Co teraz słuchacie?

Pakolo

Active member
Bez reklam
Od kilku lat zachowuje się jak tępa nastolatka, obraża uczucia religijne itd. Kontrowersje na okrągło.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Ona zawsze wzbudzala kontrowersje, tylko teraz różnica w tym ze juz tylko kontrowersje napedzaja jej biznes bo teraz to pieknosc z niej zadna.. Ale ma pare fajnych kawalkow w tym koncerty na blu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ona zawsze wzbudzala kontrowersje, tylko teraz różnica w tym ze juz tylko kontrowersje napedzaja jej biznes bo teraz to pieknosc z niej zadna.. Ale ma pare fajnych kawalkow w tym koncerty na blu.

Ja powiem tak, nie jestem Jej mega fanem, ale patrząc ile płyt sprzedała to nie jedni by dali dużo aby jej dorównać... I biorąc pod uwagę Jej wiek i jak się trzyma będąc na scenie i jak szybko rozchodzą się Jej bilety na koncerty to jednak świadczy, że ma wielu fanów na świecie. A pięknością nigdy nie była -nawet za młodu...czasem nie trzeba być pięknym aby płyty były sprzedawane - najlepszym przykładem jest Adele..
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wpadła mi w ręce fajna płyta Tony Hadley "True Ballads" ,to były wokalista bardzo popularnej w latach 80-tych grupy Spanadau Ballet .Album jest bardzo nastrojowy można tam znaleźć nowe wersje znanych hitów np. Save A Prayer (Duran Duran ) ,Women In Chance (Tears For Fears) ,Free Fallin' (Toma Petty) czy kapitalną przeróbkę hitu Slave to Love Brianna Ferry
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
180829_mj_whitney.jpg


[youtube]dsUXAEzaC3Q[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym ich tam nie umieścił na pewno.
Za Beatlesami nigdy nie przepadalem (nie moja lata sentymentów), a obiektywnie na tle innych nie widzę tam nic nadzwyczajnego. To tak jak z Marylin Monroe, fajna, ładna, ale w dzisiejszych czasach zginelaby w tłumie.
Moje prywatne zdanie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam ten koncert na DVD i to zaraz kupiony po premierze wydania, potęga przeżycie i niezapomniane wrażenia z odsłuchu.
Odsłuchiwałem latami.
M.in dlatego tak bardzo lubię koncerty...
 
Do góry