JBL Horizon z pewnością nie jednego zaskoczy.

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Mam i ja :)

20160722_174408.jpg
Ładny :) ten Horizon.
 

tomek135

New member
Chciałem trochę odświeżyć temat. Kolega @krzysztofradio opisał urządzenie jako:
"nie jest to też kandydat na główny system audio w domu do małej sypialni, kuchni, łazienki czy małego pokoju już tak."
Właśnie myślę o zakupie takiego sprzętu do łazienki. Właściwie chodzi mi o w miarę dobrze grającym sprzęcie z radiem (koniecznie), usb/bluetooth (opcja). Co myślicie o tym rozwiązaniu? Widzicie jakąś inną opcję (najlepiej tańszą :)) ?
Będę wdzięczny za pomoc
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Chciałem trochę odświeżyć temat. Kolega @krzysztofradio opisał urządzenie jako:
"nie jest to też kandydat na główny system audio w domu do małej sypialni, kuchni, łazienki czy małego pokoju już tak."
Właśnie myślę o zakupie takiego sprzętu do łazienki. Właściwie chodzi mi o w miarę dobrze grającym sprzęcie z radiem (koniecznie), usb/bluetooth (opcja). Co myślicie o tym rozwiązaniu? Widzicie jakąś inną opcję (najlepiej tańszą :)) ?
Będę wdzięczny za pomoc
Tańsze nie musi być dobre, a tu masz już sprawdzone rozwiązanie.
 

reilord

New member
Przepraszam, ale czy mógłby ktoś mi pomóc zaprogramować stacje FM? Niestety instrukcja jest tak niskiej jakości merytorycznej (już w oryginale), że szkoda słów.
 

lobos

New member
Bez reklam
Panowie, czy jest opcja kupienia Horizona za mniej niż 3 stówy z pewnego źródła?
Skończyłem remont sypialni i chcę go kupić.
W Sferisie mają powystawowy za 339 a na OLX widzę nawet za 300 nowy tylko czy pewny?
Kolor jaki mnie intetesuje to biały.
Będę wdzięczny za informację.
Pozdrawiam.
 

lobos

New member
Bez reklam
Lobos gdzieś Ty był jak Cię nie było, wklejaj lepiej fotki pokoju uciech ;)
Cały czas walczę z remontami.;-)
W sumie oprócz łazienki to wszystko odświeżone w domu i przed domem też trochę zrobione.😊
Nie ma czasu na nic, ale stęskniłem się za Wami i od czasu do czasu zerkam ;-)
Do Greya mi daleko z tym pokojem uciech, ale w końcu bez dzieci. ☺
Kristof, napiszę do Blacka jutro ;-)
 
Do góry