Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

rafcio76r

New member
Bez reklam
Ja również uważam, że 7000 zł za wersję 60" to byłaby świetna cena i również nie mam aż takiego ciśnienia na zakup za wszelką cenę :)

W Media Markt mają poczucie humoru, dziś wrzucili do oferty KS7000 w wersji 55" w cenie .....7499 zł!!!! Powodzenia życzę jak ktoś to kupi za taką cenę z sufitu :) Jakby chodziło o 60", to co innego, ale nie za 55" hehe
 
Ostatnia edycja:

arcoss

Member
Też celuję w 60", ale wirtualna obecność sprzętu w sklepach i mało konkurencyjna cen bardzo studzi mój zapał. Ciśnienia nie mam, kilka meczyków wytrzymam na 46" :)
 

wingg

New member
Wszystko fajnie ale jak na moje oko to jest jakiś "Zonk" z modelami KS7000 powyżej 55 cali, na razie są na stronach www. Tylko neonet ma na stanie.

-->>
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdziłem stronę i w różnych firmach są błędy w danych telewizorów.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Wszystko fajnie ale jak na moje oko to jest jakiś "Zonk" z modelami KS7000 powyżej 55 cali, na razie są na stronach www. Tylko neonet ma na stanie.

-->>

Mam wrażenie, że Samsung zawalił organizacyjnie premierę nowych modeli, które w większości dostępne są tylko wirtualnie. W sumie to ich strata, bo ludzie w dużej ilości przypadków kupią TV konkurencji na Euro :)
Tym bardziej, że mało kto chce kupować kota w worku, a modelu KS7000 praktycznie nigdzie nie idzie obejrzeć na żywo i przetestować, bo wszystko na zamówienie.
 
Ostatnia edycja:

eres72

New member
Wg strony internetowej MM KS7000 jest dostępny więc nie jest tylko wirtualny. W Wwie w trzech sklepach.
 

galaxteck

New member
W Media Markt mają poczucie humoru, dziś wrzucili do oferty KS7000 w wersji 55" w cenie .....7499 zł!!!! Powodzenia życzę jak ktoś to kupi za taką cenę z sufitu :) Jakby chodziło o 60", to co innego, ale nie za 55" hehe
Przy takich cenach to nawet vaty i znizki technologiczne nie dadza atrakcyjnej ceny.. ladnie chca nas wydoic.. :fool:
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Wg strony internetowej MM KS7000 jest dostępny więc nie jest tylko wirtualny. W Wwie w trzech sklepach.

Sorry, ale nie będę specjalnie jechał 150km do Wawy, żeby obejrzeć TV. Po drugie cenę mają z sufitu 7499 zł za wersję 55" to kpina z klienta. W innych sieciach RTV Euro Agd i Media Expert za 6499 zł, ale tylko na zamówienie. W Kielcach, Skarżysku Kam. i Piotrkowie i Łodzi w MM nie mają.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Przy takich cenach to nawet vaty i znizki technologiczne nie dadza atrakcyjnej ceny.. ladnie chca nas wydoic.. :fool:

Cena startowa za KS7000 w wersji 55" była 5999 zł, obecnie sieci RTV E.Agd i Media Expert krzyczą za niego 6499 zł, o Media Markt nie wspomnę, bo szkoda nawet słów. Cóż trzeba będzie cierpliwie poczekać aż zwiększy się dostępność i pojawią się rozsądne ceny. Więcej jak 6000 zł za 55KS7000 na pewno nie dam.
 

