Egreat R6S

Tzn. co trzeba kombinować z Egreat ?? Wgrywasz tylko alternatywny soft i wszystko śmiga. Wg mnie to chyba najlepsza opcja nie licząc HTPC.
Zależy czego oczekujesz od Playera, czy aby tylko odtwarzał multimedia, czy pełnił również inne funkcje.
 

broda1725

New member
Bez reklam
A jak myslicie znajdzie sie cos lepszego w podobnej kwocie ? moze cos z duny ?
i jaki jest transfer po smb lub nfs i z ta ipla weeb tv i inne, dzialaja ?
 

celvi

Member
Tzn. co trzeba kombinować z Egreat ?? Wgrywasz tylko alternatywny soft i wszystko śmiga. Wg mnie to chyba najlepsza opcja nie licząc HTPC.
Zależy czego oczekujesz od Playera, czy aby tylko odtwarzał multimedia, czy pełnił również inne funkcje.

Generalnie filmy i muzyka. Najlepiej przez NAS.
Nie musi kawy robic i innych rzeczy. Byleby dzialal normalnie, bez zwiech i bez potrzeby odprawiania specjalnych rytualow przed wlaczeniem filmu.
pzdr
 

mirek71

New member
zamierzam kupić ten pleyerek na azjatyckiej aukcji za ok tydzień - tj jak skończy się chiński nowy rok, mam jeszcze pytania:
1. jak radzi sobie nowy typ pleyera (ten z antenką i wbudowanym wifi ) z odbiorem bezprzewodowym - mój tv jest oddalony od rutera o ok 8 metrów a po drodze są 2 ściany z żelbetu (tj mieszkam w bloku)
2. czy można do niego podpiąć bezprzewodową klawiaturę z toupchadem (np logitech hd 400) ewentualnie myszkę bezprzewodową-i jak się zachowują ww. urządzenia, ewentualnie czy wystarczy pilot do poruszania się po funkcjach internetowych ...
3. czy player ma pełną przeglądarkę internetową i jak wygląda jakość i płynność odtwarzanego materiału (szczególnie materiału w hd) szczegónie z weebtv. tvn player, tvp ...
4. może ktoś z użytkowników zmontuje i wrzuci na yuotube filmik - jak wygląda odtwarzanie polskich multimediów na czeskim sofcie ...
 

broda1725

New member
Bez reklam
Zamówiłem dziś tego Egreata R6S Pro.
Dla zainteresowanych link do aukcji
Egreat R6S WIFI 3D HD 1080p HDMI 1.4 BluRay Network Media Player Realtek 1186 | eBay
Wyszło mnie 275zł z przekonwertowaniem walut. Dam znać jak dojdzie.

Teraz pytanko. Jaki najlepszy alternatywny soft do niego wgrać, oraz do tych, którzy to robili, aby ktoś napisał mini instrukcję. Z góry dzięki.


Z tego co czytałem chyba najlepszy alternatywny soft jest Egreat R6S CustomFirmware 2.0.1.8 by CS v1.6a DMD XLCZ v3.6 jest filmik na youtube z tym softem można zobaczyć. Co do instrukcji nie wiem trzeba szukać. Może ktoś tu się wypowie.
Co do sprzedawcy czy to nie jest ten sam co tu Egreat R6S WIFI 3D HDMI HD 1080p 1.4 BluRay Network Media Player Realtek 1186 | eBay niby inny sprzedawca ale identycznie strona przedmiotu zrobiona. A jak wygląda płacenie przez PayPal z przeliczeniem waluty ? pierwszy raz będę kupował na Ebayu.
 
Może i ten sam, ale jeszcze wczoraj miał kosmiczną cenę za ten Player dlatego kupiłem u tego co dałem linka. Zresztą bez różnicy, to to samo. Co do konwersacji, wszystko robi się automatycznie. Musisz tylko mieć powiązane konto PayPal z Ebay. Pierwszy krok to musisz przelać środki na Paypal, dajmy na to 290zł (to co zostanie, przelejesz sobie z powrotem na swoje konto bankowe. Pamiętaj, że aby przelew błyskawiczny doszedł na Twojego PayPala musisz mieć go założonego na takie same dane jak konto w banku). Na Ebay klikasz Kup Teraz. Będzie Cię prowadziło "za rękę" wszystko. Waluta się sama przekonwertuje. Klikasz na Paypalu po prostu "zapłać". Też był to mój pierwszy zakup i mam nadzieję, że udany.

Co do softów, wczoraj przeglądając neta, natknąłem się na linki do różnych, właśnie na Egreata. W wolnej chwili mogę podać.
Teraz do pełni szczęścia brakuje mi tylko dokładnej instrukcji jak go wgrać, oraz odtwarzacza :)
 

coobah

Member
Bez reklam
cholera, to ja za swojego przepłaciłem jakieś 10$ ;)
Trudno, ale i tak ponad 150 złotych zostanie w porównaniu z zakupem w PL
 

mirek71

New member
szanowni szczęśliwi użytkownicy ww playerka napiszcie o jego zadach i waletach :) i może odpwieddzcie na moje wcześniejsze pytanka :
(sprzęt zamierzam kupić na dniach - bo chyba już kończy się u chińczyków ich nowy rok )

