Zakupy niższe od rynku - dla członków Forum.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
od 2.XI .2006 - wprowadzamy nowe specjalne zasady sprzedaży RTV
/ LCD, plazmy, Kamery ,kina itd ./ dla członków forum
Warunek :
1. 100 % przedpłaty .
Czas oczekiwania do 10 dni.
Cena - najniższa na rynku . Biorąc pod uwagę również Allegro . /nie dotyczy dziwnych cen/
Gwarancje ogólnopolskie. Wpłatę mozna dokonać dopiero po uzgodnieniu dostępności.
2.Warunek absolutny - cena zostaje tylko do wiadomości Kupującego - wyłącznie.
3.Ceny specjalne również dla najaktywniejszych członków Forum ./powyzej 400 postów/

Szczegóły pytać na PW.
lub gg 2868228
pozdrawiam
 

Przemcio73

New member
kiki napisał:
witam
od 2.XI .2006 - wprowadzamy nowe specjalne zasady sprzedaży RTV
/ LCD, plazmy, Kamery ,kina itd ./ dla członków forum
Warunek :
1. 100 % przedpłaty .
Czas oczekiwania do 10 dni.
Cena - najniższa na rynku . Biorąc pod uwagę również Allegro . /nie dotyczy dziwnych cen/
Gwarancje ogólnopolskie. Wpłatę mozna dokonać dopiero po uzgodnieniu dostępności.
2.Warunek absolutny - cena zostaje tylko do wiadomości Kupującego - wyłącznie.
3.Ceny specjalne również dla najaktywniejszych członków Forum ./powyzej 400 postów/

Szczegóły pytać na PW.
lub gg 2868228
pozdrawiam
zabieram się za pisanie:D ;) :D ;) :D ;)
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
No ! Podoba mi się bardzo. :D
Proponuję takie zasady jak w Vision Express (tam dostajesz tyle procent rabatu, ila masz lat).
Tutaj mogłoby to wyglądać tak, że od ceny minimalnej odejmuje się rabat wyrażający się liczbą postów (1 post = 1 zł rabatu).
Nieźle to wymyśliłem co ? :p :p
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
No wąłsnie tego sie teraz obawiam, ze zacznie sie pisanie dla samego pisania , kóre nic nie bedzie wnosic a tylko obnizy poziom tego forum.
 

Deimos

Banned
Ale wymyślił...

Kiki to ma "głowe", no ale reklama dżwignią handlu.
Ale z tą ilością postów to nie wiem, czy to faktycznie dobry pomysł?
 

Robssson

New member
Jeżeli cos jest tajne to tak naprawdę nie wiesz czy kupujesz tak tanio jak inni, co mają również 400 postów. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że jak ktoś zadzwoni i będzie się targował to nie uzyska u Kikiego takiej ceny jak ci, co mają 400 postów. Może i się mylę i jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam.
 

ThYX

New member
kiki napisał:
3.Ceny specjalne również dla najaktywniejszych członków Forum ./powyzej 400 postów/

Ilość postów nie zawsze oznacza jakość. Mam nadzieję że nie przybędzie nam klepaczy nowych postów i tematów. No chyba że ktoś tutaj wymyślił sposób na konkurowanie z drugim forrum o tej samej tematyce.
 

stereoman

New member
podpucha dla naiwnych
powyżej 400 mają najstarsi userzy,jeśli w ogóle-no może ar2 i plus 2 w porywach:mrgreen:
dla nich ta oferta???

a to znacie?

Czy klient zyska,czy przegrywa,
To BANK ZAWSZE wygrywa!

pzdr
 

xroma

New member
Spokojna glowa o posty ..... przybedzie nam tylko pracy :) bo podejzewam ze teraz się zacznie zbiorowe pisanie ( a nam zbiorowe usuwanie )
No ! koledzy moderatorzy - Gumki w dłoń i łapiemy spam ! :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Zwróćcie uwagę że naprawdę trzeba poświęcić wiele czasu aby udzielić rzetelnej odpowiedzi najlepiej jeszcze udokumentowanej.
Te osoby poświęcają swój czas dla nas - dla mnie również. Wielu rzeczy również z przyjemnością się uczę.Więc ma to być forma podziekowania dla naszych nauczycieli.

Prosze nie przypisywać ukrytych podtekstów bo ich nie ma.

Natomiast Ci co inwestują mają mieć z tego korzyść finansową - jak to w inwestycjach bywa. Warunki rygorystyczne i proste bez wyjatków. Dokonuję przedpłaty , czekam , zyskuję.
pozdrawiam
 

darien

New member
Kiki, a czy Twoja oferta może objąć również tych, którzy zamówiliby prezentację? Im więcej czytam i oglądam telewizorków, tym większy zamęt w mojej czaszce, i coraz bardziej skłaniam się do zamówienia prezentacji.
 

maszek

New member
Bez reklam
[quote=kiki]witam

Ceny specjalne również dla najaktywniejszych członków Forum ./powyzej 400 postów/

No to szykuje nam się wysyp bezsensownych postów. Może lepiej wziąć pod uwagę ilość punktów reputacji? Admin i moderatorzy mieli by zajęcie, nagradzając forumowiczów punktami za ciekawe wątki lub posty.
Ar2 i Spółka - co Wy na to?
 
Ostatnia edycja:

darien

New member
maszek napisał:
No to szykuje nam się wysyp bezsensownych postów. Może lepiej wziąć pod uwagę ilość punktów reputacji? Admin i moderatorzy mieli by zajęcie, nagradzając forumowiczów punktami za ciekawe wątki lub posty.
Ar2 i Spółka - co Wy na to?

Popieram opinię Maszka, żeby nie było, że to bezsensowny post :) .

Ponownie kieruję zapytanie do Kikiego:
Kiki, a czy Twoja oferta może objąć również tych, którzy zamówiliby prezentację?
 
J

Judash

Guest
A jesli kupujacy po wszelkich promocjach, obnizkach, upustach...itp ceregielach zdradzi nam te "Tajemnice" i wszystko juz bedzie jasne, co wtedy?
 
Do góry