LG Oled i te "wypalania matryc"

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie jest dla każdego, nie każdy ma tyle kasy.
Ja jestem zadowolony i znam bardzo wiele osób zadowolonych.
 

stefek38

New member
Mój Sony A1 wypalił się po 18 miesiącach ,w gry nie gram ,programów info raczej nie oglądam a mimo to wypalił się od napisów w filmach i serialach ,których sporo oglądam
 

Attachments

  • DSC00470.JPG
    DSC00470.JPG
    694,2 KB · Wyś: 465

Rodrik_AR

New member
stefek38, czy trzymałeś się wszystkich zaleceń producenta, takich jak np.: nie wyłączanie tv z kontaktu?
Wypalenie w Twoim Sony A1 wygląda na minimalne i pewnie nie widać tego w normalnym użytkowaniu, ale jednak jest :-(
Jestem przed decyzją o zakupie oled tv i niepokoją mnie trochę takie informacje.
 

Rodrik_AR

New member
Mocno walczyłeś z Sony, czy odbyło się to bez problemu?
Piszą wszędzie, że tylko LG nie robi problemu z reklamacją na wypalenia, a tu proszę Sony wymienia nawet cały TV na nowszy model.
 

damt610

New member
Czyli jednak problem istnieje i to spory. Telewizor za 6-8 tysięcy i w zasadzie po 2 latach gwarancji można rozglądać się za nowym jeżeli wystąpią wypalenia.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy wypalenia dotyczą tych, którzy oglądają wyłącznie treści z netu (bez znaczków) czy tylko tych od transmisji telewizyjnych?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wszystkim robale muszą się podobać !
Masz inklinacje do parazytologii to musisz robić wpisy na innym portalu.
Tu wątek jest o OLED LG i wypalanie.
I porszę się tego trzymać.
 

jurass

Banned
Wypalenia w OLED'ach też nie wszystkim muszą się podobać.
Nie ja zacząłem o robalach. Mój błąd, że nie postawiłem znaku zapytania, bo nie mam pewności o jakie robale chodzi. I kolega, który o nich wspomniał nie miał chyba OLED'a na myśli.
 
Do góry