Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
A jednak można muzyki posłuchać na czymś innym.. :) niż ........ i jak zadowolony ? Gratuluję zakupu.
 
Ostatnia edycja:
A jednak można muzyki posłuchać na czymś innym.. :) niż ........ i jak zadowolony ? Gratuluję zakupu.

Lolek to już chyba z dziesiąty wzmacniacz prze ze mnie kupiony w przeciągu 2 lat :) Lubię po prostu czasem na spokojnie u siebie posłuchać. Jak zagra to dam znać za 3-5 dni jak posłucham na spokojnie. dziś go dopiero podłączyłem.

Pierwsze wrażenie pozytywne choć początek nie był łatwy. Terminale głośnikowe to jakaś kpina i tandeta. Słabo wyglądają i cięższe kable się z nich wysuwają. Pilot ja z dvd z przed dekady. Za to cichutkie trafo i przyjemny wygląd i obsługa :)
 
Lolek to już chyba z dziesiąty wzmacniacz prze ze mnie kupiony w przeciągu 2 lat :) Lubię po prostu czasem na spokojnie u siebie posłuchać. Jak zagra to dam znać za 3-5 dni jak posłucham na spokojnie. dziś go dopiero podłączyłem.

Pierwsze wrażenie pozytywne choć początek nie był łatwy. Terminale głośnikowe to jakaś kpina i tandeta. Słabo wyglądają i cięższe kable się z nich wysuwają. Pilot ja z dvd z przed dekady. Za to cichutkie trafo i przyjemny wygląd i obsługa :)

Pocieszę Cię , byłem na odsłuchu i był odtwarzacz cd za grube pieniądze, naprawdę grube i pilot od niego na pewno nie był lepszy niż ten co Ty masz.. głowa do góry, pilot nie gra to sprzęt gra, tak jak i w przypadku tego odtwarzacza, który był świetny, ale jednak za drogi... :) ale świetny..Teraz jest lepiej , bo kiedyś Moony tylko czarne były a teraz są w trzech wersjach kolorystycznych :)
 
Ostatnia edycja:
Jaki to Moon-ik ? Ja miałem u siebie 250kę a Borixon słuchał jakiś czas na Neo Ace....

?

Moon pograł tylko chwile bo dostałem do posłuchania wielką i ciężką lampę i na razie się na niej skupiłem. Moon jest mój więc jeszcze go dokładnie sprawdzę. Dziś go znowu podepnę.

CS-150.jpg
 
Fajna.

Ja dluuugo szukalem Cayina a55 lub a70 mk2. Ale ceny troche zaporowe. A trafila sie okazja na danonka to wziolem danonka. Ale chcialem wlasnie Lampe. Do tego wygodny fotel, szklanka rudej i cygaro xD
 
Fajna.

Ja dluuugo szukalem Cayina a55 lub a70 mk2. Ale ceny troche zaporowe. A trafila sie okazja na danonka to wziolem danonka. Ale chcialem wlasnie Lampe. Do tego wygodny fotel, szklanka rudej i cygaro xD

Lamka fajna sprawa , ale też nie zawsze się sprawdzi. A55TP za słaby do Twoich kolumn i sporego pomieszczenia. A70 już lepiej.
Fotel i ruda u mnie często :)

@Pawel Sz85
Nie mam pojęcia o lampach ale klocek robi wrażenie
A jak z tą mocą u Moona , coś możesz . Pzdr

Co do Moona to muszę jeszcze trochę go posłuchać. Na pewno takiego kopa jak ta lampa CS-150a nie ma :)

No właśnie Paweł napisz coś o Moon - nie podałeś nadal jaki to model .... Jakie wrażenia ?
A jak lampa Cayin ?

Moon 250i. Dam znać po weekendzie. Cayin to CS-150a.
 
Zbliża się Dzień Debeściaka:bober:, czyli Dzień Ojca, więc SF z najlepszymi życzeniami dla tych Tatusiów ;)co lubią kolumny od tego włoskiego Producenta.
​​​​​​​
 
Do góry