Nowa seria Panasonica już jest!!!

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ponieważ jesteśmy jeszcze przed testami - proszę o pytania co sprawdzić ?
Nie wiem czy uda się odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale postaramy się zwrócić uwagę na wszystkie :D
 

nikon300

New member
Interesuje mnie Panasonic 32LZD85:
a złaszcza:
- jakość sygnału SD z UPC
- jakość obrazu z DVD (najlepiej jeśli źródłem byłby PS3)
- jakość obrazu z PS3 (zwłaszcza przeglądarka internetowa - czy da się bez problemu czytać np: www.hdtv.com.pl z odległości 2,5m)
- kąty
- porównanie z panasonic 32LX700
 

darcun

New member
Bez reklam
Czy jest poprawa dot.odbioru w nocy? Przy testach 37LZ70 pisałeś tak:





jedyne czego się boi Panasonic to praca wieczorem.
Brak mozliwości regulacji podświetlenia matrycy robi swoje


Myślę,że to była istotna wada 37LZ70.
A jak wygląda to w serii 37LZD85? :eek:k:
 

karoo

New member
Można byłoby jeszcze sprawdzić:
-jakość obrazu z kablówki
-jakość obrazu z C+(Philips PVR HD) i N :kanały HD i SD)
-jak obraz prezentuje się w dzień i w nocy
-jak TV wyświetla kolory(słyszałem że np. Panasonic 32LXD80 - ma bardzo przyciemnioną matrycę i kolory jasne(głównie k. biały) są zbyt ciemne.
-skalowanie borazu 4:3 do 16:9
-jakość obrazu przy ustawieniach Auto/Kinowy/dynamiczny/własny

Pozdrawiam!
Ciekawe co pokarze Pansonic 32LZD85?
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
Proponowałbym też ocenić czy poziom czerni się poprawił w stosunku do serii LX700/70 oraz czy zastosowano wydajniejszy układ 100 Hz i czy tak ogólnie zmiany jakości obrazu w stosunku do starej serii są znaczące czy też tylko minimalne. :roll:
 

Holt_

New member
Bez reklam
rafcio76r napisał:
Proponowałbym też ocenić czy poziom czerni się poprawił w stosunku do serii LX700/70 oraz czy zastosowano wydajniejszy układ 100 Hz i czy tak ogólnie zmiany jakości obrazu w stosunku do starej serii są znaczące czy też tylko minimalne. :roll:

i czy proporcjonalne do różnicy w cenie.
 

Jedras

New member
Ostatnia edycja:

leonsolmyr

New member
Witam,

jeszcze godzine temu zdecydowany byłem na zakup modelu 32LX70 jednak w moich oczach dyskredytuje go overskan który występuje po podłączeniu PS3. (btw. to prawda? nie da się temu zaradzić?)

stąd pytanie. czy ktoś wie jak się ma kwestia overskanu (czy tam formatowania, jak zwał tak zwał) w modelu 32LX80?
i skąd ta różnica w cenie względem zeszłorocznego modelu?

z góry dzięki za odpowiedź.
 

j.jacek

New member
Witam

Odrobina cierpliwości,nowe modele powinny pojawić się na przełomie kwietnia i maja. [osobiście czekam na pierwsze dostawy].Narazie Panasonic Polska nie wprowadza na nasz rynek 32lxd85 tylko model 32lx80
pozdrawiam
 

MarcusGawin

New member
no właśnie,wszyscy(moderatorzy i autorzy testów) zapewniają że jutro,pojutrze.... i tak już od paru tygodni NIC nowego,co jest -wyjechali do Londynu????czy jak:hmm:
 

marcinecznik

New member
cena-jakosc

dziwna sorawa wydaje mi sie cena modelu lx80p... jest duzo tanszy niz lx70 a teoretycznie jest jego nastepca...
na stronie panasonica jest wielkie nic o nim w danych technicznych..
moze ktos wie czy ma matryce 100hz ? zobaczymy po testach czy cena nizsza cena jest adekwatna do jakosci..
 
Do góry