Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kolejny Freak Show :)

Moze byc ciekawie.
Ciagna muchy do kasy.

Byla mistrzyni WBO chce udowodnic ze sport to inna liga niz freaki. Juz sie nie moge doczekac jak sexmasterka skopie jej dupsko xD

[youtube]xDBvEZlANoQ[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Normalne to? Kto kopie w głowe, gangusie i psychopaci.
Nikt normalny takich rzeczy nigdy nie robił, nawet największe kozaki na osiedlu po wyrokach. Co za czasy, ten jeszcze przed kamerami, bez hamulców, a ludzie takich oglądają i jeszcze za to płacą. Jakie upodlenie ; )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Normalne to? Kto kopie w głowe, gangusie i psychopaci.
Nikt normalny takich rzeczy nigdy nie robił, nawet największe kozaki na osiedlu po wyrokach. Co za czasy, ten jeszcze przed kamerami, bez hamulców, a ludzie takich oglądają i jeszcze za to płacą. Jakie upodlenie ; )

Prawidlowo... Koles ma jutro walke, a inny trener z kumplami mu sie wygrazala i zaatakowal go pierwszego.
dobze postapil.
Jeszcze przed wazeniem, zglosil ochronie ze mu sie wygrazaja i chca go pobic.

Wiec sie bronil wszelkimi sposobami. A wine ponosi zarowno koles co go zaatakowal, ochrona za jej brak oraz organizator....

Dzisiaj bede ogladal xD
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja też kupiłem. Tylko 30 zł, a śmiechu trochę będzie :D

Mnie ciekawi Sexmasterka...
Jak z otylej babki, ktora krecila dupa przed kamerkami za kase stala sie sportowcem. Jestem ciekaw czy ma szanse na na rowna walke z mistrzynia WBO xd

Tak samo Bogus, jaka przemiana.

Moze mnie tez byloby stac na taka przemiane i zjechac tak z 20 kilo :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Załóż kanał na YT , podepnij A8 pod pluga i zacznij orać na golasa, zaraz będziesz miał suby. Szybko Cie wezmą i już masz prostą drogę do zrzucenia sadła : )

Dobrze by było, jakbyś jeszcze się przyczaił na jakiegoś jutubera, zlał go i odstawił potem dramę.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Załóż kanał na YT , podepnij A8 pod pluga i zacznij orać na golasa, zaraz będziesz miał suby. Szybko Cie wezmą i już masz prostą drogę do zrzucenia sadła : )

Dobrze by było, jakbyś jeszcze się przyczaił na jakiegoś jutubera, zlał go i odstawił potem dramę.

Tyle lat minelo, a ty dalej myslisz ze na Youtubie to byle idiota sie wybije... Trzeba umiec przyciagnac widza do siebie i go utrzymac. Trzeba miec dobry kontent.

Bardzo dobze znam youtubera w sumie chrzestny mojego dzieciaka xD, od czasu do czasu umowy mu ogarniam, teraz patenty, pomagam w zalozeniu sklepu etc... (mlody jest a na kazdym kroku chca go oszukac). Mial pomocnikow, ktorym w zamian za wspolprace rozwijal i promowal ich kanaly. Gdy poczuli kase postanowili samemu rozwinac biznes i co....? Skonczylo sie na kopiowaniu scenariuszy, miniaturek i papugowaniu... A suby leca w dol leb na szyje. Ich zarobki rzedu z 10 000zl zmalaly do 2500zl, co praktycznie juz nie jest oplacalne.

Wszystko ladnie pieknie ale wymyslaj i rob "zwariowane" i ciekawe rzeczy codzienie.

Patologia trwa pol roku, maks rok. Nie jestes Family Friendly, zasiegi ci ucinaja, wstrzymuja zarabianie i z youtuba nie wyzyjesz.

