PANASONIC TH-42 PE 55 czy ktos to ma?

Krisss

New member
PA 55 jest nastepcą PA 50, narazie nie oferowany w Polsce, ale już niedługo. Panasonic Polska wysprzedaje już PA 50. Różni się tylko cyfrowym tunerem i HDMi. Też chciałem to kupić, stad wiem.

PA55 dostępna jest na allegro u PlazmaCity, ale on nie daje paragonu fiskalego i nici z gwarancji. Daje jakiś kwit, jest to odpowiednik polskiego wz (wydanie towaru z magazynu). Jak dla mnie to troche strach
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nowe plazmy Panasonica bedą w lutym.
Będzie wiekszy wybór w obu rozdzielczościach
i maja byc konkurencjne ceny.
pozdrawiam
 

zubek01

New member
Witam ja zakupiłem ten model w sobote i stad moje pytanie:jak mam podłaczony na normalnej antenie to przy przełączaniu programu np z tvp1 na tvp2 pojawia sie takie trzeszczenie jakby głosu nie było(około 2s) nastepnie normalnie pisze stereo i głosik normalnie chodzi.Przegladnełem juz wszystke funkcjie tej plazmy i nie znalazłem tak owej co by mi to zniwelowała.Może ktos ma jakieś propozycje?
PS.Jak by ktoś był zainteresowany kupnem takiej plazmy to podam namiar ja zapłaciłem 6600zł+podstawa 250zł
 

zubek01

New member
Loewe Aventos 3981 - super sprzęcik

Na wszystkich kanałach z anteny naziemnej przy przełączaniu na np polsat czy tvn tez tak sie dzieje.Tak mam cyferke podłączoną i na cyferce chodzi super nic nie skrzeczy itp.
Na cyferce obraz igła na dvd probowalem z divxem tez zajebiście.
Ogónie polecam ta plazme.
 

Bartholoomew

New member
znakomite ceny na radia samochodowe

zubek01 a za ile kupiłeś jeśli to nie tajemnica?
I jeszcze jedno pytanie do fachowców czy ten model PE55 warty jest polecenia



Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
cena juz podana
Napewno z eurogwarancją - możesz mieć kłopoty z gwarancją w kraju
Jakość panelu nie zmieniona - wyposażenie tak.
Cena w Polsce- powinna być jeszcze lepsza - za kilkanaście dni. Jeśli dobrze liczę cenę w Euro.
pozdrawiam
 

zubek01

New member
Czy ktoś zna odpowiedź na mój problem pare postow wyżej??
Czy poprostu tak ma być?Ogólnie to mi tak bardzo nie przeszkadza
ale dobrze by było żeby było wszystko ok z głosem/
 

Możej

New member
Witam

Czym rozni sie PE55 od PV500?

Oba maja HDMI.

Tylko ze PV500 ma 1024 x 768 pikseli, a PE55 ma 852 x 480.

Jest tez roznica w kontrascie - PV500 ma 3000:1, a PE55 4000:1.

Jakie jeszcze sa roznice miedzy tymi dwoma modelami?

Pozdrawiam
 

gad7

New member
Z rozmowy z panasonic Polska poinformowano mnie iz pe55 do polski nie beda sprowadzac poniewaz ta plazma ma tuner cyfrowej telewizji a tak owej w polsce jeszcze dlugo nie bedzie wiec sie nie oplaca im sprowadzac dla jednego lub dwoch dodatkowych wejsc. Sprzedawana jest tylko na zachodzie. A co do gwarancji to poinformowali mnie ze jak kupie pe55 sobie np w niemczech i mam eurogwarancje to owszem naprawia ale jak bedzie cos zepsute czego nie ma w polsce to mi ja oddadza i bede jechal z nia do niemiec! pe55 u niemcow mozna kupic za 1490e a pa50 za1350e legalnie a nawet poklocic sie o rabat. Tylko co z tym wypalaniem , temat chyba bardziej straszny niz rzeczywistosc!
 

gad7

New member
ZUBEK i co trzeszczy ci ta plazma nadal? Attak wogule czy warto dac wiecej za pe55 skoro ma tylko tuner i wejscie hdmi?
 

zubek01

New member
PANASONIC TH-42 PE 55 czy ktos to ma? Odpowiedz na ten wątek

Tak trzeszczy jak ktoś by znał kombinacje klawiszy do wejścia w menu serwisowego to prosze o informacje.Dowiedziałem sie że te telewizory maja standardowo ustawiony głos na PAL B,G i trzeba przestawić na D/K .Jęzeli ktoś ma tez taki problem to zapraszam na PW i wymienimy doświadczenia mam cały schemat tego menu tylko nie wiem jak wejść.
Pozdrawiam
 

gad7

New member
Kupilem 37pa50 wczoraj siostrze i smiga wszystko ok. MAM TYLKO JEDNO PYTANIE!!! Jak zobaczycz w tym modelu czas pracy, jak wejsc do menu!!!!!! POMOCY!
 
Do góry