TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

zbyniu4

New member
Dawno mnie na forum nie było. A więc witam wszystkich. Pytanie z jakim przychodzę to oczywiście D7000/40". Mam starego LCD Toshiba 37"R3500. Tv już prawie zabytkowy i planuję wymienić na tego Samsunga. Obecnie mam Tv N i obawy czy nie stracą na jakości oglądanych kanałów. Pokój ok 20m2, dwa okna od strony południowej ( żaluzje). Tv oglądam z odl. ok 3-3,5m i w 60% tv sat., 20% dvd z HDMI i 20% gry z PC też na HDMI.
ps
Pewnie co niektórzy pamiętają słynnego R3500 do dzisiaj jestem z niego zadowolony ale to już przeżytek. Mam obawy przed led tv. Czy ktoś może już zrobił taką wymianę i jak to wyszło w praktyce?
Czekam z niecierpliwością na sugestie i podpowiedzi.
 

zdzichu2

New member
Witam i krótko pytam.
Czy na waszych nowych d7000 po wyjęciu z pudła mieliście folię zabezpieczającą ekran? U mnie była tylko na tej odpustowej (jak ktoś ładnie napisał) nodze.

@zbyniu4
3-3,5 metra - to może 46 cali?

pozdrawiam
 

Evitare

New member
Sorki ale laik jestem, czy ktoś mi może wytłumaczyć w jaki sposób mogę odbierać na 46d7000 kanały tv cyfrowej, tej co teraz wchodzi, czy coś muszę podłączyć?
 

rapik

New member
off-topic:
zamówiłem 46d7000 + gratis 2 pary okularów i dotykowy pilot
calosc za 4999 z vat w media-expert
sygnal z kablowki astera
wrażenia wkrótce...
 

Kris99

New member
Mam pytanie: czy udało się komuś uzyskać dźwięk 5.1 na wyjściu spdif przy odtwarzaniu materiału z USB?

Z instrukcji wiem że z urządzeń podpiętych przez HDMI TV wysyła tylko dwa kanały a z anteny 5.1, natomiast nie ma nic o USB czy odtwarzaniu z sieci.

K.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Mam pytanie: czy udało się komuś uzyskać dźwięk 5.1 na wyjściu spdif przy odtwarzaniu materiału z USB?

Z instrukcji wiem że z urządzeń podpiętych przez HDMI TV wysyła tylko dwa kanały a z anteny 5.1, natomiast nie ma nic o USB czy odtwarzaniu z sieci.

K.

Z usb wysyła 5.1
 

tdx

New member
Bez reklam
jak masz film nagrany w dts lub DD to z automatu to masz a jak chcesz sprawdzić co jest puszczone to podczas oglądania filmu
menu >> dziwek >> dodatkowe ustawienia >> spdif >> format dźwięku
 

Chris_M

New member
Napisał Evitare
Sorki ale laik jestem, czy ktoś mi może wytłumaczyć w jaki sposób mogę odbierać na 46d7000 kanały tv cyfrowej, tej co teraz wchodzi, czy coś muszę podłączyć?
Musisz zakupić antenę ( znajdziesz na Allegro) i wybrać w menu TV odpowiednie ustawienie żeby wyszukać kanały .
Dla pełnej jasności: antena może być ta sama, która była dotychczas używana do telewizji analogowej!
 

feniur

New member
jeszcze mam pytanie laika totalnego czy roznica z UE46D6500 jest spora? (jakosc obrazu mozliwosci) i lepiej dac te 1000zl wiecej ? (samochod mam tanszy niz tv ktory chcem kupic :p) czy dla kogos kto nie jest "profesionalista" bedzie roznica w tych 2 dwóch tv.
 

panorafix

Member
jeszcze mam pytanie laika totalnego czy roznica z UE46D6500 jest spora? (jakosc obrazu mozliwosci) i lepiej dac te 1000zl wiecej ? (samochod mam tanszy niz tv ktory chcem kupic :p) czy dla kogos kto nie jest "profesionalista" bedzie roznica w tych 2 dwóch tv.
Weź d6500 a za 1000 kup lepsze fele do auta.Z TV będziesz zadowolony a i auto dostanie uroku :)
 

feniur

New member
no cena okolo 4100zł + 2 pary okularów do 3d powiedzmy z ewyjdzie 4500zł d7000 za 4999zł w media expert z 2 parami okularow heh i co teraz ;d
 

moh7

New member
no cena okolo 4100zł + 2 pary okularów do 3d powiedzmy z ewyjdzie 4500zł d7000 za 4999zł w media expert z 2 parami okularow heh i co teraz ;d

Tak szukam i szukam i żadnej informacji nie mogę znaleźć o tej cenie d7000 za 4999zł, a za taką cenę brałbym chyba od razu. Do kiedy ta promocja jest i czy jest coś na necie czy trzeba się tam pofatygować/zadzwonić
 
Do góry