Onkyo tx-8050

pawelll

Member

jamez

New member
Z jakimi głośnikami słuchałeś?
Mam zamiar zakupić ten amlituner (muszę mieć radio netowe).
Z uwagi na brak możliwości odsłuchu proszę o pomoc w doborze głośników. Pokój 39 m. kw. Muzyka rock, heavy metal, śladowo pop.
Budżet ampli+głośniki 3500 zł
Wstępnie wytypowane wyłącznie na podstawie opinii na forach:
1. Tannoy v4.
2. Monitor Audio Bronze Bx2.
3. Paradigm Monitor 7 v.6.
4. Klipsch f2.
5. Magnat Quantum 655.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz naprawdę duże pomieszczenie do nagłośnienia. Ale z tych co podałeś sięgałbym po w kolejności po Paradigma lub Monitor Audio.
Napisz w sprawie oferty do Blackninja on ma dobre ceny.
 

jamez

New member
Troche sie obwiam co by Pardajmy nie kłóły wysokimi tonami po uszach. Nie chciałbym w ampli regulować bass i treble. Zastanawiam się czy monitorki nagłośnią mi takie pomieszczenie.
 

don111

Banned
nr 2 to podstawkowe kolumny, nie rozumiem co tu robią, zresztą Monitor Audio - nie do tej muzyki
reszta też za mała
Paradigmy - do tej muzyki zdecydowanie najlepsze, dynamika, kontrola basu, ale na taki metraż model większy - 9v6... ostro grają na kiepsko zrealizowanych płytach, ale w tych gatunkach to nie przeszkadza
 

jamez

New member
Kierowałem się tą opinią Monitor Audio Bronze BX2 review from the experts at whathifi.com, a w szczególności tym opisem :) :The resultant sound is seriously absorbing. The BX2s capture all the drama of Metallica's S&M concert, whether it's the massive roar of approval from the crowd as the band takes the stage or the enthusiastic axe-work that can be heard during Enter Sandman.

No i Paradajmy 9 v.6 ponad mój budżet:(

Masz naprawdę duże pomieszczenie do nagłośnienia. Ale z tych co podałeś sięgałbym po w kolejności po Paradigma lub Monitor Audio.
Napisz w sprawie oferty do Blackninja on ma dobre ceny.

Blackninja od kilku dni offline:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

milekp

New member
Czy ktoś, kto ma ten ampli mógłby mi podać jego dokładną wysokość (co do milimetra), razem z nóżkami - czyli tak jak stoi. W necie, specyfikacje podają od 150 - 156 mm a dla mnie jest ważne w kwestii jego ustawienia.
Z góry dziękuję.
 
Do góry