Nowa topowa seria telewizorów Ultra HD LCD firmy Sony , KD-65ZF9 i KD-75ZF9 linia - 2018 .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

https://4kfilme.de/android-9-p-pie-neue-features-android-tv/

Można więc z pewną dozą optymizmu mieć nadzieję , że stabilność i wydajność systemu operacyjnego
Android 8 ( Oreo ) ulegnie poprawie , powodując zadowolenie użytkowników telewizorów z tą nową
wersją systemu Android TV . Pierwsze telewizory , które wkrótce pojawią się z tą wersją systemu Android
powinny to być telewizory Premium firmy Sony OLED z serii AF9 i LCD z serii ZF9 . :|
A w roku 2019 pojawi się zapewne wersja systemu Android 9 . (może wiosną lub latem)Terminy aktualizacji są często jednak przekładane , więc trudno podać konkretny termin .
Dziękuję za uwagę .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jedno z pierwszych spojrzeń na serię telewizorów Ultra HD LCD firmy Sony ZF9 .
Ilość stref ściemniania to "tylko" 104 . :-| . Można uznać , że ta seria to ulepszona wersja
serii XF90 , a nie serii ZD9 . Dobrze że są jednak inne ulepszenia , np. jak szerszy kąt
widzenia dzięki nowej technologii X-Wide Angle i nowy procesor X1 Ultimate . :-|
Ciekawe , czy wersja systemu Android 8 Oreo będzie już zainstalowana fabrycznie w tej serii
telewizorów , a nie tylko w prototypach . Myślę , że tak .

https://4kfilme.de/sony-zf9-4k-hdr-fernseher-mit-x1-ultimate-prozessor-und-fald/

Myślę , że na początku września 2018 r. powinny pojawić się już pierwsze testy
telewizora firmy Sony KD-65ZF9 . (zapowiedziany jest taki test na zaprzyjaźnionym
polskim portalu)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jedno z pierwszych spojrzeń na serię telewizorów Ultra HD LCD firmy Sony ZF9 .
Ilość stref ściemniania to "tylko" 104 . :-| . Można uznać , że ta seria to ulepszona wersja
serii XF90 , a nie serii ZD9 . Dobrze że są jednak inne ulepszenia , np. jak szerszy kąt
widzenia dzięki nowej technologii X-Wide Angle i nowy procesor X1 Ultimate . :-|
Ciekawe , czy wersja systemu Android 8 Oreo będzie już zainstalowana fabrycznie w tej serii
telewizorów , a nie tylko w prototypach . Myślę , że tak .

https://4kfilme.de/sony-zf9-4k-hdr-fernseher-mit-x1-ultimate-prozessor-und-fald/

Myślę , że na początku września 2018 r. powinny pojawić się już pierwsze testy
telewizora firmy Sony KD-65ZF9 . (zapowiedziany jest taki test na zaprzyjaźnionym
polskim portalu)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Jak dla mnie 104 strefy to jakiś żart..do tego brak 3d i jeśli za 65 cali krzykną powiedzmy z 18 tys albo i lepiej to chyba .. a szkoda nawet pisać.. żenada.. a pisałem w innym wątku, że różnica na tym tv może nie być jakaś istotna o ile nie będzie gorzej.. porównując całość tv do poprzednika.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo to jest właśnie kwestia wyboru.. nie wszyscy chcą mieć projektor, niektórzy nie mogą mieć projektora w salonie, a nie którzy wolą tv .. taki wybór..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ceny wyjściowe na początek są oczywiście wysokie . :|
Sony KD-65ZF9 ----->12999 zł,
Sony KD-75ZF9 ----->25999 zł,
Sony KD-55AF9(OLED) ----->13999 zł,
Sony KD-65AF9(OLED) ----->16999 zł .

Powinny być dostępne w drugiej połowie miesiąca września 2018 r .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I tak jest lepiej o 2-3 tysie niż myślałem, ale to pewnie ze względu na ilość tych stref.. :) o 3d nie będę wspominał nawet..
 

Tvmania

New member
Bez reklam
To w końcu zd9 lepszy czy zf9?
Cena jak za nowość spoko zf9 oczywscie 75
Ale oled af9 65 cali przesadzona mimo że uwielbiam sony to z taką cena za af9 65 cali nie ma polotu do lg c8 za 65.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Wciąż pozostaje otwartym pytanie o jakość czerni w ZF9. Gdyby tutaj Sony dało ciała w produkcie finalnie trafiającym na półki sklepowe, to cena w ogóle nie jest interesująca. Lepiej będzie poszukać dobrej oferty na ZD9.
 

jarswi

New member
Panowie (i Panie o ile też są) dla zainteresowanych telewizorem czysto dla salonu gdzie ważne są kąty oglądania zapowiada się znakomicie. Czerń to nie wszystko - łatwiej zapalić światło i oglądać w półmroku niż przebudowywać salon aby tv oglądać tylko na wprost. Pewnie wstrzymam się z kupnem lgsk950 do czasu możliwości pełnych porównań na rtings. Cena na starcie poniżej 13k - trudno wnioskować drogo czy tanio bez rzetelnych testów.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Wciąż pozostaje otwartym pytanie o jakość czerni w ZF9. Gdyby tutaj Sony dało ciała w produkcie finalnie trafiającym na półki sklepowe, to cena w ogóle nie jest interesująca. Lepiej będzie poszukać dobrej oferty na ZD9.


Jeśli się potwierdzi że ZF9 ma 104 strefy to jest to bardziej następca XE93
Dalej na topie pozostaje ZD9 i Q9FN
 
Do góry