Takze Armanis twoj placz zazdrosci i ciagle wyzygiwanie youtubera latwej kasy staje sie nudne. Moze sam zaczniesz krecic materialy na youtube, zobaczysz jak to jest, po 10 odcinkach nie bedziesz wiedzial o czym krecic a po pol roku sie wypalisz.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gadaj zdrów. Patola zawsze będzie patolą, bez względu jakie ma pomysły na przyciąganie widzów, a że gówno zawsze przyciąga najwięcej much, to się utrzymują.
Ja nie mam nic do jutuberów, a wręcz kibicuje niektórym i sam oglądam i fajnie, że potrafią jeszcze z tego wyżyć, mam natomiast dużo do syfu który robią niektórzy w ogólno dostępnej przestrzeni publicznej.
Jak Ci zaczną dorastać dzieci, to zrozumiesz o czym pisze. Będziesz na głowie stawał, żeby od tego syfu trzymały się jak najdalej, a na razie sam baw się dobrze, nic mi do tego.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Fajna, lepsza niz ostatnie Fame MMA.

karly najlepsze xD Jak oni skakali to nie moglem ze smiechu.

Fajnie spisala sie sexmasterka, rozjechala brodnicka. Tylko dlaczego nie bylo wywiadow?????????!

3 w oktagonie to byla lipa totalna... Nieporozumienie.

Ja tam sie lepiej bawie na takich galach niz na KSW. xD
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Fajna, lepsza niz ostatnie Fame MMA.

karly najlepsze xD Jak oni skakali to nie moglem ze smiechu.

Fajnie spisala sie sexmasterka, rozjechala brodnicka. Tylko dlaczego nie bylo wywiadow?????????!

3 w oktagonie to byla lipa totalna... Nieporozumienie.

Ja tam sie lepiej bawie na takich galach niz na KSW. xD
Teraz nie oglądałem ale zgadzam się. Od dawna wolę amatorskie Fame MMA niż KSW. Szachy i kalkulacje mało widowiskowe.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To samo powtarzam od dawna. UFC jest jedyną wartą do oglądania galą sportową na tę chwilę.
Tak to wolę freak flighty i GROMDE.

@lolo2
Też uważam, że gala lepsza niż ostatnie Fame MMA. Dużo lepsza karta. Ta bokserka kompletnie nic nie pokazała. Nawet w stójce. Tak kozaczyła przed walką.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
@lolo2
Też uważam, że gala lepsza niż ostatnie Fame MMA. Dużo lepsza karta. Ta bokserka kompletnie nic nie pokazała. Nawet w stójce. Tak kozaczyła przed walką.

Widac ze nasze polskie "profesjonalne" zawodniczki czy to w boksie czy to mma wyzej sra*a niz potrafia..

O ile tutaj to bylo typowo freak fightowe show i brodnickiej "wojenka" z sexmasterka jest zrozumiala, bo oto w tym show chodzi. Aby byly dymy.
Ale np. zachowania takiej Jedrzejczyk na arenie UFC to sie wstydze... udaje mcgregora aby sie przypodobnic wiekszemu gronu a potem dostaje w ciry.


Zreszta, tak na spokojnie patrzac widac roznice miedzy plaszczyzna MMA, a tymi wszystkimi bokserami, judo-kami, kickboxerami etc. Calkiem inna liga.

Co do sexmasterki szacun za przemiane. Jak dla mnie od dzisiaj z czystym sumieniem moge nazwac ja profesjonalnym sportowcem. Czekam teraz na walke Sexmasterka - Joanna Jedrzejczyk.
Chce aby taka sexmasterka udowodnila takiemu jednemu od slawnych garniturow ze ta "patologia" potrafi byc lepsza niz jego wzorce :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ty masz za to wzorce, nie ma co. Sexmasterka... jprd. : D
Dobra, ja wysiadam. To nie ma sensu. Baw się dobrze, nie moja bajka, ale mnie już nie wciągaj w jakieś Karynki i Sebixow. Lotto mi to i powiewa kto gdzie zajdzie z tego towarzystwa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Normalne to? Kto kopie w głowe, gangusie i psychopaci.

Też nie do końca pochwalam takie zachowania.
Dużo jednak zależy od sytuacji,wroga... czy ilości przeciwników np. na ulicy,ryzykując przy tym zdrowie,czy nawet życie...

Widać (w zwolnionym tempie) że Ferrari chciał już mu zasadzić futbolowy wykop :
[youtube]YpLK8s8Fa1c[/youtube]

Ale masz rację,może być psychopatą (od 7:55) :D
Trener Bonusa (mistrz Polski w kickboxingu) uważa,że był lepszy ;-)
[youtube]phIFZMDWlFI[/youtube]
 
Do góry