co w zamian za WiFi WIS09ABGN

adamcom

New member
Należy w temacie dodać, że oryginalna karta WiFi samsunga to dual-band (2,4 GHz i 5GHz). Jedyny taki zamiennik jaki mi zadziałał na 2,4 i 5 GHz to Linksys WUSB600N v.1
Należy pamiętać, że inne zamienniki chociaż o wiele tańsze to karty tylko na 2,4 GHz .
 

utasz

New member
witam
sory podepne sie pod temat zeby nie zakladac nowego watku mam podpietego b650 przez lan wszystko smiga ale w ruterze telewisor sie nie identyfikuje nie ma nazwy host name jest tylko mac czy jest mozliwosc nadania nazwy tv
dzieki
 

eski99

New member
Ja nie bawiłem się w kombinacje z zamiennikami. Kupiłem Access Point (TP-Link TL-WR543G) i wszystko śmiga. Połączenie z ruterem bezprzewodowo, z telewizorem po kablu. Koszt 65 zł. Access Point wykorzystam dodatkowo do podłączenia dekodera N z internetem.
 

sierota

New member
Hej

Prosze pomozcie mi wybrac adapter do TV LE40B651, moze ktos taki ma i wie co polecic. Placic 200zl za oryginal to masakra :/

Z gory dzieki
Pzdr
 

tomaqu

New member
Pisałem o tym w innym poście ale dzisiaj mogę potwierdzić, że
Pentagram Hornet USB 6132-07, chipset RT 2770R, wersja z 5-letnią gwarancją (ważne!))
działa bez najmniejszego problemu z 46LEC650, firmware 3009 datowany na 3/5/2011
Kupiony w sklepie wasserman_pl

Też kupilem w tym sklepie tą kartę Pentargram 6132-07 i nie działa w moim LE37C650 :x Najnowszy soft 309.2 karta sprawna a TV jej nie widzi
Ma ktoś jakis pomysł ??
 

jerzyf

New member
A ja kupiłem i działa, trzeba tylko zresetować TV. Mam LE40C650.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tomaqu

New member
A jak resetować TV??
Ja odłączyłem od sieci na całą noc i nic to nie pomogło jeżeli o to chodzi
ps. a karta ta którą mam u mojego kolegi na 40c650 działa bezproblemowo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jerzyf

New member
Trzeba na pilocie nacisnąć i przytrzymać min. 15 sek. przycisk EXIT, pojawi się komunikat czy chcesz zrobić restart TAK/NIE. Tylko nie zapominaj że po restarcie musisz od nowa ustawiać TV, wszystkie parametry, po za kanałami które możesz nagrać na pena.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

evolution4

New member
Potwierdzam działanie karty wi-fi Pentargram 6132-07 na telewizorze samsung LE42C650 z softem 3009.2.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wilq696

New member
może ktoś wie gdzie można jeszcze dostać ten Pentargram 6132-07 z chipsetem RT 2770R, szukałem i pytałem już chyba wszędzie to samo z D-link DWA-140 ver. B1 nigdzie już ich nie można dostać
 

wilq696

New member
nie bądź taki przemądrzały:), temat przeczytałem cały wielokrotnie, oczywiście w wasserman pytałem na samym początku ale niestety nie mają już, szukam raczej kogoś kto kupował niedawno
 

smigi

New member
cześć!
Czy PS50C6500 również może być obsługiwany przez jeden z wymienionych zamienników? np przez
Pentagram HorNET Wi-Fi USB 802.11n lub inny?


oprogramowanie 2010/11/04_003003
Czy zmiana softu może być powodem działania zamiennika lub nie?
 

wilq696

New member
hej może ktoś spotkał się z takim problemem, kupiłem w końcu odpowiedniego Pentagram Hornet i tak: pierwsze podłączenie pokazała się opcja sieć bezprzewodowa, odnalazłem swoją, wpisywałem klucz dostępu ale jakoś nie chciał się połączyć więc pomyślałem że może trzeba zmienić szyfrowanie albo cuś i zacząłem przeglądać opcję w zakładce siec na tv, włączyłem tą opcję SWL (samsung wirles link) potem zresetowałem router i zniknęła mi opcja bezprzewodowa w tv jest tylko kablowa, nie pokazuje mi się już opcja nawet po tym jak odłączę kartę, czy pozostało mi tylko zresetowanie tv??/ pytam bo to się wiąże z resetem wszystkich ustawień
 
Do góry