Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Video > LCD > Samsung > Samsung TV model D6500
Odpowiedz

Senior Member

Meldunek: Dec 2008
29-09-2011, 20:56
Domyślnie

Cytat:
Napisał tdx Zobacz post
Tak jest kompatybilne... Wygląda jak było zasilanie za słabe.. A jaka pojemność (1 partycja?)? - spróbuj zmienić kabelek usb na taki z podwójnym usb (albo w ogóle na innym kabelku) -> czasem jest dodawany właśnie do dysków
Pojemność 750GB (Samsung M2 Portable 3.0) dostałem zwykły kabelek microUSB nie ma dodatkowego zasilania. Wymienię dysk zobaczę czy to jest wina jego czy czegoś innego bo pod XP jest znajdowany ale nie ma go mój komputer dostępnego mimo ze w menadżerze urządzeń jest dostępny.
WG specyfikacji dysk ten jest zasilany 5V i 0,84A może tu jest szkopuł ? A TV nie daje tyle prądu.
Odpowiedź z Cytatem
Grzegorz82 jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

tdx
Wspiera forum

29-09-2011, 21:20
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzegorz82 Zobacz post
Pojemność 750GB (Samsung M2 Portable 3.0) dostałem zwykły kabelek microUSB nie ma dodatkowego zasilania. Wymienię dysk zobaczę czy to jest wina jego czy czegoś innego bo pod XP jest znajdowany ale nie ma go mój komputer dostępnego mimo ze w menadżerze urządzeń jest dostępny.
WG specyfikacji dysk ten jest zasilany 5V i 0,84A może tu jest szkopuł ? A TV nie daje tyle prądu.
Stawiam że coś nie banga z dyskiem.... Może spróbuj go sformatować raz jeszcze ale sprawdź czy nie ma jakiejś partycji rozszerzonej czy coś...
Ja mam samsunga 640GB/1,5GB ,500GB i wszystko ładnie chodzi
Odpowiedź z Cytatem
tdx jest offline
Senior Member

Meldunek: Feb 2008
29-09-2011, 23:27
Domyślnie

Poniżej filmik ukazujący skakanie obrazu (czasami):
http://www.youtube.com/watch?v=ypBF5AM86qw
- na początku gdzie facet dłubie w uchu na końcu można zauważyć szarpanie
- przejście boczne do faceta, którego głowa przypomina asterixa
- odbierania telefonu przez kobietę widać jak szarpie a potem nagle przyśpiesza...

Ogólnie dość ciężkie do sfilmowania, ale jak się zwolni film tak jak ja to zrobiłem to można dostrzec o co mi chodzi - w rzeczywistości jest 100 razy bardziej zauważalne.
Odpowiedź z Cytatem
v80trek jest offline
reklama

Senior Member

29-09-2011, 23:31
Domyślnie

Cytat:
Napisał tdx Zobacz post
Stawiam że coś nie banga z dyskiem.... Może spróbuj go sformatować raz jeszcze ale sprawdź czy nie ma jakiejś partycji rozszerzonej czy coś...
Ja mam samsunga 640GB/1,5GB ,500GB i wszystko ładnie chodzi
Jak sprawdzam system plików to pisze ze NTFS, tak mi sie wydaje ze jak nawet byłby inny system plików to TV powinien go sformatować do własnego typu, a on w ogóle go nie widzi a przy próbie sformatowania pisze ze się nie udało.
Czy Ty masz dyski USB 3.0 czy 2.0 ? Moze tu jest ten szkopuł ? albo wydajność prądowa jest zbyt mala do tego dysku ? w koncu producenci HDD na USB 2.0 nie bez powodu dawali dodatkowe gniazdo USB zasilające?
Odpowiedź z Cytatem
Grzegorz82 jest offline
Senior Member

Meldunek: Feb 2008

30-09-2011, 00:03
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzegorz82 Zobacz post
Jak sprawdzam system plików to pisze ze NTFS, tak mi sie wydaje ze jak nawet byłby inny system plików to TV powinien go sformatować do własnego typu, a on w ogóle go nie widzi a przy próbie sformatowania pisze ze się nie udało.
Czy Ty masz dyski USB 3.0 czy 2.0 ? Moze tu jest ten szkopuł ? albo wydajność prądowa jest zbyt mala do tego dysku ? w koncu producenci HDD na USB 2.0 nie bez powodu dawali dodatkowe gniazdo USB zasilające?
Ja mam dysk 500 GB LG USB 2.0 i WD 1 TB USB 3.0 i oba dzialaja bez zadnego problemu - obu nie musialem formatowac tzn po zakupie zgralem na nie filmy bez problemowo.
Odpowiedź z Cytatem
Kolina jest offline
Senior Member

30-09-2011, 09:43
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolina Zobacz post
Ja mam dysk 500 GB LG USB 2.0 i WD 1 TB USB 3.0 i oba dzialaja bez zadnego problemu - obu nie musialem formatowac tzn po zakupie zgralem na nie filmy bez problemowo.
A czy możesz powiedzieć czy dysk WD ma jedna czy dwie wtyczki USB ? i ile prądu potrzebują ?
Odpowiedź z Cytatem
Grzegorz82 jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Aug 2011

30-09-2011, 10:04
Domyślnie

ja też mam dysk Samsunga M2 750 GB ale 2.0 i działa pięknie bezproblemowo .... myślę Grzegorz że u Ciebie wina leży po stronie dysku
Odpowiedź z Cytatem
Madas jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania