Samsung TV model D6500

fula

New member
przepraszam ale do mnie naprawde trzeba duzymi literami :) teraz zaczynam chwytac o co chodzi :) . sprzedawca w sklepie pokazał mi tv 46 cali na opisie ten sam model tylko ze bez 3d , wszystko to samo tylko bez 3d i jest tanszy. tak mi powiedział. ale jade sobie wszystko sprawdzic jeszcze raz. bo dzis musze kupic tv :( . Pozdrawiam ..


Nie daj się zakręcić w sklepie, i targuj (jakaś kamera, gogle 3D itp.) w końcu święta idą czas prezentów.
Udanego zakupu.
 

saptis

New member
Jak to jest z tym oprogramowaniem 1016 - jest juz czy nie ?
Na oficjalnej stronie internetowej widzialem, ze cos jest do pobrania przez kompa, ale jak daje aktualizacje w TV. to pokazuje, ze nic nie ma.
 

Myshorex

New member
Witam. Właśnie zakupiłem 37d6500 jest to mój pierwszy telewizor tej klasy więc jestem "zielony". Ogólnie jestem zadowolony, ale drażni mnie jak narazie jakość obrazu z telewizji kablowej bez HD. Oglądając z około 3 m wszystko jest ok lecz gdy jestem bliżej wyraźnie widać piksele co bardzo mnie smuci. Pytanie moje jest następujące: czy znajdę gdzieś informacje o rozdzielczości w jakiej dany program jest wyświetlany? Nie wiem czy jest to wina złej konfiguracji telewizora czy może poprostu z danego programu nic lepszego nie da się wyciągnąć?
 

cezary1020

New member
Macie może jakiś sposób na połączenie w jedną całość filmu , który składa się aż z 25 ( AR-3D HOOLIMAN.mkv.025 ) części ? Wszystkie pliki zajmują po 419 KB


1.Pobierasz i instalujesz program " dzielenie i łączenie plików "

2.Pobierasz wszystkie części partów

3.Klikasz na ten z numerem 001 a następnie klikasz "Połącz"
 

mietka

New member
TDX napisz jakiś krótki poradnik o tym TV czyli co i z czym się je.
PS.Samsung powinien ci płacić za te wszystkie odpowiedzi a tak to nieznający się konsultanci biorą kasę.
 

tdx

New member
Bez reklam
TDX napisz jakiś krótki poradnik o tym TV czyli co i z czym się je.
PS.Samsung powinien ci płacić za te wszystkie odpowiedzi a tak to nieznający się konsultanci biorą kasę.

Ten wątek należało by zacząć od nowa...
PS. Wyśle petycje do samsunga w swojej sprawie :)
 

saptis

New member
Dzisiaj po wlaczeniu TV zauwazylem, ze kilka razy mignely mi na ekranie czarne, poziome paski (nawet na srodku ekranu), sprawdzalem na roznych kanalach i z roznych zrodel, wiec to nie wina dekodera czy kabla. Nie wiem co to bylo, ale kilka razy jeszcze mignelo i po jakims czasie przestalo. Dziwna sprawa, nic nie robilem w ustawieniach, jedyne co dzisiaj zrobilem to wylaczenie ekranu powitalnego z tym logo Smart TV.
Co to moglo byc - moze cos sie zaczyna psuc i lepiej zglosic reklamacje ?
 

tdx

New member
Bez reklam
To chodzi czy nie chodzi? Bo napisałeś że czekasz na flasha

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie działa :)
 

Attachments

  • 20111218034.jpg
    20111218034.jpg
    128,1 KB · Wyś: 88

chmuri

New member
Super telewizor:) Nie mam zastrzeżeń. Clouding to wielka ściema, jak go widzisz i Ci przeszkadza to albo masz za dużo kasy i zaczynasz wybrzydzać bo oglądasz po ciemku filmy( ja nie oglądam więc nie mam tego problemu), albo po prostu masz naprawdę do serwisu nadający się TV( co jest marginalne gdyż tego problemu rzadko kiedy widać). Jak nie wiesz co kupić to kup to i będziesz zadowolony. Jak przeszedłem się ze starego HD ready LCD MIRAI to już nawet na kompie nie chcę nic oglądać bo nawet najstarsze filmy w kiepskiej rozdzielczości wyglądają naprawdę jak Bajka.Jedyne co mnie drażni to to że mają sieć 54G nie jest w stanie mi odtwarzać Full HD filmów mających np 10 Megabitów bitrate co w kontekście technologicznym spokojnie wyciągnąć powinien co najmniej 20 megabitów po wifi. Co do reszty nie mam zastrzeżeń, jakbym się uparł to tak można napisać że te okulary aktywne przyciemniają, na szczęście ta funkcja jest dla rodziców którzy lubią ekscytacje na 3d efektach;). Mnie tylko to drażni że zaraz ktoś mi napisze że bede musiał kupić router N i dupa wielka bo nie dość że wydajesz 3k na TV na którym ma być klik i działa to jeszcze trzeba router kupić bo nie wiem z jakiego powodu nie jest w stanie tak szybko wysłać danych ??? Filmy full hd mniejsze kodowane x264 z bitrate około 4 500 Kbps chodzą bez problemu i naprawdę ślicznie wyglądają, ale kurde jak już mam 8 Gb z bitratem 11.0 Mbps plik to odtwarza i po jakimś czasie mówi mu NARA i zaczyna buforować co chwila:( I co jest dla mnie porażką że nie widzi nic co jest w Windowsie udostępniane wtedy by było no problem a tak jakieś DLNA serwery, kombinacje alpejskie nie wiadomo po co to komu:(. Tak poza tym to tylko oglądać oglądać i oglądać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry