak uczepiliscie sie moich koszulek? Przecież to nie ja je nazwałem audiofilskimi :) Swoją drogą wtyczki i koszulki po cos sie używa oprócz wyglądu, tak? Wiecie po co ;-) ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale co tak uczepiliscie sie moich koszulek? Przecież to nie ja je nazwałem audiofilskimi :) Swoją drogą wtyczki i koszulki po cos sie używa oprócz wyglądu, tak? Wiecie po co ;-) ?

Przy dynamicznej muzyce niskie tony uciekaja, wiadomo.
Kazdy audiofil wie ze chodzi o cisnienie, jest lepszy przeplyw sygnalu :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nakamichi moga byc, dobre laczenie, solidne wtyki itp. Do tego ladnie sie prezentuja, cena jest bardzo ok. Tylko zdarzaja sie podrobki, tych i wielu innych.
 
Do góry