[Nasze Zestawy AV] Na biało, przy kominku...

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ladnie wyglada, gratulacje.

Najbardziej mi sie podoba listwa zasilajaca z tymi kablami :)


Ps. Teraz Klub denona moze sobie posusac :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nic takiego nie zrobiłem, tylko dołożyłem dwie czarne listewki po bokach...

Krzychu - pozamiatałeś.
Niedościgniony zestaw Marantza na forum, albo i w kraju ;)
W kraju to na pewno są lepsze a i na forum się znajdą ;)
No i extra! :eek:k: Esteta pełną gębą ;-)
Ja nazywam to inaczej - pedant :D
Tak naprawdę nie dawało mi to spokoju.
Ten biały gramofon obok tych czarnuchów też super! ;-)
Trochę "odchudza" masywność całości.
Ustawienie idealne jak dla mnie! :eek:k:
Takie było założenie, gramofon miał mieć białą plintę by nawiązywać do granitowych półek
Woow
Taki zestaw robi niesamowite wrażenie, gratuluję sprzętu.
A zgodę elektrowni masz? Żarówki pewnie przygasają jak dasz czadu :)
Przygasają kiedy indziej :D
Wszystko fajnie, ale tej pralki by Ken Ishiwata, to dalej żonie nie kupiłeś ;)
Wszystko w swoim czasie. Savron robi kable do ekspresu, to i na pralkę przyjdzie czas :)
Ps. Teraz Klub denona moze sobie posusac :)
Demony mi nie straszne ;)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
KR, znów szalejesz:wink: Esteta z Ciebie. Very , very nice:mrgreen:
KR, pytanko. Możesz mnie zaadoptować ?:-D Będę codzienne kurz wycierać :mrgreen:
 

Henry

Active member
Bez reklam
KR, znów szalejesz:wink: Esteta z Ciebie. Very , very nice:mrgreen:
KR, pytanko. Możesz mnie zaadoptować ?:-D Będę codzienne kurz wycierać :mrgreen:
Dopisz jeszcz, że gotować, to Krzychu przy niedzieli właściwe procedury rozpocznie :D

Do dziś wspominany tę ucztę u Ciebie :)
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Pięknie Krzysiu, naprawdę robi wrażenie :) zastanawiało mnie jakie ustawienie końcowo wybierzesz.
Super ! :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
KR, znów szalejesz:wink: Esteta z Ciebie. Very , very nice:mrgreen:
KR, pytanko. Możesz mnie zaadoptować ?:-D Będę codzienne kurz wycierać :mrgreen:
Kurzy się cholerstwo, jak to przy czarnym...
Dopisz jeszcz, że gotować, to Krzychu przy niedzieli właściwe procedury rozpocznie :DDo dziś wspominany tę ucztę u Ciebie :)
Moje podniebienie najbardziej zapamiętało fenomenalne grzybki ;)
Savron, zaczynasz od zaraz! Co na obiad? :D
Ja pozmywam, jakoś się podzielimy robotą :D
Pięknie Krzysiu, naprawdę robi wrażenie :) zastanawiało mnie jakie ustawienie końcowo wybierzesz.
Super ! :)
Tu już nie ma co kombinować, to wydaje się jedyne słuszne
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatni wypociny kablowe, do zupełnie innego pomieszczenia.
Na warsztacie kable Dali Wave Blue


Mój ulubiony zestaw oplotów:




Znalazło się też coś słynnego różowego, czyli wtyki XLO.
Porządne, masywne, zdecydowanie największe banany jakie miałem. Dla innych minus, ale dla mnie plus, że samą końcówkę można wykręcić i zastąpić np. widełkami.



Zamówiłem też niby Monster, ale nie wybrałem ich, ponieważ mocowanie samego przewodu tylko na jedną śrubę. Plusem z kolei jest zaciskowa gwintowana końcówka, która w sumie rekompensuje brak drugiej śruby i ładnie też przylega do samego kabla.



Same końcówki kabla, po zdjęciu izolacji zawsze pogrubiam dodatkową warstwą termokurcza. Nie dlatego jak pisał Savron, że koszulki są za szerokie, ale dlatego, że lubię grubsze końcówki (wyglądają wtedy bardziej masywnie i pro) oraz dlatego, by zrobić odpowiednie tło dla oplotu, który czasem przy zbytnim naciągnięciu powoduje prześwit oryginalnej izolacji kabla, co czasem się gryzie.



