Panasonic TX-P55VT50 - test otwarty. Najlepszy obecnie telewizor na świecie ?

cureman

Active member
Bez reklam
"kowal ukradł a cygana powiesili..." sklep świruje i ja mam dość tego modelu to mniej więcej tak to wygląda.

Co do plazm to ci napisałem wcześniej że wielkiego wyboru nie masz co do LED większy choć z matowymi matrycami problem... hmm LG i jego full led miało dobre opinie ale "to ty tu urządzisz" jak gosi reklama...:popcorn: no i w innym sklepie.

Może ta sieć sprzedaje sprzęt jako pełnowartościowy z magazynów "B" producentów... zmień sklep!!!

LG nie ma aktywnego 3D.
 

aspiro

New member
Mam mały problem z KD i VT50

Pożyczyłem od szwagra BTT770, żeby potestować ustawienia i zonk :(

HDMI ACR (TV<->KD) i optyk, do TV podłączona jest antent DVB-T i tak:

- z USB w TV filmy idą i jest głos
- z USB w KD - nic
- dźwięk z USB w TV chodzi
- dźwięk z TV (DVB-T) nie chodzi
- po włączeniu KD TV traci sygnał DVB-T - info "brak sygnału"

co źle podłączyłem?
 
dzis w Saturnie w Heidelberg-
img1209l.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko od (taniego) rtvmax trzymaj sie z daleka, ponadto sa male firmy ktore kursuja PL-DE a do ceny transportu zawsze mozna sie dogadac. Chociaz po tych perypetiach podziwiam dalsze zainteresowanie, ja bym juz odpuscil.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki Ci podawal bdb modele w innym watku ale rozumiem ze chcesz ten konkretny tv i ok, przynajmniej wiesz czego chcesz. Nie myslales aby podejsc do sklepu stacjonarnego, poprosic o wypakowanie i sprawdzenie tv przed kupnem a nastepnie po pelnej Twojej weryfikacji platnosc? Byc moze cena w sklepie stacjonarnym bedzie ciut wieksza ale jezeli nie mozesz znalezc alternatywy to chyba jedyne pewne rozwiazanie - biorac pod uwage felerny sklep internetowy na ktory trafiles i ew. przyszle niewiadome zwiazane z ponowna wysylka.
 

jacazcienia

New member
Chcialem kupic inny tv tylko ze nie ma nic na poziomie VT 50 ;(
POTWIERDZAM TYLKO NIE RTV-MAX DWA PANASONIC 55VT30 I OBYDWA BYŁY ROZKRĘCANE I KOMBINOWANE, PONIESIONE KOSZT ODSYŁKI I KUPA NERWÓW PO KUPNIE W TYM SKLEPIE. WRÓCIŁEM DO SPRAWDZONEGO SKLEPU "ELEKTRO.PL" I MODEL 55VT50 OKAZAŁ SIĘ TYM WSZYSTKIM CO CHCIAŁEM MIEĆ. MUSZĘ JESZCZE PODZIELIĆ SIĘ WRAŻENIAMI W POZYTYWNYM ZNACZENIU PRZY WYCIĄGANIU TV Z KARTONU: PACHNIAŁ NÓWKĄ, NAKLEJKI WSZYSTKO FOLIOWANE I PAKOWNE NIE BUDZĄC ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI. JESTEM HAPY:smile:
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
POTWIERDZAM TYLKO NIE RTV-MAX DWA PANASONIC 55VT30 I OBYDWA BYŁY ROZKRĘCANE I KOMBINOWANE, PONIESIONE KOSZT ODSYŁKI I KUPA NERWÓW PO KUPNIE W TYM SKLEPIE. WRÓCIŁEM DO SPRAWDZONEGO SKLEPU "ELEKTRO.PL" I MODEL 55VT50 OKAZAŁ SIĘ TYM WSZYSTKIM CO CHCIAŁEM MIEĆ. MUSZĘ JESZCZE PODZIELIĆ SIĘ WRAŻENIAMI W POZYTYWNYM ZNACZENIU PRZY WYCIĄGANIU TV Z KARTONU: PACHNIAŁ NÓWKĄ, NAKLEJKI WSZYSTKO FOLIOWANE I PAKOWNE NIE BUDZĄC ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI. JESTEM HAPY:smile:

nie krzycz, wyłącz caps lock :banned:
 

cureman

Active member
Bez reklam
Co do RTVmax to potwierdzam, że z tym sklepem nie warto mieć nic wspólnego. Co do zdjęć, to jakości obrazu nie będę komentował. Jeśli chodzi o odbicia, które widać na zdjęciach i powłokę antyrefleksyjną to mam wrażenie, że sporo osób zdecydowanie przecenia jej działanie. Mam już kilka plazm na swoim kącie i odbicia w szybie w plazmach to rzecz absolutnie normalna i czarowanie się, że patrząc pod takim kątem nic nie będzie się odbijało jest niepoważne.

Niby tak ale nie w nocy gdy jest ciemno i nadal wszystko mi sie odbijalo,zero czerni,niski kontrast itd.Wczesniejszy telewizor (ten z uszkodzeniem ramy) mial obraz,czern,kontrast wysmienity(pomieszczenie i miejsce telewizora to samo) Czary?
 
Do góry