LC-40LE705 czy LC-40LE820

aww9

New member
Miałem już kupić LC-40LE705 a tu wypuścili LC-40LE820 i się teraz zastanawiam, bo LC-40LE705 jest full LED, a LC-40LE820 ma LEDa krawędziowego. Poradźcie co wybrać.
 

ktp

New member
Papierowo wydaje sie , ze roznica full LED bez local dimming a edge LED będzie niewielka. Tutaj przewage może dać jednak ten czwarty kolor. No i kwestia ceny, która zahacza w sugerowanej modelu 820 o ceny full LED z local dimming a to może przekreślić jego szanse. Trzeba poczekać na testy, które pewnie nieprędko sie pojawią
 

aww9

New member
Papierowo wydaje sie , ze roznica full LED bez local dimming a edge LED będzie niewielka. Tutaj przewage może dać jednak ten czwarty kolor. No i kwestia ceny, która zahacza w sugerowanej modelu 820 o ceny full LED z local dimming a to może przekreślić jego szanse. Trzeba poczekać na testy, które pewnie nieprędko sie pojawią

...............dzięki
 

GrzegorzCha

New member
Na stronie Sharpa już się pojawiły modele 810, 820 i 705 w wersji 46 ". Pomimo tego goście w infolinii twierdzą, że nie ma na nie ustalonej ceny ( ciekawe jak chcą je sprzedawać ? ). Macie może jakieś konkretniejsze wieści na ten temat ?

Kiki, jak ma się teścik ?
 

saszka123

New member
Czytam specyfikację i całkiem całkiem ten nowy LE820. Ale ma już minusy:?
- nie obsługuje dźwięku HD (powinien mieć chociaż wyjście optyczne / HDMI, aby mieć możliwość przesłania dźwięku bez dekodowania do wzmacniacza),
- DLNA nie wspiera filmów (tylko pliki i muzykę), filmy są odtwarzane przez usb (tak jest w specyfikacji), to mnie najbardziej zdziwiło - bo mam serwer DLNA w domu i chciałbym popuszczać filmy bezpośrednio z sieci (dlna, samba) a nie przez usb.

Kiki mógłbyś to również sprawdzić w swoich testach?

Może ktoś się doszukał? Jakie formaty filmowe odtwarza ten telewizorek? ( czy będzie czytał mkv, avi, mov, motion jpeg, mpeg4, ... ??)
 

ktp

New member
Oglądałem 820 w saturnie w Katowicach. Stał akurat obok LE700. Co prawda działały na ustawieniach fabrycznych czy nawet demo ale dla mnie obraz LE700 był lepszy w tamtych warunkach. Obraz 820 mniej kontrastowy i niestety szklana powłoka. Jestem ciekawy porównania w warunkach domowych po kalibracji więc dalej czekamy na test.
 

GrzegorzCha

New member
Oglądałem 820 w saturnie w Katowicach. Stał akurat obok LE700. Co prawda działały na ustawieniach fabrycznych czy nawet demo ale dla mnie obraz LE700 był lepszy w tamtych warunkach. Obraz 820 mniej kontrastowy i niestety szklana powłoka. Jestem ciekawy porównania w warunkach domowych po kalibracji więc dalej czekamy na test.

W jakiej cenie i jaki rozmiar był wystawiony ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wczytują się jeszcze zdjęcia i jeszcze opis :

Kolorystyka żółta i złota wydaje jakość tych odcieni na nowy poziom.
004_P1100826.JPG


Nowy pilot i nowa podstawa obrotowa.
013_P1100839.JPG


Znakomita płynność Monstera skośna.
021_P1100880.JPG


021_P1100911.JPG
 
Do góry