Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Video > LCD > Samsung > Samsung TV model D6500
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: Aug 2011

30-09-2011, 10:07
Domyślnie

w nagrywaniu wkurza mnie to że nastawiam rec np na kanał TVN na daną godzinę a oglądam Polsat i w momencie początku nagrania przełącza mi z Polsatu na TVN -- trochę kiszka
Odpowiedź z Cytatem
Madas jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Member

Meldunek: Sep 2008
30-09-2011, 16:05
Domyślnie

Cytat:
Napisał Madas Zobacz post
w nagrywaniu wkurza mnie to że nastawiam rec np na kanał TVN na daną godzinę a oglądam Polsat i w momencie początku nagrania przełącza mi z Polsatu na TVN -- trochę kiszka
A ile TV ma tunerów jak dla mnie tylko jeden, a Ty byś chciał robić to co dekodery TV cyfrowej które posiadają 2 lub 3 tunery TV.

Mnie strasznie wkurza że jak oglądam TV, to telewizor nie wie w którym momencie kończy mi się piwo w puszce TV powinien wcześniej zadbać aby dostarczyć odpowiednio schłodzony złocisty napój. I dlaczego w tym TV czasami nie można znaleźć niczego do oglądania, no płace 4k PLN to wymagam aby było co oglądać a tu dokładnie to samo co na starym Neptunie
Odpowiedź z Cytatem
marcinbb jest offline
Junior Member

Meldunek: Jul 2011
30-09-2011, 21:32
Domyślnie

Witam wszystkich, mam pewne pytania co do Samsungów z serii D.
Jakiś czas temu wymyśliłem sobie oglądanie obrazu przyzwoitej jakości. Około dwóch miesięcy temu wymieniałem komputer, przesiadka na 4 rdzenie i 16Gb RAM (plus dobra karta graficzna) sprawiła że filmy w HD i full HD chodzą płynniej, niż przy procku 1,8 GHZ i 1GB RAM. Teraz chciałbym przejść do kwestii TV. Planuję podłączyć model Samsunga z serii D, 46 cali i oglądać materiał w HD jaki zdążyłem nazbierać (będzie z 2 TB). Zastanawiam się czy jest jakiś sens kupować modeli powyżej 6500. Jak zdążyłem się naczytać mają one kilka funkcji, "800"Hz i coś tam jeszcze. Jednakże różnica cenowa między 6500 a 7000 i 8000 jest sporawa. Jeżeli dobrze myślę- to obraz ze złącza PC będzie raczej lepszy niż jakiś film MKV odtwarzany przez zewnętrzny dysk. Najpewniej dokupię jeszcze "n" , aczkolwiek głównie to będą filmy odtwarzane z PC. Czy UE46D6500 to wystarczający model na taką imprezę?
Odpowiedź z Cytatem
Lookbe jest offline
reklama

tdx
Wspiera forum

Meldunek: Dec 2008

30-09-2011, 22:02
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lookbe Zobacz post
Witam wszystkich, mam pewne pytania co do Samsungów z serii D.
Jakiś czas temu wymyśliłem sobie oglądanie obrazu przyzwoitej jakości. Około dwóch miesięcy temu wymieniałem komputer, przesiadka na 4 rdzenie i 16Gb RAM (plus dobra karta graficzna) sprawiła że filmy w HD i full HD chodzą płynniej, niż przy procku 1,8 GHZ i 1GB RAM. Teraz chciałbym przejść do kwestii TV. Planuję podłączyć model Samsunga z serii D, 46 cali i oglądać materiał w HD jaki zdążyłem nazbierać (będzie z 2 TB). Zastanawiam się czy jest jakiś sens kupować modeli powyżej 6500. Jak zdążyłem się naczytać mają one kilka funkcji, "800"Hz i coś tam jeszcze. Jednakże różnica cenowa między 6500 a 7000 i 8000 jest sporawa. Jeżeli dobrze myślę- to obraz ze złącza PC będzie raczej lepszy niż jakiś film MKV odtwarzany przez zewnętrzny dysk. Najpewniej dokupię jeszcze "n" , aczkolwiek głównie to będą filmy odtwarzane z PC. Czy UE46D6500 to wystarczający model na taką imprezę?
CMR 800Hz ma D7000, D6500 ma CMR 400Hz

D6500 powinien się dobrze sprawdzić. Pamiętaj tylko o dobrych sterowniach do grafiki (może Ci się to wydawać głupie ale od tego najbardziej będzie zależeć płynność i brak szarpań, odwzorowanie 1:1 pixel (overscan itp)) << wszystko to będzie miało wpływ na końcową jakość obrazu
Odpowiedź z Cytatem
tdx jest offline
Senior Member

Meldunek: Feb 2008

30-09-2011, 22:41
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzegorz82 Zobacz post
A czy możesz powiedzieć czy dysk WD ma jedna czy dwie wtyczki USB ? i ile prądu potrzebują ?
WD to model
WD My Passport Essential SE 1TB USB3.0 Black

ma dość krótki kabel z 1 wtyczką.

Ile prądu potrzebują - nie wiem - nie znalazlem ani na pudełku ani stronie WD takich danych ale działa bezproblemowo zarówno z UE32D5500 jak i dzisiaj kupionym UE40D6500
Odpowiedź z Cytatem
Kolina jest offline
Junior Member

Meldunek: Oct 2011

01-10-2011, 01:20
Domyślnie

Nie wiem czy już ta informacja była podawana na forum, ale podobno wszystkie tv z serii D6xxx mają defekt wyświetlania obrazu 3D Full HD, dla znających angielski polecam artykuł
h t t p : / / wiki.samygo.tv/index.php5/D6x00_TVs_FULL_HD_3D_Defect!
jest tam info, że zamiast obrazu HD wyświetlany jest SD! Jeśli to prawda to samsung nieźle nabija nas w butelkę, a już byłem pewien zakupu tego panelu
Odpowiedź z Cytatem
fafko jest offline
Senior Member

Meldunek: Jul 2008

01-10-2011, 07:36
Domyślnie

Cytat:
Napisał fafko Zobacz post
Nie wiem czy już ta informacja była podawana na forum, ale podobno wszystkie tv z serii D6xxx mają defekt wyświetlania obrazu 3D Full HD, dla znających angielski polecam artykuł
h t t p : / / wiki.samygo.tv/index.php5/D6x00_TVs_FULL_HD_3D_Defect!
jest tam info, że zamiast obrazu HD wyświetlany jest SD! Jeśli to prawda to samsung nieźle nabija nas w butelkę, a już byłem pewien zakupu tego panelu
Ta nawet w kilku wątkach,jednak mojego zadowolenia z Tv to i tak nie zmieni bo 3d nie jest moim priorytetem.
Odpowiedź z Cytatem
panorafix jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania