Samsung D5000 - powidoki...

Struś1

New member
Kupiłem Samsunga D5000 i jestem załamany - zrezygnowałem z plazmy, bo telewizor miał być pod xboxa, a ja dużo gram i nie chciałem sobie wypalać interfejsu gry. Ostatnio ojciec pograł u mnie jakieś 2-3h w grę z dużą ilością statycznego obrazu (Hexic, jakby ktoś chciał screen na google obejżeć).

Po uruchomieniu innej gry tragedia - widać zarówno planszę, jak i napisy typu "score"... To, co odstraszało mnie od plazmy mam w LEDie. Czy jest to podstawa do reklamacji, czy wdepnąłem w masakryczne gówno?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poczytaj dokładnie instrukcję.Jeśli nie ma ostrzeżenia że w przypadku stałych elementów obrazu możesz mieć powidoki to śmiało proś o wymianę telewizora. Jeśli jest taki wpis to też się nie załamuj tylko napisz do Samsung Polska. Powinno to pomóc.
Jak coś to się jeszcze przypomnij postaram się pomóc.
 

Struś1

New member
Ostrzeżenie jest, ale na szczęście nie ma żadnej informacji, że nie podlega to gwarancji. Tylko zastanawiam się, po co mi wymiana telewizora na ten sam, jak przecież ten sam model pewnie i tak będzie miał taką samą wadę? Chyba, że nie powinien, a ja trafiłem na wadliwy egzemplarz.

Powidoki zniknęły, jak telewizor stał wyłączony jakieś 8h.
 
Do góry