Ktoś chętny, robimy zrzutke?

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ten co podal Krzysztof to chyba ten sam co mam. Ogolnie jak mu napisalem na PW zbytnio nie polecam. Dali by do takiego autka pilot analogowy chociaz a oni daja cyfrowy. Mozesz skrecic albo w lewo albo w prawo. Jazda na wprost to wyzwanie. No i drzwi oraz lusterka nie sa najwyzszych lotow.

Jedynie trzeba przyznac ze beterie i silnik jaki zamontowali to naprawde jest na wysokim poziomie.

Ten co linknal werf wyglada lepiej.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dziękuje wszystkim!
Muszę podumać , ale chyba WERF ma racje. Cena trochę nieprzyjemna , jak na zabawkę;)
Dobrze że Warszawa, można sprawdzić osobiście. Thank"s.
 

lobos

New member
Bez reklam
humm.jpg


Jak kupiłem dla starszego syna takiego Hummera 8 lat temu i teraz młodszy na nim śmiga :)
Polecam z czystym sumieniem. Teraz po latach kupiłem tylko dwa nowe akumulatory i zapyla jak nówka.
Chciałem "terenowe" ze względu na gabaryty i duże koła, żeby mógł po nierównym terenie jeździć i autko się sprawdza ;-)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Lobos, to Twoja kolekcja? ;)
Dokładnie jak piszesz, terenówkka, duże koła, teren...

Mój młody ma Peg Perego model Gauch
IGOD0006.jpg

- ponoc to Top jeśli chodzi o markę dla jeżdzików akumulatorowych.
Nówka jest za droga, kupiliśmy mu używkę z idealnym stanie, bateria długo trzyma, ale dziś jest już dojechany na maxa...
Zabawy kupa, dwa biegi, wsteczny, nawet dziewczyny przewoził ;)
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Lobos, to Twoja kolekcja? ;)
Dokładnie jak piszesz, terenówkka, duże koła, teren...

Mój młody ma Peg Perego model Gauch
IGOD0006.jpg

- ponoc to Top jeśli chodzi o markę dla jeżdzików akumulatorowych.
Nówka jest za droga, kupiliśmy mu używkę z idealnym stanie, bateria długo trzyma, ale dziś jest już dojechany na maxa...
Zabawy kupa, dwa biegi, wsteczny, nawet dziewczyny przewoził ;)
Tak jest! H2 to jeden z 7 wózków jakie mam w garażu podziemnym ;-)
Mój też już woził koleżanki ;-) Autentycznie... jak nie mieścili się razem to wypraszał grzecznie i przywiązał przyczepkę :-D Tęga głowa po tatusiu :p

Pewnie sam śmigałeś :D
Ja jak byłem mały to się cieszyłem w walkmana ciekawe co będzie z kilka lat
To były czasy...
 

artiz_

New member
Bez reklam
Ale ty szybki jestes ,gosciu dapiero co wystawił a ty juz przesyłasz link. Oczywiscie juz dzwoniłem. Stan denona b.dobry jedynie porysany gorny róg frontowy. Technicznie 100% sprawny . mankamentem jest brak klapki w pilocie. Niedawno byłem w Wawie,wysyłka nie wchodzi w gre a do stolicy mam trochę km.
 
Do góry