Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Zatem tak, widziałem i słuchałem. Mam go w domu, kupiłem swojego czasu w ramach testu. W mojej ocenie bdb.
Do niego możesz (np.) dokupić konfekcje i zrobić to samo co na fotce ViaBlue.
 
Dziękuję za info, pomyślę nad wymianą, wybór niestety jest przeogromny, chciałbym kupić już gotowce lecz zaraz robi się cyfra...
 
BTW krzysztofradio, testowałeś te kabelki ViaBlue?
Wygląd powala, tylko czy to się przekłada na dźwięk??
Nie, nie miałem okazji, nie miałem nawet zamiaru. Akcesoria mają fajne i niestety drogie, ale ich kable mnie nie przekonują, a cena odstrasza.
No ja wiem. Zastanawiam się czy się bawić, marzy się wzmak stereo i narazie zbieram na to.
ale to sama przyjemność ;)
 
Ostatnia edycja:
Ale bajer Teenage Mutant Ninja Turtles/Spider-man/Thor/Hulk/iron man 3D Wall Lamp Amazing Novelty Baby Room Decoration Night Light XM000

Teenage Mutant Ninja Turtles/Spider man/Thor/Hulk/iron man 3D Wall Lamp Amazing Novelty Baby Room Decoration Night Light XM000-in Night Lights from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

(from AliExpress Android)

Ta firma ma spory wybór tego typu lampek. Na ścianie u mojego juniora jest taka, do tego jest naklejka imitująca pęknięcie w ścianie. Fajna sprawa. Ja akurat kupiłem w Leroy Merlin, w zeszłym roku.
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli identycznie skalibrowało to dobry znak, wzmacniacz nie zmienia charakteru brzmienia, wszystko jest tak jak na samym ampli.
 
a ja bym przekornie raczej stwierdził, że coś jest nie tak. Wzmak raczej daje inną moc przy dwóch końcówkach, niż ampli. Wg mnie kolumny powinne mieć inne "ścięcie" w dB teraz niż podpięte do ampli...
Tak mi się tylko zdaje, ale mogę się mylić. Sam nigdy tego nie sprawdzałem
 
No właśnie :)
Lepiej jakby o eq, przyznam że u mnie tego nie sprawdzałem jak jest ze wzmacniaczem i bez
Pobicia są mało istotne.
 
Panowie ja mam problem ze swoim Onkyo, mianowicie, tryb Hybrid Standby po wyłączeniu źródeł i amplitunera powinien się wyłączać po chyba 30 minutach, u mnie jest aktywny cały czas, jakby dostawał sygnał z jakiegoś źródła a tak nie jest. Ktoś może wie dlaczego??
 
Do góry