Ustawienia i kalibracjia 55xe9005

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja jest gratis dla niebieskich członków forum.
Zaloguj się w Klubie Hdtv i napisz na PW.
 

krys999

New member
Jak jest gratis, to może byś ją wreszcie przesłał ....
Już 3 razy pisałem na PW...
Jestem niebieskim członkiem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A może ciężko Ci zrozumieć ale istnieje coś takiego jak urlop, więc nie unoś się i poczekaj łaskawie !!!
 

krys999

New member
A może ciężko Ci zrozumieć ale istnieje coś takiego jak urlop, więc nie unoś się i poczekaj łaskawie !!!

OK
Urlop od 02.11.2017 ???
Wtedy wysłałem Tobie ostatnią wiadomość....
Zapłaciłem za niebiesko konto, a muszę się prosić 1/2 roku o ustawienia.
Na PW wysyłam mojego maila...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak nie dostaniesz, przypomnij się od razu. Bo często jest zapychana skrzynka więc się resetują niektóre wiadomości.
 

moharp

New member
Czy jak sklepy wyprzedają z ekspozycji model z 2017 roku to oznacza, że już się nie pojawi w dystrybucji Sony ? Chodzi mi o model 49xe9005.
 

AudioFan

New member
Kiki przecież wiesz, że ustawienia kalibracyjne danego TV nie pasują do wszystkich egzemplarzy tego modelu ??

Chciałem dodać, że miałem u siebie w domu 3 sztuki 55XE9305 i pomijając już ustawienia ogólne to każdy miał zupełnie inny balans bieli więc rozdawanie tych samych ustawień wszystkim to dość dziwny zabieg.
Równie dobrze możecie przeklepać z YT a jest tam trochę tego i oczywiście każde inne.
 

AudioFan

New member
Umówić się na kalibrację i zapłacić 640zł.
Wówczas masz ustawiony swój egzemplarz najlepiej jak tylko się da.

Moim zdaniem przy górnej półce telewizorów jest to bardzo rozsądny krok ponieważ dopiero wtedy można zobaczyć 100% możliwości swojego telewizora.
 
Ostatnia edycja:
Do góry