1. jak radzi sobie nowy typ pleyera (ten z antenką i wbudowanym wifi ) z odbiorem bezprzewodowym - mój tv jest oddalony od rutera o ok 8 metrów a po drodze są 2 ściany z żelbetu (tj mieszkam w bloku)
2. czy można do niego podpiąć bezprzewodową klawiaturę z toupchadem (np logitech hd 400) ewentualnie myszkę bezprzewodową-i jak się zachowują ww. urządzenia, ewentualnie czy wystarczy pilot do poruszania się po funkcjach internetowych ...
3. czy player ma pełną przeglądarkę internetową i jak wygląda jakość i płynność odtwarzanego materiału (szczególnie materiału w hd) szczegónie z weebtv. tvn player, tvp ...
4. i może ktoś z użytkowników zmontuje i wrzuci na yuotube filmik - jak wygląda odtwarzanie polskich multimediów na czeskim sofcie ...
 

coobah

Member
Bez reklam
kurde, jakaś chinka mi odpisała, że nie mają na stanie zamówionego Egreata.
Jak chce to zwrócą mi kasę, a jak nie to mam za 2 tygodnie się odezwać, może już będą mieli....
Fuck!
 
To bierz kasę i zamów tu gdzie ja. 12 lutego wieczorem kupiłem (w tym czasie mieli ten swój Nowy Rok). 16 dostałem potwierdzenie wysyłki z Ebaya. Pewnie dojdzie na początku marca. Napiszę jak dojdzie.
 

mirek71

New member
pytanie do kol kamilradom86
zamierzam dziś kupić playerka na podanej przez ciebie aukcji - założyłem konto na ebayu a teraz chcę założyć konto na paypalu - i mam pytanie: czy do przelania pieniędzy ze swego konta bankowego na paypal muszę użyć swojej karty kredytowej (debetowej) - czy mogę przelać środki zwykłym przelewem internetowym z konta (pytam bo mam kartę debetową, którą nie mogę płacić w internecie - takie mam info ze swojego banku)
 

coobah

Member
Bez reklam
ja sobie "dobijałem" konto na paypalu zwykłym przelewem internetowym


To bierz kasę i zamów tu gdzie ja. 12 lutego wieczorem kupiłem (w tym czasie mieli ten swój Nowy Rok). 16 dostałem potwierdzenie wysyłki z Ebaya. Pewnie dojdzie na początku marca. Napiszę jak dojdzie.

Kasę już miałem z rana na paypalu i zamówiłem od tego samego chińczyka co Ty...
Wcześniej pytałem się go czy ma na stanie, to odpisał, że ma i od razu wysyła...
Zobaczymy.. :)
 
Ostatnia edycja:
Do mirek71:
Konto na PayPal zakładasz na takie same dane osobowe co konto w swoim Banku.(Imię, Nazwisko, Adres). Wtedy bez problemu działa błyskawiczny przelew internetowy z Twojego konta bankowego na PayPal ok. 5min czekałem. W przeciwnym razie nie pójdzie. Jest napisane o tym w regulaminie PayPal.
Druga sprawa, to wydaje mi się, że bezpieczniej jest nie łączyć konta PayPal z żadnymi kartami, tylko przy zakupie, przelewać na nie środki potrzebne do jego sfinalizowania.
Do coobah:
Miejmy nadzieję, że wszystko będzie ok :)
 
Ostatnia edycja:

mirek71

New member
kamilradom86 - playerek zamówiłem wg Twoich rad i na wskazanej wyżej aukcji :) jak już go dostanę opiszę pierwsze wrażenia
jeśli można to proszę użytkowników o mały łopatologiczny instruktaż jak wgrać czeski soft i gdzie go szukać ... i w ogóle o rady co robicie (zrobiliście) z playerem aby ulepszyć jego funkcjonowanie i zwiększyć jego możliwości :blagam:
 

mirek71

New member
zamów model z antenką - chyba że nie zależy ci na wifi - na tym forum masz lin do aukcji (dobry kontakt ze sprzedającym i ... cena :D - może ktoś potwierdzić że player na ww. aukcji ma wbudowane wifi ??? czy trzeba będzie jeszcze dokupić dongla ?
 
Ostatnia edycja:

mirek71

New member
mały galimatias: przejrzałem informacje na necie i ten odtwarzacz ma symbol
R6S, R6S Pro, R6S Plus , na zdjęciach antenkę widziałem od strony wejścia e sata oraz wejść USB ...
zapytałem chińczyka z aukcji ebay podanej na tym forum (tej z 6% rabatem) czy odtwarzacz ma na pewno wbudowane wifi - jak mi odpowie to dam znać :banned:
 
Wyśle Ci ten z antenką, bo ten był na aukcji, Czyli R6S Pro. Pro różni się od zwykłego R6S antenką i wejściem SATA na napęd optyczny, bądź dysk koło tej antenki.
 

voodoopeople

New member
ok - zamawiam: Jeszcze takie techniczne pytanko. Najpierw zamówić na ebay a potem przelać kasę na paypal czy jak to zrobić :D

konta na obu już mam
 

mirek71

New member
uff to dobrze że ma wifi :)
ja wcześniej przelałem kasę na paypala 190 zł i jak miałem potwierdzone że doszły (po ok 5 minutach) to zamówiłem na ebayu - wyszło 183 zł
 
Do góry