jaki telewizor do HDTV

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
miło będzie jak podasz wielkość pomieszczenia i wielkość plazmy jaką jesteś zainteresowany :)

PoZdraWiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Rzeczywiście blackninja słusznie zauważył, że najlepszą plazmą na rynku, nie jest to najtańsza plazma, lecz posiada złącze HDMI!!! Innym troche tańszym, dobrym modelem jest 42x50 firmy JVC także wyposażony w wejście HDMI! Następne plazmy na które warto zwrócić uwagę będą odbierały sygnał HDTV przez Component RGB, mają niższe ceny od wyżej wymienionych warto zwrócić uwagę na Panasonica TH-42PA30E lub JVC 42B50 musisz sprawdzić czy odpowiada ci obraz na plazmach Philips'a (wg mnie bardzo słaby) o Thomsonie raczej bym nie myślał.

PozdrawIam
 

fan

New member
Oglądałem pokaz plazm w Olsztynie .Największe wrażenie zrobiła na mnie plazma JVC. Miała najlepsze kolory i ten system -przesuwny pixel nawet na znawcach robił wrażnie. Nie jestem znawcą ale słuchałem wypowiedzi kilku osób wszyscy mieli podobne wrażenie jak ja.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dvd hdtv ?

Zdecydowanie najlepszą plazmą w testach - zmozliwością odbioru HDTV - okazała się plazma JVC b 50. Najlepszy dźwięk , najlepsze kolory, najdłuższa żywotność - przesuwny pixel, DIST., kąt oglądania .Warunek b.dobry sygnał. W kategorii HDMI - najlepsza okazała się plazma Pioneer.
 

goombi

New member
Testy kamer

no to i ja zapytam :) za 3000 euro co mozna by wybrac na dzien dzisiejszy czy dostane juz jakis konkretny sprzet? no wiecie HDTV.....LCD.....czy moze jeszcze troche lepiej zaczekac,prosze wskazcie kilka typow Telewizorow od ktorych moglbym zaczac poszukiwania.

Dziekuje i pozdrawiam.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
:shock: za 3 tyś euro można dostać dobry sprzęt tylko musisz powiedzieć do jak dużego pomieszczenia, czy to ma być wyłącznie do filmów czy też zwyczajna TV, czy masz coś na oku no i może do jakiej wielkości ekranu się przymierzasz :)
 

goombi

New member
ten tv ma byc do pokoju goscinnego i bedzie ogladany z odleglosci ok 3-4 metrow sluzyc bedzie do ogladania kazdego rodzaju tv,filmy dvd,naziemna tv cyfrowa,tv sat.....no i oczywiscie HDTV ,a jesli chodzi o rozmiar to chyba im wiekszy tym lepszy(a moze sie myle?).

Dziekuje Pozdrowienia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W cenie 12.000 zl najlepszą ofertą jest TV 42 Plazma JVC b 50.- konkretna cena 10.950.
http://audiovideo.com.pl/product_info.php?cPath=2_3_21&products_id=361
Wiele nowoczesnych rozwiązan , ktorych nie maja inne plazmy. Przesuwny pixel - dluższa żywotność , DIST .- lepsze szczgółowość nawet z Polskiej telewizji, lepsze zarządzanie kolorami , czułu tuner - dobra obraz naziemny .W nizszej cenie - obecnie super oferta - to Panasonic za 8989 zł 42" PA 50 -nowość . Niestety nie dostaniesz się przy tej cenie na wielkość 50 " .Tu musisz przygptować 24.000 zł /pioneer - w promocji/. Wszystkie urządzenia podane będą chodzić - bez problemu. B. dużo pochlebnych opinii. Rozpoczynamy pokazy HDTV , więc może trafimy do Twojej miejscowości . A gdzie mieszkasz ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
the best lcd w przystepnej cenie-sondaż

Z tego co wiem w Holandii JVC stoi na bardzo wysokim poziomie.Obecnie koledzy chwalili się że największy procentowo udział w Europie sprzedaży JVC jest właśnie w Holandii.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
hmmmm jakjbyś chciał pełen wypas :twisted: to sprawdzilem w holandii Samsung LCD 46" z matryca Full HD kosztuje ok 9 tyś euro :p czyli drogo bo w polsce można wyrwać za ok 6 tyś ..... idziemy dalej najlepsza plazma w tej chwili 43" http://www.plattetv.nl/info/pioneer-pdp-435xde.html (to pierwszy lepszy sklep w holandii :p ) mniej więcej w polsce tyle samo kosztuje, może troche drożej :p , potem są inne plazmy 42" tutaj spory wybór, jeżeli chcesz mniejszy to wtedy wybierzemy jakieś LCD 32" :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tv 50 " będzie ciężko . Nie wiem ile będzie kosztował nowy Panasonic , ale dotychczasowe ceny na 50 " to 5.000 euro.
jeśli Ci się nie śpieszy to poczekaj ok. dwa miesiące . Może się wtedy zmieścisz choć gwarancji nie mam.
 

goombi

New member
narazie zaczekam,moze pojawi sie cos wiekszego a i moze cos jeszcze uda sie dolozyc (kilka euro) :D to wtedy rusze do slkepu (INTERNETOWEGO) bo ponoc taniej :?: ale jeszcze zobaczymy.
Dziekuje za porady.

Pozdrowienia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W sklepach internetowych jest znacznie taniej. Więc musisz śledzić ruchy cenowe. Myślę ,że nie długo nawet 50 " będzie w extra cenie.Ale czy możesz podać dobre adresy sklepów internetowych w Holandii ?
 
Do góry