Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
a ja mam do Was takie pytanie, na jakim uchwycie lepiej będzie powiesić plazmę P42ST50E, slim czy jakiś taki, który bardziej odstaje od ściany? Jaka odległość musi być zachowana, żeby TV się nie nagrzewał i nie pracował głośniej?
 
Wg mnie to zalezy wylacznie od ciebie jak bardziej ci sie podoba sa tacy i tacy, a kwestia jak ty wolisz czy dalej czy blizej od sciany. U mnie stoi na stoliku ale jakbym mial powiesic to wolalbym dalej bo praktyczniej dostac sie do kabli, ale ladniej wyglada jak jest blziej sciany .
 
Wg mnie to zalezy wylacznie od ciebie jak bardziej ci sie podoba sa tacy i tacy, a kwestia jak ty wolisz czy dalej czy blizej od sciany. U mnie stoi na stoliku ale jakbym mial powiesic to wolalbym dalej bo praktyczniej dostac sie do kabli, ale ladniej wyglada jak jest blziej sciany .

Powiem szczerze że nigdy nie skupiałem się nad uchwytem do TV, czy ma być slim czy normalny:) Ja bardziej patrzyłem na rozstaw śrub i wagę TV. Tez mam plazmę 42" i z odprowadzeniem ciepła nie ma problemu, bo kratki mam na górze. Ale dobrze zauważyłeś że jak jest ciut dalej od ściany to jest łatwiejszy dostęp no kabli. Do tego mój uchwyt ma regulację góra-dół, więc nie wiem czy w przypadku uchwytu "slim", czyli chyba bardzo blisko ściany, by również była taka możliwość?
 
Ostatnia edycja:
a ja mam do Was takie pytanie, na jakim uchwycie lepiej będzie powiesić plazmę P42ST50E, slim czy jakiś taki, który bardziej odstaje od ściany? Jaka odległość musi być zachowana, żeby TV się nie nagrzewał i nie pracował głośniej?
lepiej troszkę od ściany,tzn około 5cm,choćby z tego powodu że w nim troszkę wtyczka odstaje,a druga sprawa dostęp do gniazda usb i karty sd.Jak jest tak blisko to trudno tam cosik włożyć.
 
Wlasnie mialem pytac co wy tam wtykacie, ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz zagladalem za tv, a jezeli juz to zastosowalbym przedluzke usb i po ludzku wpinal w dogodnym miejscu ;)
 
Wlasnie mialem pytac co wy tam wtykacie, ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz zagladalem za tv, a jezeli juz to zastosowalbym przedluzke usb i po ludzku wpinal w dogodnym miejscu ;)
ja żadko wpinam,niżej mam lepsze dojście do BD.Ale przedłużki zwisającej też sobie nie wyobrażam-mowa o moim przypadku-a widziałeś fotki.
 
Wlasnie mialem pytac co wy tam wtykacie, ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz zagladalem za tv, a jezeli juz to zastosowalbym przedluzke usb i po ludzku wpinal w dogodnym miejscu ;)

Ja dzisiaj zaglądalem:) I co tam zobaczylem przeszlo moje najśmielsze oczekiwania. Kurz i kocia sierść pieknie otaczająca grubą warstwą tyl TV. Piękne wygłuszenie sprzętu:)
 
Ja natomiast jestem esteta w temacie czystosci, tylko problem polega na tym ze nigdy mi sie nie chce sprzatac, ale jak mnie juz napadnie na porzadki (oczywiscie tylko sprzet) to wyciagam caly zestaw do "demakijazu" i nie ma zlituj, mucha nie siada.
Kota tez kiedys mialem, na niego tez jest prosty sposob, odkurzacz sie zwie. Moj jak widzial odkurzacz to wiedzial co sie swieci, przez 10min. uciekal, ale jak go juz przyssalo, to nie mogl sie biedaczek oderwac, no ale przynajmniej nigdzie klakow nie bylo. Zapytaj kobitki, czy podoba sie jej moj sposob :D
 
Ja natomiast jestem esteta w temacie czystosci, tylko problem polega na tym ze nigdy mi sie nie chce sprzatac, ale jak mnie juz napadnie na porzadki (oczywiscie tylko sprzet) to wyciagam caly zestaw do "demakijazu" i nie ma zlituj, mucha nie siada.
Kota tez kiedys mialem, na niego tez jest prosty sposob, odkurzacz sie zwie. Moj jak widzial odkurzacz to wiedzial co sie swieci, przez 10min. uciekal, ale jak go juz przyssalo, to nie mogl sie biedaczek oderwac, no ale przynajmniej nigdzie klakow nie bylo. Zapytaj kobitki, czy podoba sie jej moj sposob :D

Kot jest mój:) Na skurczybyka nie ma rady, szczegolnie latem bo caly czas gubi sierść. Możesz odkurzyć a za poł dnia to samo. Chyba żeby go ogolić na łyso?. Ale to nie jest zwykły kot, tylko audiofilski. Dostałem go w promocji ze wzmacniaczem, i sluży jako przenośne urządzenie USB. Łączysz kabel w odpowiednie wejście w d.... i już gra muzyka:) Co do sprzątania, to wyznaje zasadę " co oczy nie wwidzą to sercu nie żal". Ja oczywiście też tylko ścieram ze sprzętu, a ława i komody to tak po łepku aby tylko szmatą przejechać.
 
Ja dzisiaj zaglądalem:) I co tam zobaczylem przeszlo moje najśmielsze oczekiwania. Kurz i kocia sierść pieknie otaczająca grubą warstwą tyl TV. Piękne wygłuszenie sprzętu:)
Oooooo! :eek: :shock: To że audiofilski nasz kurz wpływa zasadniczo na brzmienie z KD to już wiemy, ale że ma on też wpływ na poprawę wizji FullHD.... to nowość! :D Krzysiek, to teraz możesz powiedzieć że dzięki audiofilskiemu kurzowi z FullHD masz 4k TV :razz:
 
Panowie, a tak z ciekawości. Stosujecie uchwyty ruchome? Np. mój można prawie metr wysunąć do przodu. Tak samo można skierować na bok. Np. mogę oglądać i z balkonu i z przedpokoju (nie pytajcie ile razy tak zrobiłem ;P). Dodatkowo do 3D mam tv dużo bliżej.
 
taki ruchomy mam przy 32 calach :). Do nowego użyłem zwykłego jest tylko ustawiany kąt. Jakoś bałem się dać takiego ruchomego no i po drugie porządny ruchomy to już niezła kaska:)
 
Jakoś uchwyty ruchome nie wzbudzają we mnie zaufania. I w dodatku całe te ustrojstwo musi odstawać sporo od ściany.
Telewizor mam powieszony na płasko, jakimś tanim uchwytem. Pomacałem, blacha wydała się solidna i mimo pożałowania na droższe uchwyty śpię spokojnie.
 
Ale to nie jest zwykły kot, tylko audiofilski. Dostałem go w promocji ze wzmacniaczem, i sluży jako przenośne urządzenie USB. Łączysz kabel w odpowiednie wejście w d.... i już gra muzyka:)

Kurcze tego nie testowalem, duzy czy maly "jack"?

Panowie, a tak z ciekawości. Stosujecie uchwyty ruchome? Np. mój można prawie metr wysunąć do przodu. Tak samo można skierować na bok. Np. mogę oglądać i z balkonu i z przedpokoju (nie pytajcie ile razy tak zrobiłem ;P). Dodatkowo do 3D mam tv dużo bliżej.

A Ty przypadkiem kolego, nie miales wklejac fotek msc. temu?
Pamietamy. ;)
 
Do góry