H6400 ustawienia - proszę testować

ziebi

New member
Kolego gbs i jak poszła sprawa z twoim tv. Ja mam ten sam tv i niedoświetlone rogi które strasznie mnie irytują plus tak jakby po bokach na całej długości pionowe paski tylko przy krawędziach mniej widoczne. Gdyby nie czytał tego forum to pewnie bym się temu tak nie przyglądał ale jednak:/ Czy wszystkie 50 samsunga z tej serii mają tak chamsko niedoświetlone rogi czy to samsung czy inne marki też? Zaczynam żałować że nie wziąłem LG.
 

mafia35

New member
Bez reklam
U każdego producenta trafia sie niedoswietlenie rogów, prześwietlenie rogów, banding lub dse. To jest loteria. W LG nie miałbyś lepiej... W Sony również.
 

gbs

New member
Kolego gbs i jak poszła sprawa z twoim tv. Ja mam ten sam tv i niedoświetlone rogi które strasznie mnie irytują plus tak jakby po bokach na całej długości pionowe paski tylko przy krawędziach mniej widoczne. Gdyby nie czytał tego forum to pewnie bym się temu tak nie przyglądał ale jednak:/ Czy wszystkie 50 samsunga z tej serii mają tak chamsko niedoświetlone rogi czy to samsung czy inne marki też? Zaczynam żałować że nie wziąłem LG.
Witam

Dawno nie zaglądałem do tego wątku. Moja przygodę opisałam dzisiaj w wątku samsung gwarancja. Nie chce tu powtarzać tego co tam napisałem bo w tym wątku to by było nie ma temat. Ale zapraszam do przeczytania wątku Samsung Gwarancja Uwaga.

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=116935

Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka
 

Mariusz1969

New member
Jutro mam odebrać i zapłacic za h6400 z punktu odbioru w Warszawie ... po przeczytaniu jak awaryjny jest ten TV , chyba w ogóle nie pojadę !!!
 

mafia35

New member
Bez reklam
Tragedia... Ja patrząc na statystyki wypadków drogowych również bym został w domu. Podobne prawdopodobienstwo co wadliwy tv. Nie popadajcie w paranoje

Wysłane z mojego Galaxy S7
 
Do góry