Plazma, plazma - po raz kolejny plazma!

brodacz

Active member
Bez reklam
Panasonic has the best picture quality of the two

The Panny has better blacks, mitsubishi is too bright like a LCD

Człowieku czy Ty ślepy jesteś czy tendencyjny bo o głupotę nie podejrzewam... ? Porównanie plazmy Panasa z LCD Mitsubishi to jak porównanie bryki Mitsubishi z samochodem Panasa... naprawdę nie trzeba złych intencji by przewidzieć wynik. Daewoo też kiedyś produkowało telewizory...
 

digitalus

Banned
Kolego brodacz to jest telewizor laserowy Mitsubishi

Ktos napisal ze w telewizorze plazmowym nie ma koloru czarneo i bialego .Jest to oczywiscie klamstwo.Na zagraniczym forum jest wiele takich przykladow tzn porownan lcd i plazm . Tzn zdjecia i wszyscy sa zadowoleni.Bardzo wazna sprawa przegladajac rosyjskie i niemieckie forum wiele razy wklejano link do hdforum bo jest tutaj duzo ciekawych informacji i zdjec.
przyklad tzn porownanie lcd i plazmy aby nie bylo watpliwosci kto ma racje.
http://www.hometheatershack.com/for...-hdtv-discussion-thread-11.html#axzz2InI1R2fh

http://forum.setcombg.com/%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8/36602-panasonic-plasma-tv-faq-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%8A%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82-3-a.html
i np takie zdjecia z rosyjskiego forum
na hd forum zdjecia i porownania sa zabronione?. Bardzo dziwne
Panasonic_TX_P46GT30Eid1.JPG
 
Ostatnia edycja:

mistrzb

Member
Zanim polecicie wszystkim plazmy i super obraz, to zaproponujcie najpierw test, czy "widza migotanie"!
Ilekroc widze u kogos, czy przechodze w sklepie kolo plazmy, to az mnie dziw bierze, ze ktos kupuje migoczacy telewizor w XXI wieku, od ktorego oczy bola. ALE ja wiem, ze akurat dla mnie jest to nieodpowiednia technologia, bo "widze migoczacy" obraz, ktory mnie drazni.

Zanim kupicie plazme, sprawdzajcie czy jestescie wrazliwi na 50Hz odswiezanie plazmy! ;)
 

mariusz67

Member
Bez reklam
Zanim pisac bzdury ktos zacznie to niech pomysli zanim cos napisze bo zeby pisac to trzeba miec i ogladac a nie pisac ze przechodze i widze w sklepie co ??? cene
 

kini0

New member
Bez reklam
Zanim polecicie wszystkim plazmy i super obraz, to zaproponujcie najpierw test, czy "widza migotanie"!
Ilekroc widze u kogos, czy przechodze w sklepie kolo plazmy, to az mnie dziw bierze, ze ktos kupuje migoczacy telewizor w XXI wieku, od ktorego oczy bola. ALE ja wiem, ze akurat dla mnie jest to nieodpowiednia technologia, bo "widze migoczacy" obraz, ktory mnie drazni.

Zanim kupicie plazme, sprawdzajcie czy jestescie wrazliwi na 50Hz odswiezanie plazmy! ;)
A jaki model ma 50Hz odświeżanie....?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Żaden,koledze mistrzb.troche się pomieszały pojęcia,co nie zmienia faktu,każda plazma w b. jasnych scenach migocze.Jeden to widzi i mu to przeszkadza a drugi nie widzi,albo mu to nie przeszkadza i tyle...
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Na plazmie odwzorowanie obrazu typu LCD jest nieosiągalne.
I całe szczęście ;).

Wszystkie migocza, ale to kwestia przyzwyczajenia.
Dokładnie to tak samo jak tańsze DLP. Też niektórzy nie są w stanie oglądać takiego obrazu.

Dla mnie ogromną zaletą LCD jest mały pobór prądu. Używam trochę TV jak radia i małe zużycie prądu to świetna sprawa :).
 

SDman

Banned
Dla mnie ogromną zaletą LCD jest mały pobór prądu. Używam trochę TV jak radia i małe zużycie prądu to świetna sprawa :).

Witam,
a możesz napisać jaki masz rozmiar ekranu i czy np TV ma funkcję przy słuchaniu radia wyłączania ekranu.
Byłoby wspaniale jakbyś miał miernik i zmierzył pobór bez włączonego ekranu.

Pytanie TO również do Wszystkich.
Radio internetowe z TV to świetny pomysł ale najlepiej 10-15W nie więcej.
 

hdfan

New member
mam panasa st50 i widzę migotanie za dnia, w nocy tylko gdy obraz jest prawie cały biały
w ogóle nie mogę patrzeć na plazme za dnia ze względu na te migotanie i wyblakły obraz
na szczęście mam też leda i tam oglądam tv za dnia a w nocy filmy i seriale na plaźmie, zastanawiam się czy nie lepiej było kupić projektor skoro i tak tylko w nocy mogę oglądać plazme, no ale na projektorze nie będzie takiej czerni
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Witam,
a możesz napisać jaki masz rozmiar ekranu i czy np TV ma funkcję przy słuchaniu radia wyłączania ekranu.

Ja miałem na myśli że ja TV bardziej słucham niż oglądam - nie miałem na myśli słuchania stacji radiowych przez TV.
A co do LCD - Panaszkodnik 32" LED :).
 
Do góry