Panasonic TX- 50CX700E - błysk geniuszu czy krzyk rozpaczy ? Test "nie-zwykłego" telewizora. Test telewizora.

Czy podoba Ci się obraz w nowej serii telewizorów Panasonic CX 700


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu na filmie widać jak inne portale same swoim filmem próbują oszukiwać użytkowników.
To jest film na Youtube nagrany przez nich pokazujący jak źle działa w modelu podświetlenie strefowe. Teraz opisują głupoty z których ma wynikać, że jest źle bo film pokazuje, ale jest dobrze bo tak musi być.
Niezła paranoja.


Nie będę dopatrywał się podtekstów bo to nie mój charakter, tak robią tylko Ci co mają sami coś na sumieniu. Ja szanuję każdą pracę i wcale nie uważam, że nasze testy są najlepsze na świecie - jak inny o sobie piszą. Oceniamy telewizory od kilkunastu lat i staramy się robić to na tyle na ile pozwalają specjalne materiały do testów.
 
Ostatnia edycja:

astw

New member
Czy test tyczył jednego egz. lub ewentualnie egzemplarzy o podobnych numerach seryjnych, czy też kliku egz. z różnych serii?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiem co masz na myśli. Ale sprawdziłem inne testy na innych portalach i tam te uwagi są podobne.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Co z modelem w rozmiarze 65"? Nikt go chyba nie widział na oczy jeszcze. Co prawda nie wierzę w cuda, ale ten przynajmniej ma mieć horyzontalne strefy i podświetlenie bezpośrednie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też nie wierzę. Ale cała sprawa wcale nie dotyczy tylko jednej rzeczy ale kilku i to w ważnych aspektach jakości obrazu.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Co jest z tym tematem?
W dzisiejszych postach jest info, że kiki dzisiaj zamieścił tutaj swój nowy post a ja widzę ostatni z 28-07.
Zadałem już to pytanie w temacie technicznym ale nie mam odpowiedzi. Gdzie znajdę te niewidoczne posty? U mnie jest coś nie tak czy u Was?
 

Stanley

Member
Bez reklam
Co jest z tym tematem?
W dzisiejszych postach jest info, że kiki dzisiaj zamieścił tutaj swój nowy post a ja widzę ostatni z 28-07.
Zadałem już to pytanie w temacie technicznym ale nie mam odpowiedzi. Gdzie znajdę te niewidoczne posty? U mnie jest coś nie tak czy u Was?
Myślę, że u Ciebie jest wszystko ok, i u nas też (tzn. u reszty forumowiczów ;)) Ja też zauważyłem, że na tym forum tematy są nieraz dziwnie "podbijane". Tzn. nie zmienia się ani autor, ani treść ostatniego postu, tylko data/czas na młodszą, oraz topic zostaje wytłuszczony, tak jakby zawierał nową odpowiedź(i). Nie wiem czym to jest powodowane, na innych forach nigdy się nie spotkałem.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Czyli to jest celowe i zamierzone działanie?
Tu nie ma nieprawidłowości?
 
D

Deleted member 121090

Guest
Rozumiem. Teraz mam jasność. Czyli to zwykłe podbijanie tematu.
Dzięki za rozwianie wątpliwości.
Dlaczego zatem w temacie technicznym o nieprawidłowościach administrator na to samo pytanie odpowiedział, że :
,,W podanym temacie brak jest nowszych wpisów, sprawdzamy bazę danych.''
Czy my użytkownicy forum, też możemy bezkarnie podbijać dowolny temat, czy to jest nam regulaminowo zabronione?
A może by w takich przypadkach moderacja dała dopisek,, podbijam'' i nie byłoby niejasności jak tym razem?
Forumowicze nie szukaliby niepotrzebnie tych nowych wpisów których nie ma.
 
D

Deleted member 121090

Guest
O.K.
Dzięki za info. Może się przydać na przyszłość.
Tylko jak będę podbijał temat jako forumowicz, to będę przecież pisał post pod swoim postem. To jest zabronione regulaminowo, ale skoro mam Twoją zgodę to w razie czego się powołam na Twoją wypowiedź.
Jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienie tematu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście jak ze wszystkim obowiązuje umiar i znajomość rynku. Ale o to się nie martwię bo jesteś doświadczonym członkiem wielu na wielu forach.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Dzięki za docenienie ,, dorobku''.
Weźcie pod uwagę podczas takiego moderacyjnego podbijania tematu Waszą adnotację, że temat został podbity. Nie będzie potem niepotrzebnych pytań i doszukiwania się błędów technicznych a forumowiczom zaoszczędzi to nerwów przy wyszukiwaniu zaginionych postów. Nie tylko forumowiczom zresztą, bo sam widzisz że i admin nie wiedział co się dzieje.
Przecież nie robisz nic niestosownego, normalne praktykowane i gdzie indziej podbijanie tematu. Dlaczego tego jasno nie sygnalizować. Ja tam lubię jasność i klarowność sytuacji.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Klarowność jest i admin wie o tym.
Nie zgodzę się.
Klarowności nie ma,a admin nie wiedział o tym.
Po zasygnalizowaniu sprawy napisał:
,,W podanym temacie brak jest nowszych wpisów, sprawdzamy bazę danych.''
A forumowicze też przecież pisali, że szukali tak jak ja postów których nie mogli znaleźć.
Lepiej jak podbijając temat napiszesz krótkie,, Podbijam''.
I nie będzie niejasności.
 

zotac

New member
CX700E nawet ujdzie jak na jego cenę przystało i mysłę że jest wart swojej ceny jak na tv 4k.Na ta chwilę przystaje na swoim poczciwym TX42ET5E i daje rade... trochę maly jak na dzisiejsze standardy ale sie przyzwyczaiłem:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale Et 5 mimo, że kosztuje 1/3 ceny gra lepiej niż CX700 gdzie trudno przyzwyczaić się o obrazu w pasy na czarnym ekranie. Dla mnie to lipa i tyle.
 
Do góry