Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 75PUS8303 za 11.999 zł, model 65 PUS8303 za 6899 zł
Ceny detaliczne.
Dla niebieskich - oferta specjalna.
 

jasssu

New member
Super, ze pojawiają się coraz bardziej sensowne 75 calowe telewizory. Ciekawe jak będzie wyglądać z ambilightem, podejrzewam, że doskonale. Ja tez czekam na jakieś próby w prawdziwym użyciu, testy, recenzje. Czy komuś się zdarzało wcześniej łączyć ELAD lub FALD z IPS? Bo to może być baardzo interesujący kompromis cenowy.
 

kacperhq

New member
Super, ze pojawiają się coraz bardziej sensowne 75 calowe telewizory. Ciekawe jak będzie wyglądać z ambilightem, podejrzewam, że doskonale. Ja tez czekam na jakieś próby w prawdziwym użyciu, testy, recenzje. Czy komuś się zdarzało wcześniej łączyć ELAD lub FALD z IPS? Bo to może być baardzo interesujący kompromis cenowy.

Tak LG robi to cały czas.
 

justpk

New member
Obiektywny test Philipsa

Czołem Forumowicze!
Mam taki problem, że nigdzie nie mogę obejrzeć na żywo Philipsa serii ósmej. Wszędzie niby są na sklepie, ale nie eksponowane. Dodatkowo testów Philipsa na necie właściwie nie ma. (Fajnie, że Kiki zrobi, ale testy wykonane przez osobę osobiście zaangażowaną w sprzedaż produktu są delikatnie mówiąc nieobiektywne.)
Przez połączenie obu tych problemów nie wiem który model wybrać. 8600/8300 czy może na moje chamskie oko już 8100 wystarczy i mogę sobie kupić większy model.
Może warto by zaangażować w testy jakąś niezależną organizację? Na takim 'benchmark.pl' marka Philips istnieje, bo pojawiają się zajawki nowych modeli, ale testów brak. Fajnie by było porównać Philipsy z innymi wiodącymi producentami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co to jest wg Ciebie opinia obiektywna ?

" Może zacznijmy od tego, że czegoś takiego jak obiektywna opinia zwyczajnie nie ma. "

Jeśli na benchmark.pl piszą ludzie ( a piszą) to zawsze tak jak w naszym przypadku jest to subiektywna opinia podjęta z własnej perspektywy, pod wpływem swoich przekonań i swojej wiedzy na jakiś temat.

Test ( jak zawsze subiektywny) będzie skończony do 14.00.
Telewizor serii PUS8303 w bardzo dobrych cenach jest mocnym punktem ofertowym wśród modeli w tej klasie.
 

justpk

New member
Ehh Kiki... i po co wyjeżdżasz z filozofią?
Pewnie, że każda opinia ma odrobinę stronniczości. No ale opinia producenta, czy osoby która bezpośrednio zarabia na produkcie jest niebotycznie bardziej stronnicza niż losowego portalu który dba o swoją markę.
 

mvladez

New member
@ kiki
i kiedy ten test się wpisze bo terminów padło tutaj z twojej strony już kilka, gdzie ostatni to było wczoraj godzina 14 :/
 

2018

New member
Cytat:
"Mam taki problem, że nigdzie nie mogę obejrzeć na żywo Philipsa serii ósmej. Wszędzie niby są na sklepie, ale nie eksponowane".


Serie 8xx3 pojawią się jeszcze przed FIFA 2018 MOSKWA.
Dla fanów piłki będzie model 8503, 120 Hz IPS z prockiem AV P5 PHILIPS w optymalniej cenie. Wszystko to PHILIPS TV zapowiedział.

Chyba jeszcze nie ma 8xx3 na rynku.
 
Ostatnia edycja:

mvladez

New member
Jesteś pewny różnicy między 8300 a 8500? Poza większą mocą głośników to ja według strony producenta większych różnic nie widzę. Chcę wybrać dobrze zatem zależy na każdej sprawdzonej informacji.
 

justpk

New member
Cytat:
"Mam taki problem, że nigdzie nie mogę obejrzeć na żywo Philipsa serii ósmej. Wszędzie niby są na sklepie, ale nie eksponowane".


Serie 8xx3 pojawią się jeszcze przed FIFA 2018 MOSKWA.
Dla fanów piłki będzie model 8503, 120 Hz IPS z prockiem AV P5 PHILIPS w optymalniej cenie. Wszystko to PHILIPS TV zapowiedział.

Chyba jeszcze nie ma 8xx3 na rynku.

Chciałem obejrzeć 8xx2, na przykład 8602 albo 8102. Cokolwiek z ósemką z przodu.
Poczekam z miesiąc to może się 8xx3 pojawią, no i QLEDy Samsunga zejdą z ceny.
 
Do góry