TCL 40ES560 android . Samoczynnie się włącza

bogumil67

New member
Witam...Jestem tu nowy, więc potraktujcie mnie ulgowo
Mam problem z moim TV TCL 40ES560 android. Mam pytanko. Czy to normalne , że po przerwie w dostawie prądu tv samoczynnie się włącza?? Bo w moi TCL-u tak jest. Nie wydaje mi się to normalne..I czy można temu zapobiec, bo przy każdym wyjściu z domu zmuszony jestem wyciągać wtyczkę z gniazda..:x
I przy okazji spytam o wyjście słuchawkowe (nie działa) jest jakieś rozwiązanie??
Pozdrawiam serdecznie..
 
M

mdsfan

Guest
Po co tworzysz dwa tematy o tym samym problemie? To trochę niepoważne. Pomyśl, że za kilka miesięcy ktoś może szukać rozwiązania w podobnej kwestii. I niech każdy, kto ma taką "usterkę" napisze nowy temat. Wyobrażasz sobie ten bałagan i mętlik? Nie o to chodzi na forach tematycznych, żeby rozwalać zagadnienie po wielu tematach i zakładkach, ale o to by możliwe jednoznacznie skupić je w jednym wątku.

Jeśli zbyt nerwowo zareagowałem, to przepraszam. Ale mam doświadczenie z wielu forów, że jak szukam prostej porady, to wyświetla się ileś tam tematów, gdzie po trochu opisane co i jak, a kompleksowo z tematem się zapoznasz, jak przeczytasz wszystkie odnośniki. A nie o to przecież chodzi, żeby wzajemnie sobie utrudniać, tylko o to, aby szukać pomocy i tę pomoc, nawet biernie (poprzez wypowiadanie się w konkretnym temacie) okazywać innym. Pozdrawiam i bez urazy proszę.
 
Do góry