Philips 55PUS6401 - czy ktoś posiada, widział, coś więcej napisze?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Firma Vizion ma wprowadzać do swoich za dwa tygodnie, może Philips też ma przygotowany update. Zapytam u źródła i dam znać.
 

Jussi

New member
Bez reklam
Odzyskalem w koncu swoja 43pus6401 z serwisu. Ambilighta naprawili natomiast jest nowa sprawa. Gdy ogladam film puszczony z dysku zewnetrznego i po obejrzeniu wlacze tv albo go po prostu wylacze to rano nie moge wlaczyc pilitem tv, a w dysku ciagle swieci sie dioda jakby byl używany. Musze odlaczyc zasilanie zeby zalapal. Mieliscie takie przygody moze ze swoimi tv?
 

Jussi

New member
Bez reklam
Po 2 miesiacach klepneli decyzje w Philipsie o nienaprawialnosci telewizora. Dostalem z oleole mozliwosc wymiany na nowy lub zwrotu kasy, wybralem ta druga opcje (jako ze w sklepie stanial o 400zl) i zamowilem tym razem w RTVEuroAGD, bo mozna zrobic odbior osobisty i sprawdzic telewizor. Niestety, kolejny egzemplarz mial ten sam mankament - rowniez co 32 sekundy delikatnie blyskal ekran, takze chyba wieksza partia miala te wade. Wybor padnie w tym wypadku na Soniaka albo jeszcze sprawdze wersje 49" tego Philipsa, bo 43ka, ktora mam dziala bez zarzutu (po wymianie listwy diodowej ambilighta ;) ).
 

jezollo

New member
Ja posiadam 43. Rowniez co jakis czas matryca blyska.

Do tego mam uwalone WIFI, po podłączeniu do sieci, tv zaczyna sie restartowac.
 
Do góry