Philips TV 2021: telewizory OLED706 z Android TV 10, P5 Generation 5 z AI, HDMI 2.1 i Ambilight 3

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dostępne mają być od połowy października.
Dla niebieskich może uda się wcześniej.

To sporo szybciej , w Media Markt gość z Philipsa określił że trafią do sprzedaży pod koniec roku. Nie powiem straaaasznie długo. Teraz namawiał mnie na model 55OLED855 , jest za 4999 zł . Ty Kiki dałeś podobną cena na nowy 706. Zapytałem z ciekawości jaką przewidują cenę to powiedział że około 5500-6000 PLN :cry:

Teraz siedzę i oglądam testy 855 i zastanawiam się ten czy 706 :)
 

6acek

New member
Ja osobiście czekałem na Philipsy z HDMI 2.1 i nie brałem pod uwagę modeli bez, a 855 już hdmi 2.1 nie ma mimo że to świetny tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy ma inny cel.

=================

kazanek
Dla Twoich potrzeb - Oled 855 będzie zupełnie wystarczający.
Masz specjalną ofertę z pakietem gratisów dodatkowo dla niebieskich członków forum.

===============

masterjam
Jeśli nie masz gier PS5 to Oled 855 w zupełności Ci wystarczy.
Jak będziesz niebieski - możemy działać.


======================
Philipsy 706 - mają być tak jak podałem,
Czekamy.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Grać , gram , ale nie mam parcia 120Hz :). W modelu 855 nie ma eARC , w 706 będzie i tylko ta opcja mnie interesuje , z tego co poczytałem to eARC jest w HDMI 2.1. Pytanie czy usłyszę różnicę dźwięku na Soundbarze ?

Główne różnice między ARC a eARC to przepustowość i szybkość. Ulepszona wersja zwrotnego kanału audio ma znacznie większą przepustowość niż jej poprzedniczka. Przepustowość oznacza zakres częstotliwości lub ilość danych przesyłanych w danym momencie. Można ją porównać do rurociągu, przez który może przepływać większa lub mniejsza ilość wody, zależna od średnicy rury.

Większa przepustowość przekłada się na większą ilość danych, które można przesłać (większa rura). Większa przepustowość oznacza też, że cyfrowy sygnał audio nie musi być poddawany kompresji, przez co jest znacznie bardziej szczegółowy, bogaty i żywy. Kanał eARC pozwala więc uzyskać głębię dźwięku przestrzennego o kinowej jakości przy wykorzystaniu takich formatów, jak DTS X czy DOLBY ATMOS. Ze względu na ograniczenia zwykłego kanału ARC przetwarzanie tych formatów umożliwia tylko eARC.
 

Attachments

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    21,5 KB · Wyś: 64
Ostatnia edycja:

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem @kiki skąd Ty masz ten model :p , chyba z innego rynku . Dzis popisałem na czacie z gościem z Philipsa i 706 , być może będzie pod koniec roku , ale bardziej nastawić się trzeba na początek przyszłego roku. Chyba za dużo 705 zostało :):):)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro dopytam , dam znać.
Termin jest zawsze z działu planowania.
Czasem się może opóźnić z uwagi na brakujące ( jak w samochodach) chipy. W Lg ostatnio były opóźnienia np 14 dni 21 dni, a wcześniej nawet 2 miesiące ludzi czekali.
Ale u innych było jeszcze dłużej , no i wszyscy dostali
Jutro sprawdzę.
 

6acek

New member
To czekamy na info. Październik jeszcze przetrzymam w spokoju :). Ale jak się już zamówiło i zapłaciło to się jednak dłuży.
 

theStroyer

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam pytanie. Czy wiadomo już jaka cena w będzie w Audiovideo za wersję 55 cali? Euro wyszło z 5200 i się zastanawiam czy to adekwatna cena do produktu.
 
Do góry