Dla sprawdzenia oraz odmiany splitter Furez. Cena jak Via Blue, ale nieco lepsza jakość oraz wielki plus za możliwość dopasowania średnic otworów do własnych potrzeb



Tak to wyszło finalnie:





 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nu prósze, nu proszę! Wow! Zawodowiec, nie ma żadnej wątpliwości. Brawo Ty!
KR, Ty warsztaty nie organizujesz czasami.? Ja by przyjechał podszkolić się.
Albo lepiej, magiczne słowo FRANCZYZA!
A właśnie, polecam ten film o Imperium McDonald's. Z niczego facet zbudował imperium plastikowego jedzenia:D
MISTRZU.!
 

vectra1

Member
Bez reklam
Również dołączam się do gratulacji
Ogrom włożonej pracy i finalny efekt estetyczny robi niesamowite wrażenie.
Największy szacun za ogarnięcie kabli, przy takiej ilości sprzętu to musiała być zaawansowana sesja jogi :)
Co do ostatnich zdjęć z kablami to myślę, że w wolnej chwili powinieneś pomyśleć o założeniu własnej marki i dystrybucji.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Zapomniałem dodać, że kolega wykupił mi ten oplot sprzed nosa, bo jak zamówiłem to tego samego dnia dzwonili ze sklepu, że mieli rezerwację i wyniku błędu systemowego dodałem do koszyka i muszę wybrać inny wzór. ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Drunk a gdzie brałeś i jaki model ?? Red?? Dla mnie też nie było :p ale mają zamówione już i w sumie ja też złożyłem zamówienie
 

Drunk

New member
Bez reklam
Drunk a gdzie brałeś i jaki model ?? Red?? Dla mnie też nie było :p ale mają zamówione już i w sumie ja też złożyłem zamówienie
Są w jednym sklepie tylko, więc wszyscy w tym samym kupowaliśmy. Mi już się nie chciało dłużej czekać na dostawę i edytowałem przedwczoraj zamówienie żeby wybrać inne i dzisiaj już przyjechały, więc coś może dzisiaj poskładam i jutro też pokażę ;)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dziękuję, ale to na prawdę nic trudnego.
Zapomniałem dodać, że kolega wykupił mi ten oplot sprzed nosa, bo jak zamówiłem to tego samego dnia dzwonili ze sklepu, że mieli rezerwację i wyniku błędu systemowego dodałem do koszyka i muszę wybrać inny wzór. ;)

Drunk a gdzie brałeś i jaki model ?? Red?? Dla mnie też nie było :p ale mają zamówione już i w sumie ja też złożyłem zamówienie

Są w jednym sklepie tylko, więc wszyscy w tym samym kupowaliśmy. Mi już się nie chciało dłużej czekać na dostawę i edytowałem przedwczoraj zamówienie żeby wybrać inne i dzisiaj już przyjechały, więc coś może dzisiaj poskładam i jutro też pokażę ;)
Nic z tych rzeczy ;)
Ja już się nie załapałem na oplot z Ostoja Audio, potem ta inna, której nazwy nie pamiętam, ale
ja znalazłem za oceanem, gdzie kupiłem kompleksowo oplot, splitter i koszulki ;)
Największy szacun za ogarnięcie kabli, przy takiej ilości sprzętu to musiała być zaawansowana sesja jogi :)
Były wygibasy, a jakże... :D
Co do ostatnich zdjęć z kablami to myślę, że w wolnej chwili powinieneś pomyśleć o założeniu własnej marki i dystrybucji.
Myślałem o tym, ale...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co, ale? Działamy ;)
Bardzo fajne te splittery, gratki. Kabelki wyszły fajnie, spokojnie można wprowadzać na rynek ; )

Problem z tymi splitterami jest u nas taki, że nic ma specjalnego wyboru.
Ja szukam coś w kolorze membran, ale ceny zaporowe, a produkt sam w sobie banalny i nic nie usprawiedliwia wysokich cen, ale taki rynek audio.
 
Do góry