Panasonic seria VT20 (TX-P50VT20) test y, opinie etc...

sokarsg-1

New member
Witam. Dzisiaj oglądałem sobie bohatera tego tematu i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem tego że ta plazma w warunkach sklepowych miała ciemną czerń (nie idealną może bo wpadającą lekko w niebieski). Obok stała S20 i przy tym samym oświetleniu czerń była szara (czyli standard w dotychczasowych plazmach). I tak się zastanawiam czego to zasługa tego że sam panel panel jest teraz bardziej czarny niż siwy czy może szyba przed panelem jest tak mocno przyciemniająca?
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Witam. Dzisiaj oglądałem sobie bohatera tego tematu i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem tego że ta plazma w warunkach sklepowych miała ciemną czerń (nie idealną może bo wpadającą lekko w niebieski). Obok stała S20 i przy tym samym oświetleniu czerń była szara (czyli standard w dotychczasowych plazmach). I tak się zastanawiam czego to zasługa tego że sam panel panel jest teraz bardziej czarny niż siwy czy może szyba przed panelem jest tak mocno przyciemniająca?

W większości jest to zasługa filtra INFINITE BLACK +PRO który własnie daje lepsze wrażenie obrazu w jasnym pomieszczeniu:eek:k:
 

figer

New member
Witam,
Przeczytalem dzisiaj test tego TV na 3dready.pl/recenzja-plazmy-vt20/
no i troche moj entuzjazm podupadl.
Planowalem zrobic sobie zestaw VT20 + PS3, a do czasu updateu softu w PS3 chcialem ogladac sobie materialy 3D ze zlacza USB.
Czy ja dobrze rozumuje, ze nie majac playera BR 3D (jak znam zycie to tylko Panasonica), nie mam mozliwosci ogladania kontentu 3D?
Jakos w innych testach nie doczytalem sie tego dla mnie istotnego detalu.
Mam wprawdzie komputer z czytnikiem BR, ktory swobodnie pociagnie takie filmy, ale nie chce takich machinacji.

Czy ktos ma VT20 i testowal mozliwosci puszczania filmu 3D via inne sprzety niz odtwarzacz Blu-ray 3D DMP-BDT300 Panasonica?
figer
 

figer

New member
dredsons
Na konkurencyjnym formum admin, ktory wlasnie testuje ten TV napisal, ze ten Panas "bzyczy". Akurat na to jestem bardzo czuly - czy z Twojego telewizora dobiega jakiekolwiek bzyczenie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
figer - Możesz oglądać z innych źródeł spokojnie jeśli masz taki kontent w 3D
Sprawdzaliśmy z BD Panasonica - extra , z BD Samsunga zacinał płyty Panasonica ale swoje nie.
Sprawdziliśmy z Cyfry + 3D - słabiutko bo słaby bitrate
 

dredsons

New member
Bez reklam
figer
nie słyszę specjalnie jakiś przeszkadzających "bzyczeń" ,które jeżeli już są, to podczas normalnego oglądania napewno ich nie słychać, nie kupiłem TV by siedzieć godzinami i go testować ,dokonałem moim zdaniem najlepszego wyboru i jak narazie nie narzekam, gorąco polecam:bober:
 

bastek888

New member
dredsons
Na konkurencyjnym formum admin, ktory wlasnie testuje ten TV napisal, ze ten Panas "bzyczy". Akurat na to jestem bardzo czuly - czy z Twojego telewizora dobiega jakiekolwiek bzyczenie?

Jakiekolwiek tak ale i tak jest znacznie mniej slyszalne niz z innych plazm, ktore mialem przyjemnosc posluchac (samung i 2 panasonici i jedno LG). Niektore z Samsungow "bzycza" tak glosno, ze trzeba poglasniac TV znacznie w gore nawet w dzien:) Ogolnie glosnosc tego bzyczenia jest tak mala, ze dopiero wieczorem przy jasnych partiach ekranu i glosnosci praktycznie na zero prog slyszalnosci mowy w TV :) uslyszysz go w pomieszczeniu. Dla mnie praktycznie to bzyczenie jest pomijalne bo nie ogladam tak TV wieczorem tylko troche glosniej a wtedy tego kompletnie juz nie slychac.
 

bastek888

New member
ok. 135x86-87x29-30 cm
Jesli chodzi o cene w bez vaciu to dobrze, ze jest troche mniej niz z VAT :) ale prawdziwe bez vat to powinno byc 7376zl przy cenie przed promocja 8999zl. wyglada na to, ze policzyli cene sugerowana 9999zl do obliczenia bez vacia .... stad ok. 8100zl
 

arturos1970

New member
Bez reklam
wlasnie wrocilem z MM,niestety bez tv,co moge powiedzec, jak dla moich potrzeb i wymagan to jeszcze nie jest to,tv wylozyl sie na samym poczatku testowania,wiec trzeba bedzie szukac czegos innego.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
postaram sie w jednym dluzszym zdaniu zaspokoic ciekawosc,pomijam ciemny obraz bo to kwesia kalibracji,pomijam 3d bo itak nic w 3d nie ma,chcialem poprostu dobry tv,ale tylko do ogladania filmow co za tym idzie,tv musi byc pozbawiony juddera,a tu zdziwienie,okazalo sie ze moja 3letnia plazma samsunga radzi sobie z tym lepiej niz tv za 8000zl,to by bylo na tyle.
 
Do góry