Wiedźmin 3 Dziki Gon

debeef

New member
Bez reklam
Niesamowita gra polskich twórców, która stworzona została dużo mniejszym nakładem finansowym niż większość AAA. Odniosła wielki sukces i wiele wyróżnień.
Dziwię się, że nie ma tematu poświęconego tej wspaniałej grze.
Po Skyrim myślałem, że długo nie znajdę tak dobrego RPG, nawet się nie nastawiałem że Wiedźmin może być lepszy, jakże się myliłem. Misje są lepsze pod względem fabularnym, nawet te poboczne mają swoje historie do opowiedzenia. NPC przypominają bardziej osoby mające własne życie, które mogą być spotykane w różnych miejscach przy wykonywaniu różnych codziennych czynności. Do tego sam wiedźmin i jego umiejętności są bardzo fajnie pokazane i urozmaicają one rozgrywkę. Świat jest wielki i różnorodny, przez słowiańskie, bardzo swojskie tereny, po wikingowe wyspy, drugi z dodatków da nam hiszpańskie wioski i plaże...
Gra ma takie multum misji poza głównym wątkiem, że aż wstyd nie ograć tej gry w całości. Sama wędrówka i obserwowanie zmian warunków pogodowych i "żyjących" ludzi sprawia przyjemność. Pierwszy raz obserwowanie krainy sprawiało mi przyjemność w Skyrim, ale tu jest po prostu lepiej...
Ciekawi mnie jakie mają inni odczucia w związku z ogrywaniem tego tytułu
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja jestem fabularnie przed samym końcem, ale nie chcę kończyć, chodzę robią jakieś pomniejsze misje, sprawdzam znaki zapytania itp...szkoda to kończyć ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja też czekam na DD ale obawiam się że podzieli losy Last Guardian. Nowych konkretnym informacji na temat tej produkcji - brak i na dobicie przesunięta premiera U4.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Wyjdą giery Seizo ;) też czekam. Od tego roku będzie rządzić wyłącznie PlayStation 4.
I tak pozostanie raczej do końca życia konsol, dopóki nie pojawią się nowe konsole.
Co do Uncharted 4 premierę przesunęli na 27 kwietnia. Nie jest tak źle. ;)
Pamiętajże że wcześniej wychodzą dwie perełki na PlayStation 4 w wersjach pudełkowatych.
Premiera 2 marca 2016r
Heavy Rain
Beyond: Dwie Dusze
Kto nie grał w te gry to nie wie co znaczy... Only PlayStation :krol:

:)
Te pozycje ukończyłem kilkakrotnie na PS3 i posiadam je w swojej kolekcji, więc remastery sobie podaruję. Jedyny na jaki się skusiłem to TLOU z uwagi na LB, z którym na PS3 nie miałem do czynienia a nabyłem za pół darmo od znajomego który dostał to do konsoli. Nie mniej jednak zgadzam się z Tobą w 100% HR i Beyond to pozycje obowiązkowe dla tych, którym nie było dane doświadczyć tej przygody w poprzedniej generacji konsol. Może w końcu przełamię się i skuszę na tego Wieśka skoro tak jest wielbiony, chociaż 1 i 2 druga część nie przypadły mi do gustu.
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja jedynki na piecu nie mogę przemęczyć, za dwójkę już chyba nie będę się nawet brał, ale trójka to majstersztyk, gram, gram i nie nudzi mi się wcale. Co do kolekcji Hr, B:DW to na pewno obie ogram jeszcze raz, mimo, że w każdej mam już platynkę, szczególnie orgiami killer będzie ciekawym powrotem.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja jedynki na piecu nie mogę przemęczyć, za dwójkę już chyba nie będę się nawet brał, ale trójka to majstersztyk, gram, gram i nie nudzi mi się wcale. Co do kolekcji Hr, B:DW to na pewno obie ogram jeszcze raz, mimo, że w każdej mam już platynkę, szczególnie orgiami killer będzie ciekawym powrotem.
W takim razie wnioskuję, ze 2 pierwsze części Wiedźmina to po prostu niewypały i jak tylko skończę katować The Old Hunters, biorę się za Wiedźmina. Sądzę że po Bloodborne nie będzie on dużym wyzwaniem.
 

debeef

New member
Bez reklam
Sony pomaga, szkoda, że najpierw zebrali kasę na kickstarterze, a potem powiedzieli, że pomogą, ale widocznie dojenie ludzi tam gdzie się da jest trudne do powstrzymania :(

W Wieśku gonię za rynsztunkami i odkrywam co się kryje za poszczególnymi znakami zapytania. Ta gra jest przeogromna, a wczoraj był u mnie szwagier, akurat kończyłem jedną misję i mimo, że z grami od dawna nic wspólnego nie ma powiedział, żebym sobie grał dalej, bo fajnie się na to patrzy ;) czuć swojski klimat
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja jednak wierzę, że ta produkcja prędzej czy później powstanie. Najważniejsze jest jednak to, że mistrz Hideo Kojima powrócił do gry i nawiązał współpracę właśnie z Sony. Z drugiej strony jednak nie mogę przeboleć anulowania Silent Hills. Demo P.T. dawało mi nadzieję na arcydzieło, totalny przełom w serii. Ten korytarz to tej pory wywołuje u mnie ciarki na plecach (kto zdążył zagrać ten wie) i dobrze, że w dalszym ciągu mam zachowane P.T. na swoim dysku, bo czasami fajnie do tego wrócić z myślą że w finalną wersję z takim uczuciem strachu już nigdy nie zagram.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
skoro robią shenmue, to i do SH mogą wrócić :)
Do SH Konami zawsze może wrócić, bo to ich marka ale bez udziału Hideo nie będzie to już to, co pokazano właśnie w P.T. Nie wiem czy miałeś okazję zagrać i nie wiem też czy się orientujesz, ale w ten projekt zaangażowany był m. in. Guillermo del Toro i Norman Reedus. Wierzyć informacjom zamieszczonym w sieci, gra była gotowa w 70%, wydano kupę kasy i wszystko szlag trafił przez szczeniackie zachowanie władz Konami. Nie wiem jak można było skasować ten projekt, po prostu nie wiem. Przecież ta gra rozeszłaby się jak świeże bułeczki, a Konami zarobiłoby na tym tytule krocie.
 
Do góry