birut

New member
No i mam dylemat kupowac 65JU7000 który ma dobre opinie i jest w cenie 7999zł czy czekac na 65KS700 który zapewne będzie wizualnie ładniejszy ,będzie miał bardziej dopracowany system.
No i matryca 10bit a JU7000 8bitowa.
Tylko cena pewnie nie będzie proporcjonalna do możliwości.
Ogólnie troche boję sie kupowąc Samsunga za tyle kasy ,ale powiem wam tak w rodzinie padły mi 3Toshiby w tym moja 47Z3030d a 8lat temu kosztowała tyle co teraz 60KS7000.I co niby made in japan a i tak sie popsuł.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Cena startowa za KS7000 w wersji 55" była 5999 zł, obecnie sieci RTV E.Agd i Media Expert krzyczą za niego 6499 zł, o Media Markt nie wspomnę, bo szkoda nawet słów. Cóż trzeba będzie cierpliwie poczekać aż zwiększy się dostępność i pojawią się rozsądne ceny. Więcej jak 6000 zł za 55KS7000 na pewno nie dam.
Śmiechu warte jak sklepy doją z nas kasę. Widzą że zainteresowanie duże to ceny szybko idą do góry. Może jak cały ten hype minie i zainteresowanie będzie mniejsze to pójdą po rozum do głowy. Nie ma się co napalać i wystarczy cierpliwie poczekać, aż zejdą z tych absurdalnych cen które sami sobie narzucili.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
No i mam dylemat kupowac 65JU7000 który ma dobre opinie i jest w cenie 7999zł czy czekac na 65KS700 który zapewne będzie wizualnie ładniejszy ,będzie miał bardziej dopracowany system.
No i matryca 10bit a JU7000 8bitowa.
Tylko cena pewnie nie będzie proporcjonalna do możliwości.
Ogólnie troche boję sie kupowąc Samsunga za tyle kasy ,ale powiem wam tak w rodzinie padły mi 3Toshiby w tym moja 47Z3030d a 8lat temu kosztowała tyle co teraz 60KS7000.I co niby made in japan a i tak sie popsuł.

Wszystko zależy od tego jak pilny jest Twój zakup. Jeśli musisz kupić 65" w najbliższym czasie, to bierz 65JU7000 za 7999 zł. Dopłata ponad 2 tys. do 65KS7000 jest moim zdaniem nieopłacalna, a do tego w nowych modelach brakuje: 3D, normalnego pilota i żyroskopu. Poza tym jak pokazał test KS8000 na sąsiednim forum HDR jest mocno naciągane (pełna jasność możliwa tylko przez chwilkę).
Ceny nowych modeli prędko nie pójdą w dół. Jeśli chodzi o serię KS7000 to wg tego co oferują powinny mieć następujące ceny:
- 55KS7000 - cena 6000 zł,
- 60KS7000 - cena 7000 zł,
- 65KS7000 - cena 8000 zł.

To są oczywiście moje pobożne życzenia :)
 

birut

New member
Tylko zastanawiam sie czy np nie bedzie po 1czerwca jakiejs technologicznej obnizki cen jak w grudniu co byla w saturnie czy mm i wtedy czlowieka szlag trafia.
Czy pilne moja toshiba musi 30min byc wlaczona zeby normalny obraz wskoczyl, po wlaczeniu ma problemy z odswiezaniem.
 

birut

New member
Wszystko zależy od tego jak pilny jest Twój zakup. Jeśli musisz kupić 65" w najbliższym czasie, to bierz 65JU7000 za 7999 zł. Dopłata ponad 2 tys. do 65KS7000 jest moim zdaniem nieopłacalna, a do tego w nowych modelach brakuje: 3D, normalnego pilota i żyroskopu. Poza tym jak pokazał test KS8000 na sąsiednim forum HDR jest mocno naciągane (pełna jasność możliwa tylko przez chwilkę).
Ceny nowych modeli prędko nie pójdą w dół. Jeśli chodzi o serię KS7000 to wg tego co oferują powinny mieć następujące ceny:
- 55KS7000 - cena 6000 zł,
- 60KS7000 - cena 7000 zł,
- 65KS7000 - cena 8000 zł.

To są oczywiście moje pobożne życzenia :)

Przekonałeś mnie.
Też czytałem o tym hdr dodatkowo byly opinie ze te nowsze matryce beda mniej trwale.
W Gdyni maja ostatnia magazynowa sztuke niepowystwowa wiec zamowilem ja do siebie do Bydzi.
Do tego jeden pilot.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Orientuje się może ktoś, czy na ten rok Samsung wypuści godnego uwagi FHD w rozmiarze 65"??? W serii J Kaczogród został pominięty i najwyżej co można było dostać na 120 Hz matrycy to 60J6200 w dodatku z matrycą podobno jakościowo gorszą od tej montowanej w 55J6200.
 
Do góry