Epson tw2000

bereto

New member
Witam
Mam pytanko do was, czy posiada ktoś ten projektor TW2000 Epsona
Co mozecie o nim powiedzieć jak sie sprawuje czy opłaca sie kupić???
 

Deimos

Banned
A tu żebyś nie męczył języka jest po polsku:http://cinematic.pl/index.php?doc=236:)

A obraz z niego bardzo dobry - zważywszy, że to tylko zdjęcie...

HC1080UB_LOTR_gandalf2_large.jpg

HC1080UB_5thElement_city_large.jpg


A jeden z recenzentów amerykańskich napisał coś takiego: Jeśli zastąpiłbym mojego JVC RS1 Epsonem 2000, to ledwie zauważyłbym, jeżeli wogóle bym zauważył...
 
Ostatnia edycja:

Meloman69

New member
Bez reklam
Wejście na rynek TW1000 to był prawdziwy przełom dla projektorów LCD.
Epson chyba w chwili obecnej oferuje najlepszą jakość w stosunku do ceny...
 

bereto

New member
Dziękuje Panowie widać po fotkach i recenzjach że projektor jest warty tych pienążków.
Zastanawiam się jeszcze nad Sonym VPL-VW60
Niewiem co wybrać czy Epson Tw2000 czy właśnie tego Sonego
 

Meloman69

New member
Bez reklam
bereto napisał:
Dziękuje Panowie widać po fotkach i recenzjach że projektor jest warty tych pienążków.
Zastanawiam się jeszcze nad Sonym VPL-VW60
Niewiem co wybrać czy Epson Tw2000 czy właśnie tego Sonego

Trudny wybór... Najlepiej zobaczyć samemu... Tylko gdzie w Polsce można podglądnąć VW60???
 

Deimos

Banned
bereto napisał:
Dziękuje Panowie widać po fotkach i recenzjach że projektor jest warty tych pienążków.
Zastanawiam się jeszcze nad Sonym VPL-VW60
Niewiem co wybrać czy Epson Tw2000 czy właśnie tego Sonego
Tu jest porównanie Epsona z konkurencją także z Sony-który w żaden sposób nie wyróżnił się na tle Epsona, a gorzej wypadł w jasnych scenach. http://www.projectorreviews.com/epson/powerlite-home-cinema-1080ub/proscons.php
I jeszcze jedno Sony Polska nie daje żadnej gwarancji na lampe w tym projektorze (VPL-VW60), nawet jednej godziny:(
Żaden producent projektora nie daje tak dobrej gwarancji jak Epson, 1700 godzin na lampe i trzy lata na projektor:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

bereto

New member
Meloman69 napisał:
Trudny wybór... Najlepiej zobaczyć samemu... Tylko gdzie w Polsce można podglądnąć VW60???

Witam
No własnie dzwoniłem do kilku autoryzowanych sklepow Sony i zaden niema tego projektora na demonstracje,pozwoliłem sobie zadzwonić do Sony Poland i odpowiedzieli mi że muszę kupić żeby zobaczyć jak świeci ,bez sensu jak oni chcą sprzedać towar w ciemno.
 

Meloman69

New member
Bez reklam
bereto napisał:
Witam
No własnie dzwoniłem do kilku autoryzowanych sklepow Sony i zaden niema tego projektora na demonstracje,pozwoliłem sobie zadzwonić do Sony Poland i odpowiedzieli mi że muszę kupić żeby zobaczyć jak świeci ,bez sensu jak oni chcą sprzedać towar w ciemno.

Qrva! Masz może w emailu tą ich odpowiedź? Z chęcia wysłałbym ją w oryginale i przetłumaczoną do siedziby w Japonii.
Gdyby mi ktoś w ten sposób odpowiedział, chyba nie wy3małbym nerwowo.
Nie szanują nas - nie szanujmy ich...
 

bereto

New member
Sa ogromne problemy z kupnem tego projektora,zadzwiniłe do Epson Polska i rozmawiałem z Panem który poinformował mnie że najblizsza dostawa pod koniec lutego i wszystkie są sprzedane.I tak od słowa do słowa odnośnie Tw2000 Pan mi powiedział że obecnie jest to najlepszy projektor na świecie do kina domowego.Ciekawe ile w tym prawdy.
 

