Sharp AQUOS Quattron 3D LE835E - 70"

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Firma Sharp wprowadza na rynek polski nowy telewizor wielko-ekranowy model
Sharp AQUOS Quattron 3D LE835E wielkość przekątnej ekranu 70" , z pełnym
podświetleniem białymi diodami LED,z odtwarzaczem multimedialnym.Zastosowana
technologia Scanning Backlight pozwala na odświeżanie obrazu na poziomie 200Hz.
Sugerowana cena przez producenta to na początek 25000zł.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Zbliża się miesiąc luty ,a z nim pojawi się w końcu telewizor marki Sharp AQUOS Quattron 3D LE835E - 70" , który pobiera około 136W, a więc jak na tą wielkość ekranu i zastosowaną technologię jest ona można powiedzieć "ekonomiczna".Model ten jest desygnowany przez firmę Sharp, jako główny model
proponowany do oglądania mistrzostw Europy w roku 2012 w piłce nożnej , które odbędą się na stadionach w Polsce i na Ukrainie, a jednym ze sponsorów tej imprezy będzie również firma Sharp.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam, "telewizorek" robi wrażenie. Wczoraj 65"vt30 musiał ustąpić miejsca.
Minus za brak okularów w zestawie.

Witam,

Tak , w akcesoriach brakuje okularów. Może firma Sharp , jak zacznie promocję tej serii telewizorów
(wielkości przekątnych ekranu 70" , 60" i 52") przed mistrzostwami Europy 2012 r. w piłce nożnej , dołoży
po dwie pary okularów.Ja czekam na model z tej serii tj. 52".
A swoją drogą pobór mocy tylko 98 W w trybie "eco" modelu 70" robi wrażenie.:lol:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

imalas

New member
Tylko, czy słono sobie nie policzą za te okularki? hehe!
Porównując z 70- ką, to Sharp 52LE835 nie jest full led, a tylko Edge-lit LED.
(opis na Amazon.com)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,


Oj , to niedobrze. :( (z błyszczącą matrycą)
Nie mam pełnej specyfikacji tego modelu , sądziłem jednak ,że będzie to FULL LED(z pełnym podświetleniem).Wobec tego wypada z moich typów do ewentualnego zakupu.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Ciekaw bardzo jestem , kiedy ukaże się zapowiedziany test tego modelu.;)
Chodzi oczywiście o wielkość 70" ,tak jak brzmi nazwa niniejszego wątku.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Monkin

New member
Bez reklam
Zobaczyłem sobie wczoraj to cudeńko, w MM stał obok 60-tki sharpa i powiem szczerze, robił naprawdę na klientach wrażenie, tym bardziej że obok stał jeszcze panas 65Vt30 i był jakiś taki malutki... Materiał, jakiś film z BD był puszczony na obu sharpach dla porównania. Ale ustawienie obrazu oczywiście w trybie dynamicznym, więc trudno cokolwiek powiedzieć, jak gra naprawdę.
To co mnie najbardziej cieszy, to fakt, że 70-tka miała matową matrycę, więc przy tej przekątnej problem refleksów i odbić na bardzo dużym ekranie jest zredukowany do minimum. Widać to było doskonale na stojącym obok 60LE830 z błyszcząca matrycą, w którym odbijały się wszystkie światełka i telewizory stojące po przeciwnej stronie stoiska. No ale cena za 70 cali w MM 24999 zł. :blagam: Na razie nie dla mnie. Sharp 60LE wyglądał przy nim jak maleństwo, a to przeciez naprawdę jest spora kobyła. Ale 25 cm w przekątnej robi wielką różnicę. Chciałbym zobaczyć w takim razie 80-tkę sharpa. To musi być dopiero kolos. :lol: Przy tych przekątnych wydaje się, że coraz bardziej wielu ludzi będzie miało dylemat kupić dobry projektor 3D i ekran, czy powiesić na ścianie 70-85 cali...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trochę się "rozłożyłem" - ale jutro będzie wieczorem test.

W USA dlatego Sharp ma 50% udziału w rynku największych telewizorów.Bo tam ludzie już zaczęli wybierać LCD zamiast projektorów. A że mają przy okazji extra sygnał telewizyjny - tym łatwiejsza decyzja.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Trochę się "rozłożyłem" - ale jutro będzie wieczorem test.

W USA dlatego Sharp ma 50% udziału w rynku największych telewizorów.Bo tam ludzie już zaczęli wybierać LCD zamiast projektorów. A że mają przy okazji extra sygnał telewizyjny - tym łatwiejsza decyzja.

Witam,

Jest mroźny , niedzielny poranek , a test telewizorka chętnie by się przejrzało.:)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Trochę się "rozłożyłem" - ale jutro będzie wieczorem test.

W USA dlatego Sharp ma 50% udziału w rynku największych telewizorów.Bo tam ludzie już zaczęli wybierać LCD zamiast projektorów. A że mają przy okazji extra sygnał telewizyjny - tym łatwiejsza decyzja.

Witam,
Ten test zaczyna przypominać Stadion Narodowy, który jakoby jest otwarty ,ale w rzeczywistości
nie jest.:roll:

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Stadion Narodowy podobno ma być otwarty 29 lutego 2012 r. , bo podobno już jest bezpieczny,

to i może test tego telewizora firmy Sharp w końcu się już "urodzi".;-)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Premiera otwarcia(Inauguracja-chrzest) Stadionu Narodowego wreszcie się udanie odbyła i wynik meczu również dobry.
A wszystko to odbyło się wieczorem 29 lutego 2012 r.
Dobrze to wróży.:smile:


Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Trochę się "rozłożyłem" - ale jutro będzie wieczorem test.

W USA dlatego Sharp ma 50% udziału w rynku największych telewizorów.Bo tam ludzie już zaczęli wybierać LCD zamiast projektorów. A że mają przy okazji extra sygnał telewizyjny - tym łatwiejsza decyzja.

Witam,

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej "tuż , tuż" , a test tego modelu telewizora firmy Sharp Quattron 3D 70" LE835E
która jest jednym z głównych sponsorów tej imprezy , nadal się nie ukazał.;-)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry