Kiki kiedy obiecany test samsunga E550 :D

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Pytam w swoim i zapewne i wielu innych forumowiczow bo obiecany juz byl tydzien temu i cisza :D a na privy od jakiegos czasu nie odpisujesz to dalem temat :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro wieczorem,
Teraz wpisuję Toshibę 55ZL2, Panasonica 47DT 50 i Samsunga E550
Skończyłem test 40tl933 i 37E5 Panasonica.
W poniedziałek wjeżdża WT50 Panasonica,wtorek LG 50", Środa dwa modele Philipsa, dalej Samsungi, Sony i itd
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Jutro wieczorem,
Teraz wpisuję Toshibę 55ZL2, Panasonica 47DT 50 i Samsunga E550
Skończyłem test 40tl933 i 37E5 Panasonica.
W poniedziałek wjeżdża WT50 Panasonica,wtorek LG 50", Środa dwa modele Philipsa, dalej Samsungi, Sony i itd
Dzieki wielkie, teraz to widac ze cos sie rusza :D
 

djsaint

New member
Jak pytałem, to jeszcze nie było. Po przeczytaniu zamówiłem jednak Panasa 50GT30. Test utwierdził moje subiektywne odczucia po oględzinach w sklepie. Refleksy na ekranie rzuciły mi się od razu w oczy. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz- w przypadku tańszych plazm zauważyłem w sklepie, że czerń przypomina raczej ciemny brąz (m.in. Samsung 51E550, LG 50PM670). Czy te TV tak mają, czy to kwestia ustawień? Znów modele Panasonica G30 i GT30 czerń miały w moim odczuciu dużo lepszą.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Jak pytałem, to jeszcze nie było. Po przeczytaniu zamówiłem jednak Panasa 50GT30. Test utwierdził moje subiektywne odczucia po oględzinach w sklepie. Refleksy na ekranie rzuciły mi się od razu w oczy. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz- w przypadku tańszych plazm zauważyłem w sklepie, że czerń przypomina raczej ciemny brąz (m.in. Samsung 51E550, LG 50PM670). Czy te TV tak mają, czy to kwestia ustawień? Znów modele Panasonica G30 i GT30 czerń miały w moim odczuciu dużo lepszą.
Z tego co pisze Kiki w modelu E550 czern jest bardzo dobra i na bank jak widac zaden braz ;D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdzisz wieczorem w domu bez oświetlenia sklepowego to zobaczysz.
System oświetlenia sklepowego nie pozwala właściwie ocenić jakości plazm, chyba że sklep dysponuje pomieszczeniem z ciemnią.
Samsung nowy w takich pomieszczeniu daje sobie bardzo dobrze radę
 

djsaint

New member
Dzięki za wyjaśnienie, zdziwiony byłem gdy zobaczyłem ten efekt. Mimo wszystko na GT30 tego nie było widać. Może to kwestia lepszego filtra...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie jest to inny wygląd konstrukcji panelu, który przy sztucznym świetle daje mylne wrażenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie źle wybrał. Ja aż tak nie mam. Ale mam duże nasłonecznienie i telewizor z matową matrycą aktywną jest rewelacja.
 

jarwlo

New member
Dzisiaj byłem w sklepie MM by porównać trzy modele Samsung E550 , E6500 i Panasonic GT30. Koło siebie stały Samsungi i w porównaniu z z E6500 , E550 wypadł bardzo blado. Słaba kolorystyka jasność i głębia czerni i bieli. Natomiast E6500 i GT30 choc nie stały koło siebie wypadły w moim odczuciu bardzo podobnie. Na moje oko patrząć na oba modele samsunga stwierdziłem, iż jest taka kolosalna różnica , że albo to pro daje kolosalną różnicę w obrazie , albo specjalnie coś zmienili (choc twiedzili, że nie) w ustawieniach by klienci kupowali E6500. Kiki może się pokusisz o porównanie tych dwóch modeli i nam przedstawisz różnice. Też zauważyłem to co kolega wcześniej napisał , że w E550 czerń w porównaniu do innych modeli opisanych przez mnie wypada naprawdę słabo.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Dzisiaj byłem w sklepie MM by porównać trzy modele Samsung E550 , E6500 i Panasonic GT30. Koło siebie stały Samsungi i w porównaniu z z E6500 , E550 wypadł bardzo blado. Słaba kolorystyka jasność i głębia czerni i bieli. Natomiast E6500 i GT30 choc nie stały koło siebie wypadły w moim odczuciu bardzo podobnie. Na moje oko patrząć na oba modele samsunga stwierdziłem, iż jest taka kolosalna różnica , że albo to pro daje kolosalną różnicę w obrazie , albo specjalnie coś zmienili (choc twiedzili, że nie) w ustawieniach by klienci kupowali E6500. Kiki może się pokusisz o porównanie tych dwóch modeli i nam przedstawisz różnice. Też zauważyłem to co kolega wcześniej napisał , że w E550 czerń w porównaniu do innych modeli opisanych przez mnie wypada naprawdę słabo.
W sklepie to mozesz sobie ogladac,jak kazdy TV moze miec inne ustawienie oraz swiatlo jest inne .W tescie E550 wypadl dobrze jak widac . Trzeba poczekac na jakis test E6500 chociaz mysle ze kolory beda podobne ,w obrazie to jedynie roznia sie filtrem.Czern wedlug Kikiego tez wypadla dobrze. A wpisy kolego sie edytuje a nie wpisuje jeden pod drugim :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry