VOD- wrażenia i dyskusja o ofercie. + ankieta

Jak oceniasz "VOD" oferowany przez n, moja ocena to:


  • Total voters
    0

grzesiekz9

New member
Nie zaśpijcie !

Przypominam wszystkim , którzy w grudniu dołączyli do platwormy N , o upływającym terminie ewentualnego zgłoszenia rezygnacji z " kolekcji VOD ". Kto nie chce płacić 40,- niech zrobi to przed upływem pełnych trzech miesięcy od dnia aktywacji ( np: 07 grudnia - przed 07 marca ).
Osobiście nie jestem zapalonym kinomanem i sądzę , że hiciorów dają niewiele. Wyłączyłem.
 

Qubus

New member
Przestudiowałem sobie ten wątek i tak się zastanawiam czy np. nie byłoby możliwe rozwiązanie problemu kanału zwrotnego w "N" przez stronę www ? Identyfikacja odbywałaby się przez numer karty plus hasło, każdy mógłby ustalić sobie za pomocą www co chce oglądać, na koniec potwierdzenie hasłem jednorazowym np. przez sms i do rachunku doliczane są pozycje/warianty które chcemy oglądać a nie to co "wciska" operator .
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
@sklonowany,

ten vod w n to jest jakaś popierdułka. jeżeli jest to "wypożyczalnia" to po diabła płacić jakieś abo. w cyfrze+ są jasne reguły - wyporzyczasz film - płacisz za niego (prawie PPV). co prawda repertuar jest nie za duży ale jasne reguły. jeśli chcę dekoder z możliwością nagrywanie nie muszę kupować jakiś "screenów" czy "kolekcji vod" tylko płace za dekoder. n-ka jest moim zdaniem najgorszą platformą jeśli chodzi o wyłudzanie pieniędzy za nic. a mam upc (cyfrowe), cyfrę+ i n-kę a kumpel polsat cyfrowy więc mam prawie pełen obraz na moim terenie. do tego umowy n-ki są niekorzystne dla klienta. co ma oznaczać termin, że "wypowiedzenie umowy jest waźne od momentu dodtarczenia go do siedziby firmy". to jest jawna kpina - co mnie obchodzi ile czasu poczta będzie dostarczać list z wypowiedzeniem.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
n-screen i picture box mozna wlasciwie traktowac jako dodatek za to ze klient musi w ten sposob oplacac dzierzawe recordera- ot wszystko...
a mowiac o "wypozyczlni" to porownujesz popierdulke do popierdulki....
kto madry zaplaci za film na dobe 11 czy 12 zl w g...nej jakosci mogac go wypozyczyc za 8 lub nawet 15 zl na plycie BD ...?! no chyba ze jest albo zabiegany lub jest totalnym nygusem ktory sie nie rusza z kanapy.....
 

Qubus

New member
mat74 napisał:
kto madry zaplaci za film na dobe 11 czy 12 zl w g...nej jakosci mogac go wypozyczyc za 8 lub nawet 15 zl na plycie BD ...?! no chyba ze jest albo zabiegany lub jest totalnym nygusem ktory sie nie rusza z kanapy.....
Pomijając słabą jakość materiałów to ja bym nie generalizował - niektórzy nie mieszkają w wielkim mieście gdzie są sieciowe wypożyczalnie z BD otwarte 24h, już nie wspominam o ludziach którzy mieszkają poza miastem .
 

dzidek9216

New member
Zagraniczne seriale z lektorem w VOD "n" pojawiają najszybciej, co jest dość dużym plusem. Ale ogólnie platforma poza dość dobrym VOD i Ligą Mistrzów nie ma wiele do zaoferowania.
 

surfen

New member
Przypominam wszystkim , którzy w grudniu dołączyli do platwormy N , o upływającym terminie ewentualnego zgłoszenia rezygnacji z " kolekcji VOD ". Kto nie chce płacić 40,- niech zrobi to przed upływem pełnych trzech miesięcy od dnia aktywacji ( np: 07 grudnia - przed 07 marca ).
Osobiście nie jestem zapalonym kinomanem i sądzę , że hiciorów dają niewiele. Wyłączyłem.

Ile tych nowości uda się każdemu zobaczyć? Nie ma na tyle czasu, albo jak jest czas, to akurat w ofercie nie ma tego, co chciałoby się zobaczyć. O wiele bardziej opłaca się iść do kina albo wypożyczyć film jednorazowo z wypożyczalni. Najgorzej jak coś jest narzucone z góry.
 

sklonowany

New member
Info dla tych którzy by mimo wszystko chcieliby skorzystać z oferty VOD - teraz jest promocja i filmy można wypożyczać za 8 zeta :) Polecam zwłaszcza na takie deszczowe dni/weekendy . A z aktualnych filmów to polecam Metro Strachu - trzyma w napięciu.
 

szibufy

New member
vod problem

jestem studentem i czasami korzystam z vod na swoim laptopie. Gdy wracam do domu to vod śmiga bez problemu,lecz gdy wracam na uczelnie vod nie reaguje strona się zacina i nie chce mi się włączyć w czym problem?
 

soplus

Active member
Bez reklam
Mnie najbardziej rozwala VOD Erotyka. Miałem kiedyś za darmo na miesiąc i dawno takiego g....nie widziałem. Jak pomyśle, że ktoś za to ma płacić....
 
Do góry