Gzie są moderatorzy - pytania, sugestie problemy z moderatorami na forum.

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Szanowne Panie, Szanowni Panowie, Droga Młodzieży etc.

Niech nie wyjdzie na to, że się czepiam, ale szanujmy odrobinę nasz ojczysty język. Niektórzy do lamusa odstawili już interpunkcję i przez to wiele wypowiedzi staje się ciężko zrozumiałych. To jeszcze można jakoś znieść. Ale gdy polską ortografię traktuje się w taki sposób jak niżej, to bolą mnie zęby.


spójż na priv

byle obejżeć

Nie czepiam się konkretnej osoby, tylko akurat czytałem te trzy posty pod rząd. A takich "kwiatków" jest znaaaaacznie wiecej... Można powiedzieć, że setki.

Powie ktoś: to nie forum polonistów. OK, ale również chyba nie dyslektyków i dysgrafików.

Na innych forach (vide: bardzo ceniona przeze mnie Elektroda) posty z błędami nie mają racji bytu, i słusznie. Moderatorzy są bardzo czujni, nie tylko gdy chodzi o niewłaściwe tematy w niewłaściwych wątkach, ale również w przypadku haniebnej pisowni. I to dobry obyczaj, wart wprowadzenia również na tym forum.

Czego sobie i Państwu życzę.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Czy ktoś z moderatorów zrobi tu wreszcie porządek...?

Robi się bordello tottale w tym dziale: mają być bany za telewizory, a takich postów mnóstwo; co chwilę ktoś pyta "jaki player kupić", zamiast użyć opcji szukaj albo prześledzić poszczególne wątki; są wpisy o sprzęcie SD, DVD, nagrywarkach itp. Po prostu jest bałagan i trudno się momentami przez te wszystkie wpisy nie na temat przedrzeć...

A przecież dział jest sygnowany w nagłówku wyraźnie: "Sprzęt. Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!"

Jak człowiek lubiący ŁiP (czyli Ład i Porządek i nie mylić z innymi skrótami) pisałem już na ten temat w odpowiednim dziale, wysyłałem też maile do moderatorów, ale bez skutku.

Może znajdzie się więcej osób ceniących ŁiP, które zasypią moderatorów postami na ten temat i coś się wreszcie da zrobić...?
 

morzin123

New member
Tak sie zastanawiałem kto wreszcie poruszy te kwestie....

Do przedmówcy:
Zgadzam sie w 100% z tym co napisałeś, zaczyna się tu robic niezły burdel, a co mnie osobiscie najbardziej wpienia to poszukiwania HD Playera dla każdego z osobna. Jest już chyba ze trzydziesci tematów o poszukiwaniu taiego sprzętu, a żeby było jeszcze ciekawiej to osoby polecające w każdym wątku polecają to samo.

Swego czasu napisałem kilka postów w takich tematach że powinno sie czytać co juz jest napisane + opcja "szukaj" itd. ale jakoś rozeszło sie to po kościach.

Teraz mam o wiele mniej czasu na przeglądanie forum, a w zasadzie to prawie wcale, ale widze że tu juz poza tematami z cyklu "jaki player wybrać" których narobiło sie jak grzybów po deszczu, nic innego nie może sie przebić.

Idą święta może pasowałoby tu troche posprzątać?
 

Fella

New member
Pytanie do moderatora

Qrcze!
Kto jest moderatorem na tym forum? Ktoś dokonał edycji mojego posta nr 27 w temacie " http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/67421-probemy-wahania-jasnosci-fluctuating-brightness-*fb*-w-panasonicach-2011-a-3.html" !

Jaki jest tego powód? Co się dzieje? Są równi i równiejsi??????? Post motobartcompany też zniknął mimo, że nikogo w nim nie obrażał - o co chodzi? Czegoś nie wiem????
Ktoś sobie dowolnie edytuje mój post - dlaczego?
Do kogo mam się zwracać w takich przypadkach?

Fella
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam,

W razie problemów można swoje uwagi zgłaszać na dole strony formularzem. Sprawdziłem edycję i widzę, iż zostało wyedytowane kontrowersyjne stwierdzenie. Sugerowanie poprzez pytanie, że ktoś jest gejem nie jest tolerowane na forum.

Pozdrawiam,
ar2
 

Predo1

New member
Moderator - sklep

witam,
chciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe że osoba, która posiada konto sklepu ma również możliwość moderowania forum??
Czy te funkcję nie powinny być oddzielone?
 

Świrus

New member
To dlaczego nazwa forum wprowadza w błąd wchodzących tutaj ludzi, że jest to forum dyskusyjne sympatyków HDTV tudzież kina domowego, a okazuje się, że jest to forum sklepu? Moim zdaniem powinno być to jasno zaznaczone w nagłówku obok logo hdtv.com.pl
 
Do góry