kalibracja ST60E

rex77

New member
Witam,
czy ktoś z Was moze dac mi namiary mi namiary tzn. np link ze schematem manualnego skalibrowania obrazu dla serii ST60E? Chodzi mi o opcje ustawienia obrazu w menu serwisowym.
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuję!:blagam:
 

mufex

New member
sa sa na przedostatniej stronie tego testu. Pewnie zobaczyles tylko pierwsza strone.
 
Ostatnia edycja:

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
pytanko : czy taka osobista kalibracja tvka moze jakos spsuc tv czy wystarczy machnac "ustawienia fabryczne" i mozna sie bawic dalej? BO duzo czytalem ze samemu lepiej nie kalibrowac itd itp
 

maderos

Member
Bez reklam
Nic nie zepsujesz, no moze obraz byc kiepski. Ja wrzucalem juz takie gotowe ustawienia, ale cos mi nie pasowalo. Poki co jade na "prawdziwe kino", a po 16 sierpnia bede mial kalibrowany tv.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

maniekn274

New member
Bez reklam
pytanko : czy taka osobista kalibracja tvka moze jakos spsuc tv czy wystarczy machnac "ustawienia fabryczne" i mozna sie bawic dalej? BO duzo czytalem ze samemu lepiej nie kalibrowac itd itp
nic ci nie popsuje,po prostu ustawi inaczej(tak jak powinno być)tryb prawdziwe kino jest najbardziej zbliżony w tym modelu do doskonałego.tak jak tryb THX w innych modelach.Ale i tak to nie jest to.Koledzy prosili o ustawienia kalibracyjne moje i z wielkim trudem to wklepałem w innym wątku(z braku czasu)i tylko jeden tryb nocny,i jaki morał z tego-jeden koleś podziękował że po wklepaniu tych ustawień jest zajebiście.No ok jak on tak widzi to spoko.Nikt inny się nie wypowiadał,więc morał z tego taki że albo nie próbowali,albo wklepali i rewelacji nie było.Więc wniosek jest prosty-każdy panel wymaga indywidualnej kalibracji,jest to przecież wiadome i opisywane na różnych forach,Polskich,zagranicznych ,to nie nowość.
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Duzo tez czytalem ze do kalibracji obrazu potrzebne sa jakies specjalne urzadzonke jesli chce sie to zrobic samemu bez zadnych "wytycznych". Drogi jest taki sprzet?
 

maderos

Member
Bez reklam
No nikt za darmi nie bedzie tego robil, a czasem to pare godzin schodzi. Kazdy ma wybor. Albo bedzie ogladal filmy w jakosci takiej jaka powinna byc albo ustawi prawdziwe kino i mu wystarczy.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

peterka1000

Member
Bez reklam
I tak nie jest to profesjonalna kalibracja . Zapytaj Kikiego ile kosztuje profesjonalna kalibracja i sprzęt do takowej to się mocno zdziwisz .:) W Polsce nie wiem czy ktoś ma takowy sprzęt .
 
Do góry