bereto

New member
Deimos napisał:
No w cenie do 10000pln (allegro) to raczej nie ma konkurenta:)

Nie byłbym taki pewny
Powiem ci tak,raok temu miałem prezentacje Optomy 81 i sima tylko nie pamiętam symbolu wiem że kosztował prawie 40 tyś złotych optoma coś koło 20 tyś ze skalerem.Ja posiadam optomę H57 i tak testowaliśmy.
Nie widziałem zadnej różnicy w obrazie miedzy Simem a Optpmą 81 full Hd
Nawet byłem zdziwiony że moja optoma H57 wcale nie była taka duża różnica w jakości obrazu.
 

Meloman69

New member
Bez reklam
bereto napisał:
Sa ogromne problemy z kupnem tego projektora,zadzwiniłe do Epson Polska i rozmawiałem z Panem który poinformował mnie że najblizsza dostawa pod koniec lutego i wszystkie są sprzedane.I tak od słowa do słowa odnośnie Tw2000 Pan mi powiedział że obecnie jest to najlepszy projektor na świecie do kina domowego.Ciekawe ile w tym prawdy.

W swoim przedziale cenowym na pewno.
 

Meloman69

New member
Bez reklam
bereto napisał:
Nie byłbym taki pewny
Powiem ci tak,raok temu miałem prezentacje Optomy 81 i sima tylko nie pamiętam symbolu wiem że kosztował prawie 40 tyś złotych optoma coś koło 20 tyś ze skalerem.Ja posiadam optomę H57 i tak testowaliśmy.
Nie widziałem zadnej różnicy w obrazie miedzy Simem a Optpmą 81 full Hd
Nawet byłem zdziwiony że moja optoma H57 wcale nie była taka duża różnica w jakości obrazu.

Dziwne co piszesz, bo Optoma i Sim2 prezentują odmienne typy obrazu. Widać to gołym okiem. :cool:
Poza tym, widziałem w akcji Optomę H79, uważaną swego czasu za wzorzec w klasie średniej i przegrała dość wyraźnie z Optomą HD81, nie mówiąc już o Sim2 D80...
 

Meloman69

New member
Bez reklam
>>bereto
Uważasz, że Optoma H57 jest lepsza od TW2000?
Wg mnie wyższy model H79 poległ już przy TW1000...
LCD zrobiło niesssamowity postęp, jeżeli chodzi o jakość obrazu w projektorach.
Jeżeli Texas Instrumenst nie zmieni polityki, to czarno widzę sprzedaż DLP w segmencie budżetowym i średnim...
 

przemowroc

New member
"Bo każda sikorka swój ogonek chwali" posiadam Mitsu hc3100 dlp obraz wysmienity , brat posiada epsona tw680 lcd też jest pod wrażeniem swego sprzętu. Jeżeli komuś nieszkoda 10k na "tylko" projektor jego sprawa a niuanse jakościowe no cóż -widziałem Panasonic PT-AE2000E nie zauważyłem szczególnej przepaści pomiędzy moim sprzętem- gdybym miał na zbyciu dyszke czemu nie .......
 

Meloman69

New member
Bez reklam
przemowroc napisał:
"Bo każda sikorka swój ogonek chwali" posiadam Mitsu hc3100 dlp obraz wysmienity , brat posiada epsona tw680 lcd też jest pod wrażeniem swego sprzętu. Jeżeli komuś nieszkoda 10k na "tylko" projektor jego sprawa a niuanse jakościowe no cóż -widziałem Panasonic PT-AE2000E nie zauważyłem szczególnej przepaści pomiędzy moim sprzętem- gdybym miał na zbyciu dyszke czemu nie .......

Bo Mitsu HC3100 to świetny projektor!
I powiedz mi kolego - dlaczego w Polsce tak się piętnuje osoby, które kupują coś powyżej sprzętu budżetowego?
Myślisz, że kierują się tylko snobiznem? Litości...
 

Pit80

New member
Meloman69 napisał:
I powiedz mi kolego - dlaczego w Polsce tak się piętnuje osoby, które kupują coś powyżej sprzętu budżetowego?

Taka natura Polaków, jak kogoś nie stać to zazdrość zżera i żółć się wylewa na zewnątrz w postaci takich komentarzy ;)
 
Do góry