Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Nasze zestawyTutaj prezentujemy nasze wnętrza wraz ze sprzętem.

Wróć HDforum > Styl życia - lifestyle > Nasze zestawy > [Nasze Zestawy AV] Moje wymarzone KD
Odpowiedz

Senior Member

Meldunek: Nov 2015

21-06-2018, 21:31
Domyślnie Moje wymarzone KD

Witam szanowne grono
W końcu nadszedł czas abym i ja pochwalił sie tym co stworzyłem w swoim mieszkaniu.
Całosć prac została wykonana przeze mnie:
budowlanka
elektryka
stolarka
projekt pomieszczenia
Trwało to naprawdę sporo czasu, łącznie mozna powiedzieć ze jakieś 8/9 miesiecy. Prace wykonywałem jak miałem czas, a ze względu na mój zawód mam go naparwde mało.
Sprzet jakim dysponuje:
Amplituner to Onkyo TX-NR656
Kolumny Klipsch F2, B2, C2 oraz A2 ( przerobione C2 na kolumny górne wiec sobie je tak nazwałem )
Centralka Klipscha dostała nową bude ponieważ oryginalna trąca tandetą i nie wyglada ładnie.
Okablowanie to jak narazie czysta miedź beztlenowa 2,5 kwadra, w przyszłości planuje jakieś fajniejsze kabelki na fronty oraz centralkę.
Tv to LG 42"
Projektor Benq W1070 + 4 sztuki okularów
Ekran to Buenoscreen 125 " wbudowany w sufit elektrycznie rozwijany
Konsola PS3 służy do oglądania netflixa oraz grania w Grand Tourismo
Filmy oglądam z laptopa
Na jednym ze zdjęć widać mój autorski pomysł ( tak mi sie wydaje ) na aktywne chłodzenie amplitunera oraz konsoli. W momencie załączenia ampli, uruchamia sie wiatrak który podłączony jest przes usb do amplitunera.
Wygląd pokoju zaakceptowany przez moją drugą połówkę <3, pomysł z kotarami był jej. Sama zaproponowała po tym jak pokazałem jej zdjecia z tego forum
Na suficie oraz ścianie z prawej strony mam farbę fasadową dekorala. Naprawdę polecam, jest czarna, bardzo czarna. Matowa ( lecz trzeba malować pistoletem ) po wałku dostaje delikatnej satyny.
W przyszlosci planuje popracować nad akustyką, po opuszczeniu ekranu test na klaśnięcie ręką daje bardzo szybki i krótki pogłos.

Jak narazie to tyle, pytajcie komentujcie, wytykajcie błedy przyjmuje wszystko na klate

Pozdrawiam Noisy

Aktywne chłodzenie

upload gambar

Ostatnio edytowane przez Noisy ; 21-06-2018 o 22:23
Odpowiedź z Cytatem
Noisy jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Oct 2007
21-06-2018, 21:53
Domyślnie

Super, widać, że z pasją.
Podoba mi się ta "surowa" cegła, pasuje do klimatu Klipcha, w końcu sam się od zawsze tak identyfikuje (rockowo), patent z frontową ścianą też super.

Gdybym miał coś dodać w ramach dopieszczania, to dokup drugi tani ekran i zrób z tego co masz "multiformat", założyłem wątek w temacie.
Drastyczne różnice.

Gratulule

Co to za cudo wisi na ścianie, szatan, diabeł? Bomba ; )

Moja galeria: 1 2
Odpowiedź z Cytatem
armanig jest offline
Senior Member

21-06-2018, 22:05
Domyślnie

Dzieki za miłe słowo

Cegła to oryginalna ponad stuletnia sciana mojej kamienicy, doprowadzenie jej do tego stanu zajeło mi ponad trzy całe dni xD było na niej ponad trzy centymetry tynku, nie polecam robić tego w mieszkaniu w którym się mieszka
Co do multiformat to czytałem Twój temat i zastanawiam sie nad tym, tylko że musiał bym zrobić manuala bo nie zmieści mi sie elektryczny ;(

Ten " diabełek " na ścianie to logo imprezy cyklicznej zwanej Masters Of Hardcore. Jest to impreza z muzyką hardcre, terror, hardstyle. Rysunek mojego wykonania image uploader
Narazie sobie tam wisi bo ściana taka troszke pustawa jest. Planuje na niej zawiesic dwa panele akustyczne obite oldschoolowymi plakatami filmowymi.
Do Twojego nawiązania iz zrobione z pasja ...
Muzyka towarzyszy mi od kołyski, Tatuśko miał swój zespół muzyczny, a ja od 2001 roku jestem producentem muzycznym i produkuje własnie terror, speedcore oraz hardsyle
W sypialni mam amatorskie studio napędzane końcówką mocy Alesis RA150 i dwa monitory studyjne Alesis M1 MK2 pasywne.
Odpowiedź z Cytatem
Noisy jest offline
reklama

Klub HDTV.com.pl

21-06-2018, 22:32
Domyślnie

Jest moc, jest talent i pasja. Właśnie to się liczy w całej tej zabawie.
Rysunek BOMBA! Lubię takie klimaty w rysunku, a że też umiem - nie chwaląc się , to tym bardziej cenię fach w ręku

Bardzo fajne pomieszczenie, jest dusza. To widać. Super, że ta cegła została.
Frontowa ściana, to Twój pomysł?

Odpowiedź z Cytatem
armanig jest offline
Senior Member

21-06-2018, 22:53
Domyślnie

Prosze pochwal się, lubię oglądać pracę innych
Od kąd zacząłem czytać to forum to zauważyłem u siebię nową pasję xD przerażające to jest ponieważ na to wszystko wydałem kuuupę kasy, a miało być tylko obniżenie sufitu
Dużo by tu pisać od czego zaczynałem w tym mieszkaniu a co skompletowałem wraz z moją kobitką.
Nie mniej jednak gdyby nie Ona nie było by tego wszystkiego he he
Co do ściany na froncie, pomysł zaczerpnięty z pinteresta. Wykonanie moje od zera. Jest to płyta wiórowa fornirowana dębem naturalnym i pomalowana ocv 0,3 gloss.
Kupa roboty przy tym była, ale efekt mnie powalił z nóg.
Odpowiedź z Cytatem
Noisy jest offline
Klub HDTV.com.pl

21-06-2018, 23:38
Domyślnie

Ja też lubię oglądać innych prace, takie zboczenie, a chwalić się nie będę, to Twój wątek i Ty tu jesteś od prezentacji
Ja relaksacyjne, jak mnie napadnie, ostatnio bardzo rzadko.

Ścianka super. Tak trzymać, oryginalne projekty to jest to.

Odpowiedź z Cytatem
armanig jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Sep 2006

22-06-2018, 11:40
Domyślnie

Fanie, loftowo, ale oryginalnie i z pomysłem. Tego jeszcze nie było!
Mi cholernie podoba się ta "drewniana" ścianka

W Bytomiu sie rodziłem podobno

Dali Ikon 6 Mk2 White High Gloss 7.1.4 Atmos
Marantz PM-KI Pearl Lite, SA-KI Pearl Lite, AV7702 mk2, MM7025, 2x MM7055, UD7007, NA7004, ST6003, HD-DAC1, Rega Planar 3, Sennheiser HD 650, Sony WH-1000XM3
Kable stereo (głośnikowe, RCA i zworki) Tellurium Q Black, Kable kino QED Performance
Sony Bravia KDL-46NX700 White, Epson EH-TW3200, Samsung S10
Galeria
Odpowiedź z Cytatem
krzysztofradio jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania